Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця
Додано 14 лип 2024

Нотатки природоохоронця

@natureprotectionukraine
Кількість підписників: 480
Фото: 272
Посилання: 550
Опис:
про охорону довкілля в Україні, автор - Петро Тєстов
Джерело

Нотатки природоохоронця | ​​Багато разів писав, що за знищення лісів, степів, заповідних територ...

Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця Нотатки природоохоронця @natureprotectionukraine
317 Охват/переглядів 2025-12-30 07:01 Повідомлення №848
​​Багато разів писав, що за знищення лісів, степів, заповідних територій має відповідати не тільки той хто безпосередньо корчував-рубав-будував чи виділяв земельну ділянку, але й сертифікований інженер-землевпорядник який підготував для всього цього документацію. Так і випадку потенційного знищення Свидовця ВЕСами.На скріні - кадастрова карта. Як бачите, ділянки нарізані під ВЕС.Але офіційно це під "сінокосіння і випас худоби". З видом угідь лише "пасовище"Хоча там значна частина ділянок - ліс. І мали б бути нормальні плани ділянок, де частина пасовище а частина ліс. При цьому частина лісів це аж ніяк не самосійки останніх років. Наприклад на одній ділянці ліс є на знімку 1985 року.Треба виїхати на місце, але у мене взагалі підозра що це може бути і праліс з сосни гірської.Автор цієї документації - сертифікований землевпорядник Деяк Наталія Володимирівна.І мала б за таке відверте фальшування документів нести відповідальність. Але ніт, кваліфікаційна комісія при Держгеокадастрі під керівництвом Ольги Лахматової в черговий раз вирішила (одноголосно!) що землевпорядник ні в чому не винен.Ну не помітив ліс, буває.Всі матеріали комісії є за посиланням https://land.gov.ua/kvalifikatsiina-komisiia/І серед членів комісії є не тільки чиновники Держгеокадастра.Але й по 5 представників від ГО "Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників" та ГО «Асоціація фахівців землеустрою України».Ось чомусь мені здається що серед членів цих ГО є люди які люблять подорожувати Карпатами і викладати фоточки з гір.Але ж бізнес є бізнес, я розумію....