Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олег Мудренко
Додано 14 лип 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Кількість підписників: 333
Фото: 2,590
Відео: 412
Посилання: 454
Опис:
Мої думки та цитати розумних людей.

👥 Кількість підписників

333
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

100
Середній/День:: 156
Середній/Тиждень:: 84
ERR: 30.03%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 112 25-06-02 17:10
«Це не моя країна… Ми без війни станемо російською землею»Колишній президент Польщі та лідер партії “Солідарність” Лех Валенса відреагував емоційною заявою на перемогу Кароля Навроцького — консерватора, українофоба й представника правих сил — на виборах президента Польщі.“Демократія впала у Польщі 1 червня 2025 року”, — написав Валенса на своїй офіційній сторінці у Facebook. — “Не тому, що немає вільних виборів. А тому, що половина суспільства обрала президента — сутенера, кіболя, шахрая, брехуна та наркомана, ще й за активної підтримки католицької церкви. Це не мій президент. Це не моя церква”.У своєму дописі Лех Валенса заявив, що нинішній результат — “дзеркало польського суспільства”, в якому демократія більше не тримається на таких цінностях, як чесність, порядність і повага. Він висловив співчуття жінкам, ЛГБТ+ спільноті, науковцям та всім мислячим людям, яким доведеться співіснувати з новою політичною реальністю:“Через два роки Чарнек відповідатиме за верховенство права, Ковальський — за армію, Менцен — за економіку. І тоді ми без війни станемо російською землею”.На завершення політик заявив, що йде у “внутрішню еміграцію” — у світ природи, музики та книг, відмовляючись надалі коментувати політичні події в Польщі:
👁 145 25-06-01 16:18
А тепер давайте серйозно і без гасел - залишимо їх замполітам.Результат подвигу воїнів СБУ - набагато серйозніший, ніж навіть уся стратегічна авіація ворога.Ситуація на вчора:Світ занурений у зневіру і втому від нас із вами. Рудий твердить, "у нас немає козирів", бюргери гарячково намагаються виграти час, усередині країни й армії деморалізація досягла максимального рівня. Не будемо кривити душею - багато хто вже вирішив, що нам хана. І єдиний спосіб вижити - "якось домовитися". Із втратами територій, національної ідентичності, всього того, заради чого билися і вмирали. Шлунки на ніжках і величезна кількість західного електорату - вже зневірилися в тому, що ми зможемо зберегти Державу. У тому розумінні, заради якого ми йшли спочатку в АТО, потім на війну.Непримиренні почали обговорювати варіанти підпілля і кучкуватися - і це теж по всій країні.І тут удар. Могутній, на технологіях, без втрат в оперативному складі. Результат бачить увесь світ. Пан Малюк і його воїни сьогодні сказали те, що думали сотні тисяч бійців. Рано нас ховати. Ми ще на кістках ворогів станцюємо. І для нас - краще кінець світу, ніж капітуляція.Стурбовані бюргери на третю добу зрозуміють інше. Що якщо ми так можемо системою, дотримуючись конвенцій і правил війни - то на що ми станемо здатні, якщо нам нічого буде втрачати? Натхнення в країні та Армії. Чіткий сигнал усьому світу. Нам є чим битися. У нас є люди і технології. У нас є генерали, з якими ми підемо у вогонь і у воду.А щоб добре зрозуміли - помітна частина стратегічної ядерної тріади ворога горить вогнем. На їхню «відповідь» нам пох. Ми й так дітей ростимо під бомбами і ракетами.Цей день може виявитися «Дивом на Віслі». Коли нація, що бореться, надихнулася - і розірвала армію вторгнення.Для тих, хто не зрозумів - буде повтор.
👁 130 25-05-29 13:14
Законослухняність.Змалку нам розповідали, що це наріжний камінь суспільства, перша умова його виживання.Так, звичайно. І статечні бюргери Швейцарської Конфедерації, і високолоба професура, і місцевий дільничний – вам із задоволенням це доведуть.Проте.Правове поле, конвенції, шанування закону, заперечення терору, субординація і ось це ваше все – чудово працюють у світі, де працює Закон. Де за слова (!!!) та вчинки є відповідальність для всіх та кожного.У світі корупції, шулерів, бандитів та безпередільників – рожеві поні не виживають. Немає в тому світі непідкупних суддів, не працюють закони і не пильнують суворі поліцейські. Є сила та зв'язки.Роками Портнов знищував державність України - доки не втомив рішучих людей.Роками пікейні жилети куртуазно обговорювали долю "Північного потоку" - поки що професіонали невеликою групою зупинили його назавжди.На нафтопровід "Дружба" не знайшлося бадьорого полковника без підписки про невиїзд - і труба працює досі. Ось тут війна, кишки літають, а ось тут – зась! Тут серйозні люди серйозний бізнес роблять - йдіть помирати у сусідню посадку. А законослухняні інтелектуали все продовжують обговорювати - ну як же це, блядство якесь виходить...Однак повернемося з глибин Балтійського моря у минуле. Коли Олесь Бузіна розрахувався за свої слова – у таборі ворожих пропагандистів гримнула паніка. Заткнулася вся агентура ворога. Тихо сиділи по норах - і тремтіли від страху.Потім, коли з'ясувалося, що це не системне точкове очищення суспільства, а екцес виконавця - почалася вакханалія.Вседозволеності та системної брехні."Убив брата", "розп'яті хлопчики", "Свїнарчуки ко-ко-ко". Таргетована пропаганда - у кожне вуха вливалося за здібностями. Результат – країна горить, мільйони зруйнованих доль, сотні тисяч трупів. І це ще не кінець історії. Постраждали, звісно, ​​всі. Хтось пересів із президії на гальорку, хтось згорів живцем – по-різному.Суди??? У кращому разі дрібним текстом опубліковано спростування. Виконавці – у чинах та орденах. Відповідальності – нуль.Зараз модно наводити за приклад героїчну боротьбу народу Ізраїлю за своє існування. Так Менахем Бегін біле пальто не носив ну не разу. І Голда Меїр, відправляючи хлопчиків, конвенції перед сном не перечитувала. Тому їхня держава і вижила. Чи виживе наше – вирішується зараз. І не лише в кулуарах – а й грубою силою.Інтелектуали, які борються за законослухняність та конвенції - теж потрібні. Зараз – щоб суди Фема не виродились у беззаконня банд. Після війни - для будівництва суспільства, де все вирішується згідно із Законом, а не десяткою на оптиковолокні. Насправді – за Законом, а не у казках для восьмикласниць.Ось у такому суспільстві – люди жити захочуть. А через беззубість одних і беззаконня інших - країна буде без людей. Хто не загине від ворога – поїдуть.Джордж Вашингтон, Шарль де Голль, генерал Франко - "порушники закону", засуджені до страти легітимною владою.Гітлер, Чаушеску, Путін etc – законно обрані.І воїни Континентальних Штатів, які йшли у бій на англійців. І воїни Хагані, Іргун та ІРА, які вигризали незалежність. І воїни Майдану, що палили мусорський БТР, і пулеметник УПА під Бродами.І курсанти у Севастополі, які зробили вибір між честю та субординацією до зрадників. І вся Історія людства – вчити одному.СЛУХНЯНІ ПОМРУТЬ. ІНШИМ – ЯК КАРТА ЛЯЖЕ.
👁 111 25-05-28 21:20
Інформація про ворога. Ні для кого не секрет, що ключову роль у нашому відступі на курському напрямку зіграли дії противника з вибивання дронами каналів нашої логістики. Противник робив це активно і точно. Практично вся ця робота була виконана екіпажами підрозділу «Рубікон».Центр перспективних безпілотних технологій «Рубікон» був створений влітку 2024 року, але вперше інформація про нього з'явилася в жовтні 2024. Центр працює під особистим кураторством міністра оборони рф і має високий пріоритет у постачанні та у комплектації центру відібраним особовим складом. Центр має таку структуру: -Центр розробки безпілотних систем і робототехнічних наземних комплексів -Центр з підготовки інструкторів для навчання військовослужбовців застосуванню інноваційних безпілотних рішень-Центру аналітики- Бойові підрозділи.Бойові підрозділи працюють з усіма типами БПЛА:-Ударні БПЛА типу Ланцет і Молния -Зенітні дрони -Дрони на оптоволокні-FPV дрони дальнього радіусу дії-Окремі спеціально навчені групи працюють проти наших бомберів. Після курської операції частина екіпажів Рубікону залишається на Сумському напрямку. Саме вони зараз атакують наші тили на глибину 20-30 км. А частина екіпажів була переведена на схід. За моєю інформацією це більше 30 екіпажів. Працюють від Великої Новосілки до Часів Яру.Часто використовують тактику вильоту на одну ціль кількома дронами одночасно. Працюють на далекі відстані через ретранслятори. Атаки доріг Краматорськ-Добропілля, Покровське-Іскра, Покровськ-Петропавлівка справа їхніх рук. Вся фронтова розвідка противника зобов'язана виконувати завдання груп Рубікону у першу чергу «Люблять» працювати з FPV відео на діапазоні 3-4ГГц, а управління 2.1-2.7 ГГц, 300-380МГц 500-525МГц.На OSD меню ідентифікуються як RUBK, але найчастіше Рубікон не хоче себе видавати і літає як VT40.TT, FIRE, ACTA NON VERBA, SUDNY_DEN, VT40.GLADIATORДо підрозділу дуже жорсткий відбір.
👁 123 25-05-27 12:24
Політраді партії Європейська Солідарність. Партійцям.Шановні колеги та однодумці, брати і сестри по зброї. Висловлюю вам свою глибоку повагу. За титанічну працю з підтримки Армії і за військову службу в її лавах. Партія не на словах, а на ділі живе за принципом - або в Армії, або для Армії. Зараз, коли майбутнє Держави висить на волосині - це єдина можлива поведінка для порядної людиниПрошу керівництво партії дати публічну оцінку діяльності члена фракції ЄС у Верховній Раді Гончаренка.Від дешевого популізму він давно перейшов до систематичної і щоденної роботи з дискредитації Армії та знищення її системи комплектування - єдиної реально працюючої на сьогоднішній момент.Гончаренко не порушує питання, як би це не хотіли представити його прихильники. Депутат закінчив війну у своїй голові - і почав запеклу боротьбу за електорат.Він не озвучує причини провалу мобілізації з боку влади. Жодного слова ми не почули про вакханалію броні та відстрочок. Коли в тилу з десяти чоловіків - семеро з бронею, двоє інваліди.Говорити про терміни служби при цьому - дешевий популізм для недалеких. Без секвестру на 90% броні (студентам, поліції, артистам, футбоглістам etc) - поповнення ледь вистачає на поповнення втрат. Про заміну нас на новобранців - взагалі не йдеться.При продовженні поточного стану броні, відстрочок, фальшивих хворих - система комплектування задихається від нестачі призовників і насилу, але справляється зі своїми функціями.ТЦК - не ідеальні, як усі в нашому суспільстві. Але саме вони зараз дають нам поповнення. Розпіарена програма «18-24» дала кілька сотень добровольців з усієї країни. Рекрутинг - працює. Під загрозою примусової мобілізації - є вибір. Або бадьорий сам прийде в правильну бригаду за фахом. Або буде виловлений і відправлений у ту м'ясорубку, яка зараз вирішує долю фронту.Нічого з перерахованого - Гончаренка не цікавить. Постійне мусування чітких термінів служби, без навіть натяку на джерело заміни нас на новобранців - дало рейтинг. Злі генерали не хочуть відпускати сонечок додому - а Альоша хороший, він піклується...Депутату цього здалося мало. І він перейшов до прямої дискредитації системи комплектування. Аж до публікації відвертих фейків, які потім мовчки видаляє. Щоденним завиванням про «необхідність окремої форми військовослужбовцям ТЦК». Як радісно підхоплюють його шанувальники - бажано рожевої. Щодня і систематично - нові інтерв'ю, нові виступи.Електорат ухилянтів радісно плескає в долоні - «наш хлопець», рейтинг зростає на очах. Але до чого тут ідеологія і принципи Європейської Солідарності????Фронт ледве тримається. Від батальйону поповнення може вирішиться не доля Констахи - а Києва. Але цього впритул не хочуть бачити ні гламурні політики, ні манкурти, "не народжені для війни". На патрулі в країні, що воює, - бидло вже кидається натовпами і з ножами. Кременчук, Черкаси - тільки за вчора.Якщо ТЦК встане - ваші рейтинги будуть нікому не потрібні. Вибирати доведеться між Сайгоном і Парагваєм, між Кадировим і Патрушевим.У зв'язку з цим виникає запитання. Чи не настав час для кадрового очищення партії? Або від мільйонера Альоші з Привозу - або від тих партійців, які другу п'ятирічку на фронті - і чекають поповнення.У ТЦК не служу, на обрані посади не претендую.Честь маю
👁 130 25-05-24 08:09
Nulla est veritas, omnia licent.Вночі нелюди запустили по Україні 14 ракет «Іскандер» і 250 безпілотників.Збито 6 «Іскандерів» та деяку кількість дронів.Ворог нарощує виробництво. Не за горами і 500 «Щахідів» у залпі. А що?Заводи працюють у тепличних умовах, кранівниця Машенька, після зміни, спокійно тиняється Волгоградом - у неї все добре. У нас погано.Вартість однієї ракети ППО ІRIS-T - 380 тисяч євро. Це реальний бюджет. Його цілком вистачить на зупинку одного ракетного заводу в рейху. З OSINT підготовкою, паспортами прикриття і проходженням кордону.-А чому сьогодні цех не працює?-Дик двох кранівниць наркомани по під'їздах зарізали!-А змінниці де?-Сказали, що іншу роботу шукати будуть!Прекрасно розумію, що Zeрмаки на таке не здатні. Але сподіваюся, що до заможних людей, які щоночі сидять під обстрілами, дійде. В Україні достатньо колишніх підмосковних оперативників, які другу п'ятирічку не вилазять із бойових бригад. Організатора і виконавців вистачить. Біда з приватним інвестором.Або можете продовжувати читати конвенції, молиться Боженьці і кричати гасла. Поки голову не відірвало.Днями сука Чонгарська завивала, що війна буде йти ще 10 років. Не буде.Якщо нічого не змінювати - фронт спалять оптикою, а тил балістикою. І навіть смузі в Києві скінчиться.Omnia iusta sunt in bello.
👁 107 25-05-21 14:18
Nulla est veritas, omnia licent.Красиві інтелігентні люди сьогодні скрушно зітхають. Мовляв, Портнов, звісно, мерзота, але це не метод. Мав бути суд, захист, обвинувачення, вирок... На цьому суді досвідчений ворог, навіщось, розповів би про павутину своїх зв'язків і подільників. Без застосування насильства, боронь Боже! Сам би розкаявся - і виклав би весь розклад.У якому прекрасному світі ви живете, аж завидно!Наш же світ захлеснуло безумство безкарності. Звичайно, гегемон, який вкрав курку - буде показово засуджений і з пафосом показаний по телевізору. Прямо перед сюжетом про Липецьку фабрику) Або трансляцією кукурікання недорогих "активістів" про блискучу операцію Гладковських. Ко-ко-ко, Саїнарчуки etc. Як сказав Ткаченко про "вбитого брата" - це був прекрасний рекламний хід.Після чого - країна летить у прірву, мосейчучки в чинах і орденах, сотні тисяч у могилі. Відплати - не передбачається.Судова система - прекрасно забезпечує саму себе, клан потомствених мільйонерів вальяжно почувається за будь-якої влади. "Еліта", починаючи з пошарпаних ескортниць у чині віце-губернатора, - уже недоторканна. Для заспокоєння охлосу з Олімпу іноді з гуркотом скидають одного-двох лузерів - і прекрасне життя йде своєю чергою. Це проблема не тільки України, а всієї планети. Клан заможних бюрократів - роками буде мусолити справу, не доводячи її до рішення. Але прекрасно опікуючись при цьому собою)Згадайте швейцарське кривосуддя, яке прискорив пан Калоєв. Згадайте імпотентів із Гааги, які десять років "розслідували" справу щодо рейсу MH-17. Вироки, якщо їх узагалі виносять - вражають своєю беззубістю. Брейвік філософствує в комфортному готелі, 77 ним убитих - у могилах.Мова про «суд швидкий і справедливий» не йде ніде, крім кількох монархій. Нагадаю, того ж Портнова - оспіваний Голлівудом інтерпол в Україну не депортував.Запит на справедливість у суспільстві - вічний. Тому, коли паперомараки в мантіях перестають виконувати свою функцію - приходить інше правосуддя. Суди Фема і суди Лінча.Якби вони працювали у 2018 році, за рік до божевілля на виборах - зараз сотні тисяч людей були б живі. Так, ціною кількох десятків ворогів на кшталт Портнова чи Шарія.«Зате ми все зробили за Законом»... Грош ціна вашому закону, якщо його виконання призводить до катастрофи.Я не знаю, хто організував знищення Портнова. Можливо, наш побратим по духу. Можливо, тимчасовий ситуаційний союзник. Головне - результат є. Побажаю оперативнику бадьорості духу, влучної руки і дешевих патронів. Роботи - непочатий край.Nulla est veritas, omnia licent.Апд. Красиві інтелігентні люди - теж потрібні. Інакше буде не суд Фема, а свавілля банд.Два крила - біле і чорне. На одному не злетиш.
👁 88 25-05-21 07:25
КМІС опублікував чергове "дослідження". Усі реєстрові аналітики носяться з ним, як дурень із брязкальцем. Ну як же, рівень довіри Найвеличнішому аж 74%) Нижче йде нешкідливий кордебалет, П.О.Порошенко аж на шостому місці, а В.Ф.Залужного взагалі в списку немає. Та й справді, хто це такий? Це ж не Разумков, про чиє існування 90% країни навіть не підозрює)Коли ми минулого разу ввічливо засумнівалися в достовірності результатів КМІС - у коментарі набігли шибко вчені соціологи - поблажливо нас повчати. Ну так, ми ж колгоспники, буквар скурили, куди нам до "еліти науки"Ага)Серед результатів довіри до політиків є така табличка "Перетин довіри" (другий скан). І ось там ви можете побачити, що серед прихильників П.О.Порошенка Володимиру Зеленському довіряють... 73% опитаних. Завіса.Дівки з Окружної і то красивіше брешуть - і за набагато менші гроші.Повторюся. Публічні соціологічні дослідження у нас відсутні від слова зовсім. Не забивайте собі голову продажною ахінеєю, краще книжку хорошу почитайте)
👁 106 25-05-17 13:29
Опубліковано звернення Олексій Гончаренко про форму ТЦК. Депутат війну закінчив. Почався шалений бій за рейтинги.Як партієць ЄС і боєць Армії вважаю:1. Дана заява - пряма робота на остаточний зрив мобілізації та поповнення бойових підрозділів Жодною "боротьбою за рейтинг" її виправдати неможливо.2. У тексті, в найкращих традиціях совка, зазначено "на прохання військовослужбовців". Я особисто другу п'ятирічку служу в бойових бригадах і ношу піксель. З гордістю за свою справу, свій прапор і свою форму.А якщо якомусь обознику форма тисне - то його проблеми. І бажано б показати, що це за сором'язливі «бійці».3. Ця заява, зроблена відомим партійцем Європейської Солідарності, кидає бруд на всю партію. І ображає як тисячі партійців на фронті, так і, на жаль, наших загиблих побратимів.Прошу керівництво партії, депутатів, співголову фракції у Верховній Раді Iryna Gerashchenko зробити заяву про відповідність діяльності депутата партійним принципам На жаль, цей Гончаренко остаточно зламався. Ні, нового нести не треба. У нас таких 73% було, досі кров'ю харкаємо.Честь маю
👁 94 25-05-14 14:22
В «доповнення» до всіх інших проблем з ветеранами війни - додається їх спілкування з тими , хто всіма силами намагається уникнути мобілізації.Євген Шибалов: Зараз багато дискутують про правильне спілкування з ветеранами.Мовляв, як би то так поговорити, щоби і трігери не зачепити, і повагу продемонструвати, і не образити, і по морді не отримати.Це дуже добре, що такі речі дискутуються.Тому трошки поділюся своїм досвідом в надії, що це допоможе краще нас розуміти.У мене через майже рік після дємбєля зʼявився один тригер, дуже особистий.Мене аж перевертає зсередини, коли при мені в цивільному колективі на роботі обговорюють бронювання.Ніхто не прагне при цьому якось мене зачепити.Люди просто вирішують робочі питання.- Колеги, будь ласка, підготуйте необхідну інформацію. Цього тижня мусимо податись на статус критичного підприємства, щоби наших колег-чоловіків не мобілізували…***- Колеги з числа військовозобовʼязаних! Будь ласка, наступні три дні по дорозі на роботу оминайте такі-то вулиці, там стоятимуть тцкшники…***- Перепрошую, мені потрібний … .- Його немає.- А де він?- Взяв кілька днів відпустки. Мусить поїхати в свій ТЦК, порішати нащьот відстрочки…***- Слухайте, якщо ми Вас працевлаштуємо офіційно, то мусимо передати дані в ТЦК. Може, краще відкриєте ФОПа і підпишемо договір на надання послуг?***- Блін, … попався! Казали ж йому, не їдь на метро сьогодні, візьми машину! Забрали…- І що будемо робити?- Та начальник вже поїхав, зараз буде якось домовлятися, щоб відпустили…Вишенька на торті - це коли мене кликали на наради, де обговорювалося бронювання персоналу.Сидів я там зазвичай мовчки і тихенько охуївав.Довго не міг розібратися в собі і збагнути, чим саме мене зачіпають подібні розмови.Тепер, здається, зрозумів.По-перше, ніхто і ніколи не розмірковує і не обговорює, наскільки це взагалі етично і правильно - всіма можливими способами до останнього ухилятися від виконання свого обовʼязку.Якось апріорі вважається, що відповідальність, почуття боргу, захист країни і прочі абстракції то для невдах і бовдурів. Нормальні ж люди мають займатися нормальними речами. Працювати, заробляти гроші, робити карʼєри і жити своє найкраще життя.Це образливо.І в підсумку виходить, що люди говорять про своє, а я чую: «а ти, Жека, що, сам в армію побіг? Ну, що тут скажеш? Класний ти чувак, але трошки дурачок… І брат твій молодший, який замість пєтляння та ухиляння взяв повістку, пішов воювати в десантуру і загинув на фронті… Шкода хлопця, але, погодься, не дуже розумний вчинок з його боку… І другий брат, який спочатку волонтером безкоштовно пахав по вихідних на оборонному заводі, а потім все кинув і пішов туди працювати… Коротше, легка придуркуватість то у вас, певно, сімейне…»По-друге, ніхто і ніколи не пропонує очевидного рішення проблеми бронювання - брати на роботу тих, кому воно не потрібно. Ветеранів.Навіть коли пропонуєш сам, підказуєш такий вихід, то у відповідь: «Що? А, ну да… Ветерани… Добре, якось потім про це подумаємо… Можливо…»Знову ж таки, про це не говориться прямо. І скоріше за все, люди й не мають на увазі нічого подібного.Але виникає відчуття, що ти - відпрацьований матеріал.Ніхто не вірить, ніби з фронту може повернутися щось таке, що могло би бути цінністю, а не проблемою.Коротше, до усіх порад про спілкування з ветеранами додам свою.Тріть свої ухилянтські тьорки десь подалі від нас, добре?