Статистика telegram каналу - @myrgorod_rada

Миргородська міська рада/міський голова Сергій Соломаха

Subscribers: 4317
Photos: 539  Videos: 25  Links: 437 
Офіційний Telegram-канал Миргородської міської ради
2021-08-02

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-04-24
2024-04-22
2024-04-20

Історія змін назви

Миргородська міська рада/міський голова Сергій Соломаха
2024-04-24
Telegram: Contact @myrgorod_rada
2024-04-22
Миргородська міська рада/міський голова Сергій Соломаха
2024-04-20

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-04-24
Акаунт Telegram
2024-04-22
Публічна группа чи канал
2024-04-20

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
🇺🇦 Миргородці взяли участь у міському відкритому турнірі з волейболу на честь пам'яті Героя України, льотчика-аса Олександра Яковича Оксанченка. Цей спортивний захід показав, що українці не забувають відважних захисників, які поклали життя, наближаючи перемогу. Олександр Якович дуже любив фізичну культуру і спорт. Тому турнір, що носить ім'я Героя - це один з найкращих способів вшанувати його пам'ять. Більше про подію розповідають журналісти міської телестудії "Миргород" у сюжеті.
🕯Зустрічаємо загиблого воїна Максима ФЕЩУКА.
Сьогодні, 17 листопада 2023 року, орієнтовно о 21.00, на в'їзді у Миргород зі сторони В. Багачки (біля Армапрому), зустрічаємо «живим» коридором пошани вірного захисника, нашого земляка ФЕЩУКА Максима Васильовича, який віддав життя у боротьбі за незалежну Україну. Вічна пам'ять та слава воїну! Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.
🕯На війні з окупантами загинув Максим ФЕЩУК.

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця. На війні з російськими окупантами загинув воїн Максим Васильович ФЕЩУК, 1982 р.н. Старший стрілець-оператор штурмового відділення загинув 02 листопада 2023 року на території Донецької області під час виконання бойового завдання.
Миргородська міська рада висловлює глибокі співчуття родині та побратимам загиблого захисника.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.
Шановні Абоненти! У зв’язку з переврізкою водопровідної мережі, сьогодні,15.11.2023року на короткий термін буде відсутнє водопостачання р-н "Д. Озеро", р-н "Почапці". На прилеглі вулиці водопостачання буде подаватись з низьким тиском. Водопостачання буде відновлено по завершенню робіт. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Міський голова Сергій Соломаха, розповів про фінансову спроможність Миргородської громади у найближчий період, підготовку до зимового періоду та особливості освітнього процесу.
До уваги споживачів природного газу! В зв'язку з проведенням технічного обслуговування системи газопостачання 13.11.2023 року тимчасово буде припинено газопостачання по вул. Гоголя 115. Подача газу буде відновлена після завершення робіт.
Адміністрація Миргородського УЕГС.
🕯Миргородська громада попрощалася з вірним захисником України Костянтином Сергійовичем Метеліним.
«Сьогодні – перша річниця звільнення Херсона від російської окупації. Місто-герой. Місто-символ. Місто-надія. Місто наших людей, які не підкорилися ворожій силі й надихали своїм спротивом усіх нас і весь світ. Увесь Південь України торік переконався, що Росія ніколи не приходить «назавжди», хоч би скільки разів вона це повторювала. Бо Україна завжди повертається – завжди! Коли знаємо нашу мету. Коли це спільна мета. Коли ми в єдності. І коли єднаємо інших навколо української мети. Я дякую всім, хто зараз у Херсоні працює для захисту наших людей! Дякую всім, хто б’ється на лівобережжі Херсонщини заради України! Дякую всім, хто боронить українське життя!»

Звернення Володимира Зеленського з нагоди першої річниці звільнення Херсона від російської окупації.
🕯 У суботу, 11 листопада, об 11.30, у селі Дібрівка відбудеться жалобна церемонія прощання із загиблим Воїном Костянтином МЕТЕЛІНИМ. З 10.15 організуємо живий коридор пошани центральною вулицею Дібрівки. Поховання Героя відбудеться на Алеї Героїв у Миргороді. Висловлюємо щирі співчуття рідним, які втратили найдорожчу людину. Низько схиляємо голови в скорботі… Вічна пам’ять і шана Захиснику України!
КП" Тепловодсеріс" - ПОВІДОМЛЯЄ. З 09.11.23року усі котельні будуть працювати за графіком з 18:00(вечора)до 6:00 (ранку).
♻️Продовжуємо допомагати жителям громади, постраждалим від ворожих ракетних атак.

Станом на 8 листопада з бюджету Миргородської міської територіальної громади спрямовано понад 1,7 млн. грн фінансової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок ракетних атак. Громадяни, які звернулися із заявами про пошкоджену нерухомість, отримали виплату, розмір якої встановлює спеціальна комісія за результатами експертних висновків. Відповідну матеріальну допомогу передбачено місцевою програмою.
💙💛Не залишаємо людей без допомоги та уваги і підтримуємо один одного у ці непрості часи! Віримо в ЗСУ🇺🇦
📣 Шановні мешканці Миргородської міської територіальної громади!
Миргородська міська рада за сприяння проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що виконується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА» продовжує роботу над розробкою Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року.
📌Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Миргородської громади– запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.
Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1.Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
2.Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2024 - 2026 рр).
3.Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
4.Проєктна ідея стосується завдань Стратегії розвитку громади (ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення (за посиланням):
https://docs.google.com/document/d/1wlUdJdSKwRF_Z1jn74C8ZWC8zQyQFIlE/edit#heading=h.ii5950ji0hs1 ).
5.Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2), за посиланням:
https://docs.google.com/document/d/1T3EW6o0AD9IxNRBM6QA-Px4PiHiW2Xg1/edit .
6.Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 20 листопада 2023 року, до 17.00.
📌Заповнені форми надсилайте до відділу економіки та туризму Миргородської міської ради, електронна адреса: econom_mmrada@ukr.net з поміткою «Ідея до Стратегії».
📌Якщо у вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до відділу економіки та туризму Миргородської міської ради, електронна адреса: econom_mmrada@ukr.net, тел. 5-21-44.
❗️Приклад заповнених форм проєктних ідей наведено в додатку 3 за посиланням: https://docs.google.com/document/d/18UWNvR3PzxpliACpUU2Cd6k557yAzDhD/edit .
На війні з російськими окупантами загинув Юрій Килюшик.
Юрій Володимирович народився у Карлівці. Останнім часом проживав у Миргороді. З лютого 2022 року служив у Миргородській ТрО ЗСУ. Вірний військовій присязі, під час виконання бойового завдання, загинув 31 жовтня 2023 р. в районі населеного пункту Новобахмутівка Донецької області. Йому було 46…
6 листопада Героя провели в останню путь та поховали у Карлівці. Миргородська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і побратимам Героя. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.
Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.
Вічна пам’ять і слава полеглому воїну Юрію Володимировичу Килюшику.
Слава Україні!
Смерть ворогам!
♻️Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» спільно з КУ «Обласний молодіжний центр» ПОР організували тренінг для представників молодіжної ради міста Миргород @youth.council.myrhorod з метою підвищення рівня обізнаності про функціонування Молодіжної ради як невідʼємної частини ТГ. Тренінг, який був проведений фахівцями Обласного молодіжного центру та фокусувався на навичках ефективної комунікації, лідерства та розвитку особистості кожного учасника даного заходу.

Учасники активно займалися груповими вправами, дискусіями на такі теми: «Навіщо Молодіжна рада в громаді? Користь та робота», «Чим вигідна Молодіжна рада для громади», що сприяло покращенню їхніх навичок критичного мислення та усвідомлення свого місця в ТГ. Також відбулося активне обговорення та стратегування про те як підвищити активність молоді в громаді.

Фахівці Обласного молодіжного центру намагалися донести до кожного учасника важливість діяльності Молодіжної ради як консультативно - дорадчого органу при ОМС.

Під час тренінгу представники Молодіжної ради мали змогу обговорити актуальні проблеми своєї спільноти та дізнатися методи щодо їх вирішення. Цей важливий аспект дозволив учасникам почути різноманітні погляди, а також спланувати майбутні дії для змін у своєму місті та ТГ. Докладніше https://www.instagram.com/reel/CzO7GtRtet7/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
Ворог атакував Полтавщину. За попередньою інформацією уламки ракети пошкодили кілька житлових будинків у Миргородському районі. Відомо, що постраждали люди, серед них двоє дітей. На жаль, загинула одна жінка.

На місці працюють всі відповідні служби.

Виїхав на місце події. Подробиці згодом.
❗️❗️❗️Не ігноруємо повітряну тривогу!
🕯 Героїчно захищаючи нашу державу, свободу та незалежність, 20 жовтня 2023 року на полі бою в Донецькій області загинув житель Миргородської громади, військовослужбовець Якименко Ігор Миколайович, 1971 року народження. Миргородська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і побратимам Героя. Важко підібрати слова, щоб розділити горе втрати. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Вічна пам'ять і слава миргородському воїну, який захищав Україну і кожного з нас. Ніколи не пробачимо російським окупантам.
Будьте обережні! Складні погодні умови!

В найближчі півгодини із збереженням до кінця дня та в першій половині ночі 2 листопада по області очікуються грози.

Можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач, що знаходяться під напругою.

Застерігаємо, не наближайтеся до провисаючих проводів та проводів, що лежать на землі на відстань, меншу 8 метрів – щоб не наражати себе на небезпеку ураження електричним струмом.

Якщо ви побачили обірваний дріт, негайно повідомте до Кол-центру компанії за номерами телефонів: (0532) 510-910, 050 305-99-10, 097-20-20-207, 093-17-02-533, 0800-305-035.
До прибуття ремонтної бригади організуйте охорону обірваних проводів, не допускаючи до них перехожих чи тварин.
Бережіть своє здоров’я та життя!
Уночі 31 жовтня ворог завдав ракетного удару по Миргородському району.
За офіційною інформацією Полтавської обласної військової адміністрації, без постраждалих, пошкоджень цивільної чи критичної інфраструктури не зафіксовано.
Не ігноруємо повітряну тривогу!!!