Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 364
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | ЕнергетикаЯк і більшість з вас, я також сиджу по 14-16-18 годин без св...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 500 Охват/переглядів 2025-12-11 21:00 Повідомлення №9460
ЕнергетикаЯк і більшість з вас, я також сиджу по 14-16-18 годин без світла, з додатковими відключеннями поза графіками (навіть коли нема екстренних відключень). Графіки 7/3 та 8/2 стали вже звичними.І я не жаліюся.Бо я чітко знаю, що тільки росія останні 3+ роки цілеспрямовано нищить нашу енергетику.Тільки росія в цьому є винною.По поточному стану справ - зрозуміло, що залишилося дуже мало маневрової генерації (ТЕС, ГЕС, ТЕЦ).Плюс до цього додаються суттєві пошкодження розподілу.По розподілу основою передачі великих обсягів е/е є підстанції 750 кВ та ВРП АЕС. Ось перші знаходяться зараз під ударами.За декілька попередніх атак атакувалися всі підстанції такого типу (ВРП АЕС - залишу без коментарів). Є суттєві ушкодження.Одна з таких підстанцій знаходилася під Бахмутом і була повністю знищена у 2022-23 роках.А коли від АЕС неможливо передати згенеровану е/е через лінії 750 кВ - то енергоблоки АЕС знижують потужність, і світла стає менше.Вибачте, наші енергетики хоч і чарівники, але вони не можуть за 1-2-5 днів зробити те, що раніше виконувалося МІСЯЦЯМИ.Також атакувався київський енерговузол, є багато руйнувань.Тому зараз задача #1 - це більш-менш відновити розподіл до тієї міри, яка дозволяє запустити енергоблоки АЕС на повну (або близько до неї) потужність.Паралельно відновлюється мережа 330 кВ, де вона постраждала. Але це також важко. Це час. Багато часу.Тому навіть коли можна буде від атомної генерації нормально та рівномірно розподіляти електроенергію - відключення все одно будуть.А тут ще й погода накладається.Стає холодніше, тумани, відключення - зростає як споживання (кожні 2 градуси похолодання нижче 0 це грубо кажучи +5% до споживання), так і аварійність.Побиті мережі не витримують і часто горить автоматика.І якщо ви думаєте, що замінити автоматику у вас в квартирному щитку та на підстанції 10 кВ - це година часу, то ви помиляєтеся.Це я вже мовчу про потужніші підстанції - 35 або 110 кВ, на яких також трапляються такі неприємності.І чим більше обстрілів - тим більше стає "тонких місць". І тим частіше працює правило "там де тонко, там і рветься".🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦