Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олег Мудренко
Додано 14 лип 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Кількість підписників: 333
Фото: 2,600
Відео: 413
Посилання: 455
Опис:
Мої думки та цитати розумних людей.
Джерело

Олег Мудренко | Ми тут всі здохнемо - і ви хочете саме цього.В тилу - мільйони жлобів....

Логотип телеграм спільноти - Олег Мудренко Олег Мудренко @mudrenkooleg
131 Охват/переглядів 2025-07-27 11:11 Повідомлення №4798
Ми тут всі здохнемо - і ви хочете саме цього.В тилу - мільйони жлобів. З десяти - у дев'яти бронь або відстрочка. Студенти, мусора, писарі з мерії та електрики з водоканалу. Дрібні начальники, реєстрові волонтери з годинниками за півмільйона, водії швидких і пожежних машин...Всі неймовірно незамінні ніяким демобілізованим...І всім глибоко похую на бійців Армії. Так, ура - патріотичної балаканини - море, з кожного праски.А реально:Коли Ze заявив, що ми тут назавжди - ніхто навіть не почухався.Зате коли був прийнятий закон, що порушує ключову умову безвізу з Євросоюзом - на вулиці висипали тисячі карбонаріїв. Безвіз під загрозою! Всі на боротьбу з корупцією!Єдина система заповнення втрат - вже гестапо, а не частина Сухопутних військ. Охлос, наслухавшись верескливого дегенерата (теж, зрозуміло, нев'єбенного патріота) - йде мінувати і відбивати «наших сонечок»Жлоби влаштовують своє життя. Виховують дітей, живуть сім'ями, відпочивають на вихідних. Армія реально потрібна тільки нам - і тим, хто нас досі ще чекає.На бійців словоблуддя вже не діє. Ні про «наших хлопчиків», ні куртуазне марення про неминучу крах економіки ворога - ось прямо завтра до обіду.Хто знає статистику СЗЧ - вже сивий. А це тільки початок - іншого виходу живим з Армії не передбачено.Ворог тим часом методично вибиває особовий склад Армії і готується до вирішального наступу.Вихід поки що є:1. Скасувати 75% броні та відстрочок. Демобілізовані бійці здатні замінити кого завгодно. Особливо столичних базік. А відстрочка студентам старше 25 років - зовсім знущання над тисячами бійців з університетською освітою.2. Арештовувати і судити пособників ворога, які своїми криками про гестапо надихають бидло на теракти.3. У рази збільшити примусову мобілізацію позбавлених броні та відстрочок.3. Почати планову і поетапну заміну старослужащих на новобранців.Можна, звичайно, нічого не робити - і продовжувати верещати красиві гасла.Але тоді доля Сайгона здасться Києву дитячою грою в пісочниці