Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 364
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Прочитайте все це до того, як ви полізите писати в тредсах, як експорт...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
13 100 Охват/переглядів 2025-12-13 22:35 Повідомлення №9488
Прочитайте все це до того, як ви полізите писати в тредсах, як експортують електроенергію (повна брехня), як одягають каструлі на голову (чисто фсбшний наратив), як в Києві спеціально вимикають світло більше (повна брехня), і як важко жити, коли світла немає (всі ми зараз живемо в таких умовах, всім важко, тут ніхто Америку не відкриє).Ситуація дійсно дуже складна, але поки це все ще краще, ніж зима 2022-23.Бо можна трохи пришвидшувати ремонти через запаси комплектуючих. Але не сильно.Трансформатор 330 кВ, і тим паче, 750 кВ за тиждень не міняється, і з неба не падає. Вони тільки під замовлення приїжджають.Згадайте просто 2022, і скільки взагалі не було світла після чергового обстрілу.А я нагадаю - від 12-18 годин до 5-ти діб. А потім постійні аварійні відключення. Потім - графіки на 3-4 черги протягом тижня. І тільки через пару тижнів було покращення.І так після кожного обстрілу.Шана нашим енергетикам, які буквально на колінці вигадують нові схеми підключення та нові методи заміни знищеного обладнання.Шана нашому ППО, без якого ми б вже давно сиділи тижнями без світла.Поважайте цю важку працю!🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦