Ще вчора Петро Порошенко був у суді з приводу санкцій, де представники уряду крутилися як вужі на сковорідці, максимально затягуючи процес. А сьогодні ПП уже на Запорізькому напрямку з черговою партією військового дефіциту. Уявіть, наскільки було б легше, якби не доводилося постійно відбиватися від зазіхань опешки, а можна було спокійно працювати на системному рівні. Не гасити точково пожежі по всьому фронту, а запускати і вести систему підтримки війська. Кому легше? Ну не Порошенку ж, він трудоголік, працює за межею людських сил на будь-якій посаді. Нам із вами було б легше. Пам'ятаєте те відчуття, коли ми знали, що обороною займаються дорослі люди. Коли ми уявлення не мали, що таке клістрони, звідки вони беруться і для чого потрібні, але вони були. Хай хтось із прихильників Зе спробує заперечити. Рулив би Порошенко країною, у нас би і снаряди, і ракети, і дрони, і вся мислима техніка була б у надлишку. Армія була б упакована звідси і по саму маківку. Питання, чим стріляти, взагалі б не стояло, і ми б з вами навіть не уявляли, що це таке - шахеди летять через усю країну, а їх нема кому збивати. Ну по телевізору і на фейсбуці його б кляли нещадно. Прохід би по Банковій був відкритий, так там би мітинги не припинялися. Особливо активні борцуни б двері підпалювати і самі самозаймалися від обурення злочинною владою.
#НеДивітьсяВгоруТрамп потребовал бесплатного прохода через Панамский и Суэцкий каналы для американских судов и поручил Рубио «разобраться»Дональд Трамп заявил, что всем американским судам, как коммерческим, так и военным, следует разрешить бесплатный проход через Панамский и Суэцкий каналы:Эти каналы не существовали бы без Соединенных Штатов Америки. Я попросил госсекретаря Марко Рубио немедленно разобраться с этой ситуацией…Сергей Медведев:Скоро потребует бесплатно кормить американцев в любом Макдональдсе мира. Эти заведения не существовали бы без Соединённых Штатов Америки.Максим Мирович:Самое плохое, что сделал Трамп за сто дней – он помножил на ноль метафизическую Америку, которая много десятилетий была неким камертоном свободы для всего пост-совка.Америка воспринималась как эталон справедливости, остров демократии и место, которого боятся диктаторы.Теперь всего этого нет.Агент Госдепа:Історія деградації.Від Світового гаранта демократії до холуя нацистів і терористів, лише одні вибори. Тріумф Бидлократії.
Детектора FPV на три діапазони. 1.2-3.3-5.8 Точні діапазони писати не буду.Усі детектори в полі фіксували FPV на відстані 3 кілометри на всіх діапазонах.1. ЧуйкаОстання версія після всіх доопрацювань працює просто супер. Перші Чуйки були не дуже. 2. Янгол Дуже крутий прилад з безліччю налаштувань. Міцний сталевий важкий корпус чудово підійде на Хамві або іншу броню. Прошу розробників зробити якись один режим роботи простим. Для мене і піхоти)3. Обрій 3.3Це версія, в якій замість 2.4 стоїть 3.3. Відео відображається на зовнішньому екрані. Хороший прилад, нажаль экран окремий.4. ДзиґаОдин із найперших детекторів. З плюсів класна чутливість і можливість швидкої зміни АКБ. З мінусів - сканування трьох діапазонів йде не одночасно, а по черзі. На 1.2 бувають помилкові спрацьовування.5. ПКБЦе виріб серійний, але не доступний поки що для купівлі. Мені цей детектор також сподобався. 6. VidikУ приладі все відмінно, великий екран, три діапазони, але коли сигнал слабкий, то прилад його довго шукає і може його втратити і знову шукати. Розробники постійно працюють над поліпшенням.Нічого іншого серійного на три діапазони я не знаю.
Воєнний стан, звісно, передбачає певні обмеження прав та свобод. Але не до такого ступеню, як це сталося в Україні, — з перевищенням усіх раціональних потреб, необхідних для оборони. Часом здається, ніби Конституцію скасували взагалі. Влада вважає себе абсолютною, не бачить для себе жодних обмежень. Неначе Людовік XIV: «Держава — це я». Йдеться про жорстку цензуру в медіа. Про множення на нуль ролі парламенту. Про тиск на опозицію, громадянське суспільство, волонтерів. Про знищення місцевого самоврядування. Про портновщину — незаконне використання у вузьких політичних інтересах судової та правоохоронної системи. Про обшуки без дозволу суду і про санкції в обхід судової системи. Поки мільйони людей боронять Україну від зовнішньої російської загрози, «5-6 менеджерів» підглядають у російські шпаргалки. Нам потрібно не лише захистити Україну, а й потім вибороти мир. Щоб Україна залишилася парламентсько-президентською республікою. Щоб цінності, за які стояли на Майдані, а потім виборювали на лінії фронту, не перетворилися на звичайні слова на папері. Уже більше половини українців розуміють, куди рухається влада. Але попри все ми боремося за свободу, за наше право обирати, за наш суверенітет та, врешті-решт, за наш курс до Європейського Союзу та НАТО. За все, що написано в Конституції. З Днем Конституції України!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Я - старая ржавая консервная банка, у которой каждый нерв обородуван мозолью, натоптышем сцк, хоть прыгай на нём, реакция варьирует в диапазоне от "Как-то оптом пофиг" до "Ой, удивил прям, ушла рыдать". Но бывают ситуации, когда кто-то пизданёт невзначай и как вштырит, до пелены в глазах просто.Вот сегодня, например, к посту за 19й год прочитала комент:"А про те, що 20-річна дочка рветься в окупований Донецьк до садистів-гвалтівників, маючи в анамнезі таку проукраїнську рідню...це вже за межею здорового глузду"Т.е. где-то за границей пиздеца уютно живёт человек, который рассуждает о здоровом глузде юной школьницы, которая внезапно страдает от потери ВООБЩЕ ВСЕХ берегов и тихих гаваней в жизни. У девочки был дом в Донецке, своя комната на втором этаже с видом на Донбасс Арену. Комнату она обустраивала сама как хотела. В комнате стояли ее памятные штучки, сувениры, лежали фотографии, дневники, мягкие игрушки, каждая из которых - воспоминание. Енот Коперник, которого подарили в год ее рождения. Сердечко, которое она очень долго выпрашивала, потому что стоило оно как 2 кг мяса, а денег всегда было в обрез. Зеленая крыса, которую ей передали из Англии. Пластинки Битлов, которые она собирала, не имея даже проигрывателя для винила. А еще там были друзья, с которыми пришлось расстаться не потому, что переросли друг друга, а потому что война. Она ж не в 22м началась, если вдруг кто забыл. Там была луковица лилии, которую мы вместе выбирали, но так и не дождались цветка. Там остался кот Рэдрик, который ходил спать только наверх, к Насте, и искал ее, когда уезжала к бабушке.Кстати да. Места, где прошла половина жизни ребенка, куда она всегда с удовольствием ездила, тоже нет. Потому что это Мариуполь, не Румыния, понимаешь? И даже когда не стало дома в Донецке, оставалось место, пахнущее детством, с шашлыками на даче и морем. Но отобрали и его. И теперь какое-то говно будет мне писать о том, что эмоции девочки, которая почему-то хочет вернуть хоть что-то, хоть на денёк, это нездорОво? Какое-то непуганное говно сидит и ковыряет пальчиком чужие эмоции: ах, как это глупо? Знаете, когда мы прекратим обесценивать чужие переживания, когда мы отучимся от этой ебанутой привычки лазить немытыми руками в чужие раны без спроса, когда мы блд наконец врубимся, что каждый из нас - не эталон ума и рассудочности, особенно если не терял ничего кроме невинности, вот тогда мне перестанет хотеться каждого второго переебать лопатой поперёк хлеборезки. Да, я не пучок одуванчиков, но я бы НИКОГДА не позволила себе прийти к кому-то в коменты и написать "Говно твоя проблема". Особенно, если ты в Румынии, а девочка с проблемами - из Украины. Я ж понятно излагаю? Спасибо за внимание.
Чистив Гуглдиск і натрапив на свою курсову по Нюрнберзькому процесу ще 2002 року. Всплакнув і зачитавсьФраза генерала Альфреда Йодля:– Ми виграли польську кампанію тому, що британські сто двадцять дивізій абсолютно нічого не зробили проти наших тридцяти дев'яти Тож не треба мені тут втирати зараз про наш "успіх" на саміті НАТО Бо країни НАТО майже всі банально сцикуни і галімі терпілиВони чітко відстрілюють, що поки ми стримуємо росіян, в них є час трохи підготуватися до оборониДо оборони, не наступу і розгрому агресораЇм знадобилось багато років і десятки тисяч втрат особового складу та гибель своїх мирних громадян, перш ніж розпочати висадку в НормандіїІ вони вимушені надавати нам озброєння, аби відтермінувати дату вторгнення путіна на їх землі Тим більше, гроші на допомогу Україні вони виділяють насправді самі собі: на ремонт і виробництво власної зброї на власних підприємствах, і забезпечують роботу своїм громадянам на цих виробництвахЇм Україна нах не впала, у них своїх потреб вистачає Отже, шановні, готуйтесь, бо бачу ви втомилися від війни, навіть не розуміючи, що це лише її початок Мирного неба вам не бажаю, на скільки б я не був цинічним. Воно вже більше не буде такимБувайтеТим Златкин
Влада вкрай здивована тим, як розгорнулися події. Вони думали, що їхній вкид із санкціями викличе захват в українців, і рейтинг президента Зеленського підстрибне вгору. Але сталося з точністю до навпаки. П’ять місяців представники влади не можуть надати документи, на основі яких були запроваджені санкції. Це нонсенс, коли уряд відмовляється передати матеріали Верховному Суду України. Це порушення закону, коли документи намагаються фальшувати. І досі у представників влади немає жодного доказу, жодного пояснення щодо правочинності оголошення санкцій. Наступне, що зробили уряд і Офіс Президента, — запропонували утаємничити суд. Чисто в стилі путіна. Вигнати дипломатів, журналістів, волонтерів та активістів із зали. Бо їм нічого сказати. Жодного шансу виграти цю справу, коли вичерпані всі терміни, у них немає. Влада вкрай здивована тим, як розгорнулися події. Вони думали, що їхній вкид із санкціями викличе захват в українців, і рейтинг президента Зеленського підстрибне вгору. Але сталося з точністю до навпаки. П’ять місяців представники влади не можуть надати документи, на основі яких були запроваджені санкції. Це нонсенс, коли уряд відмовляється передати матеріали Верховному Суду України. Це порушення закону, коли документи намагаються фальшувати. І досі у представників влади немає жодного доказу, жодного пояснення щодо правочинності оголошення санкцій. Наступне, що зробили уряд і Офіс Президента, — запропонували утаємничити суд. Чисто в стилі путіна. Вигнати дипломатів, журналістів, волонтерів та активістів із зали. Бо їм нічого сказати. Жодного шансу виграти цю справу, коли вичерпані всі терміни, у них немає.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Петро Порошенко ходить на суди як на роботу. Щойно були засідання за портновським позовом по "вугільній справі", там де ПП намагаються посадити за те, що уряд за його каденції купував вугілля в українських шахтах на окупованих територіях. У значенні, зареєстрованих в Україні зі сплатою податків в український бюджет. Може пам'ятаєте, завдяки цьому ми не вимерзли взимку 14/15.Сьогодні Порошенко оскаржує "превентивні" санкції, якими Зеленський заморозив допомогу фронту від найбільшого приватного фонду країни. Хто його знає, чому Зеленський не бачить, що його час минув. Що він пересидів на посаді, що з кожним місяцем до нього все менше питань, і дуже скоро залишиться тільки одне: коли ти нас уже нарешті звільниш від своєї присутності? Банда тягне Україну на дно, це правда. Аморальна, брехлива, некомпетентна і мстива банда. Ми не виборсаємося з цього усього, доки вони при владі, це вже очевидно. Сьогодні оприлюднили черговий шмат соціології. Виявляється, дівчаток вивозять з України не меншими темпами, ніж хлопчиків. Батьки в принципі взяли курс на евакуацію дітей за кордон. І справа не лише у обстрілах, а у загальній атмосфері в країні, у напрямку розвитку, до якого нас штовхає Зеленський. Нікому не хочеться жити у "маленькій росії" і замикати тут дітей. Тим більше, силами Банкової "маленька" росія дуже швидко перетворюється на велику, скоро не відрізниш.Кожен хоче, щоб діти росли у вільній демократичній країні з верховенством права, а не у системі, де непойми-хто сидить на верховній посаді непойми-скільки з невідомих причин. І Конституцією крутять як дідько сонцем. Там де про необмежену каденцію для Зе - там ми Конституцію змінити ніяк не можемо, він як священна корова, хто ж його винесе. Там де множинне громадянство, яке прямо заборонене у Конституції, - тут будь ласка, голосуємо закон за потребою воєнного часу. Нічого не муляє? Бажаю Петру Олексійовичу успіхів у судах.За результатами цих судів багато хто прийме для себе рішення.
Если бы я был президентом, эта война бы не началась. Там раньше были красивые башни и знаете очень вкусный уран и я хотел заключить прекрасный договор с ними, но видимо что то случилось с их красивыми центрифугами. Я буду знать через 2 недели хотят ли они жить прекрасно в своей замечательной стране, я думаю, что увижу. Мне кажется, что все еще у нас прекрасные отношения, но я провел красную черту там у себя, о которой знаю только я.Украдено из комментовПоскольку я, видимо, единственный на данный момент не эксперт по Ирану, я не буду писать, какого там начальника Генштаба уничтожили, руководителя КСИР, ведущего физика-ядерщика, какие заводы, реакторы и хранилища. Это вы все прочитаете сейчас без меня. Полна лента экспертов теперь. Всего около 300 объектов. Скажу лишь, что иранская ядерная программа, похоже, и вправду перестала существовать. Как до этого - иракская. Которую израиль закрыл в 1981 - и Саддам Хусейн остался без ядерной бомбы. Как и сирийская. Которую Израилсь закрыл в 2007 - и без ядерной бомбы остался Башар Асад. Израиль обещал - Израиль сделал. Похоже, это вообще единственная страна в мире, которая реально спасает планету от ядерного апокалипсиса. Мы у евреев теперь все в должниках. В ответ Иран запустил сто шахедов - понятно, что все они будут нахрен сбиты. Часть из них уже сбивают над арабскими странами. А пока давайте просто посмотрим, как это было. Вы видели вторичную детонацию на - ну, надо так понимать - каком-то ядерном реакторе, видимо, что ли?Я нет.Доброе утро, Иран. Ам Исраэль хай!Ну, с пятницей. Тринадцатое.
😐 Національний день пам'яті поляків – «жертв геноциду, вчиненого ОУН та УПА на східних землях Другої Речі Посполитої» — саме такий день поляки будуть "відзначати" 11 липня за рішенням Сейму 👥 В пості Сейму згадано про те, що було вбито понад міфічних 100 тисяч поляків і знищено сотні населених пунктів і змушені були тікати ще 100 тисяч. Біполярною є позиція міністра довкілля Польщі щодо цього питання, де вона заявляє , що це рішення не вплине на відносини між Польщею та Україною, а вони мають право на вшанування своєї пам'яті. Це при тому, що вони встановлюють нам свої вимоги, кого маємо право вшановувати ми. Як повідомляє Польське Радіо, за цю ініціативу проголосували майже одностайно, окрім одного депутата.🇺🇦 На ці "добросусідські" ініціативи відреагувало українське МЗС. розцінивши встановлення такого "свята", як таке, що йде врозріз із духом добросусідських відносин між Україною і Польщею. І справді, це дуже по партнерськи і добросусідськи, що з такими "друзями" і ворогів не потрібно. І ніяк до поляків не доходить, що історія минулого, яка грає в дві сторони, ніяк не сприяє сьогоденню, де наш спільний ворог — московія, яка за можливістю зжере як і нас так і їх. Нам теж є що згадати, а про польский гніт української нації протягом століть можна говорити безкінечно. Скільки наша країна не намагається вбити це в голову поляків, не хочуть вони це чути...❗️ Як відповідь, було б непогано визнати ворогом народу Юзефа Пілсудського, який сприяв окупації західноукраїнських земель, пацифікації українців, приниження і гніту нашої культури і нації. Визнати 21 листопада 1918 року "Днем окупації Львова польськими військами", чи 18 березня 1921 року "Днем добросусідських зрадників", які підписали з комуняками "Ризький мир" поділивши з кацапами Україну. І таких днів ще може бути дуже багато. 🇺🇦 А на останок скажемо тільки одне — Степан Бандера та Роман Шухевич були і будуть Героями України, а ОУН та УПА організаціями, які будуть славити і пам'ятати українці за їх боротьбу, яка мала ціль вільної та незалежної України! А червоно-чорний прапор буде гордо майоріти поряд з державним. І ні поляки, ні московити не будуть вказувати нам, хто буде нашими Героями.P.S Фото спеціально для наших великих друзів поляків)