Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Статистика telegram каналу - @movnyydoshch

Логотип телеграм спільноти - Мовний дощ📓🌧 2024-07-14

Мовний дощ📓🌧

Кількість підписників:
291
Фото:
1090 
Відео:
28 
Посилання:
566 
Категорія:
Книги
Опис:
Про книжки (фантастику й комікси) та настілки (все більше ролівки) За усім до @i_iva Бажанки: https://rewish.io/jGADAA/ #комікси #матеріяли #література #коміксфакти #новини #фольклор #кінематограф #короткийогляд #настілки #нрі #FridaySolo

Кількість підписників

День: +2
Тиждень: +2
Місяць: +4
Всього:
291

Середній перегляд на повідомлення

День: +84
Тиждень: +118
ERR: 71.12%
ERR (24): 28.87%
Середній за 30 днів:
207

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала Мовний дощ📓🌧 - @movnyydoshch

men only want one thing and this is understandable

811
25-04-15 13:32

Відкрила допоміжну банку для збору на Mavic 3T для РУБпАК «Nova» 🫶
За донат від 50 грн ви можете виграти у мене комікс Елісон Бекдел «Fun Home: Сімейна трагікомедія».
Він був надрукований обмеженим накладом, і його вже неможливо ніде придбати, тож це чудова можливість поповнити свою бібліотеку лімітованим виданням!
За донат від 200 грн ви також візьмете участь у розіграші пʼятьох книжкових подарунків.
🔥 Банка: https://send.monobank.ua/jar/3oCKf2JF93

114
25-04-11 13:36
▪️ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР ДЛЯ 3️⃣2️⃣ ОМБр▪️
Треба швидко допомогти хлопцям із батареями до рацій, які вони втратили в боях, щоб вони постійно були на зв'язку.
🆘 Потреби: 20 батарей до рацій Motorola 3000 mAh Type-C.
🎁 Серед усіх донатерів, які задонатять на БАНКУ ЗБОРУ від 50 грн розіграю подарунки через Monobank після його завершення.
2 переможця:
1️⃣ Комікс "Величезні дні", Том 1-2
2️⃣ Комікс "Величезні дні", Том 1-2
‼️ Якщо ви не користувач Monobank, під час донату залиште ОБОВ'ЯЗКОВО комент із посиланням на соцмережу, щоб знати, як із вами зв'язатися у разі перемоги.
🤗 Прохання підтримати збір донатом, лайком й поширенням інформації про збір. Дякую за допомогу.
🎯Ціль: 20 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6nSozBztEa
💳Номер картки банки
4441 1111 2331 7061
💰PayPal
roman.zarichnyi@gmail.com
Роршах врятує нас | Канал про комікси
Зображення до поточного посту у каналі "Мовний дощ📓🌧" - @movnyydoshch
112
25-04-05 09:21

Якщо коротко, вона суперечить кожній із «п’яти “С” творчого письма» (Clarity, Conciseness, Courtesy, Correctness, Completeness): не вносить ясності, не є лаконічною, не цілиться своїм стилем до жодної конкретної ЦА зокрема, не намагається бути послідовною чи писати «чисто». Решту усього навколо цієї книги, що не стосується ані творчості, ані залученості й причетності, можна сміливо ігнорувати. «Зайчика» створено як навмисно неправильний, вперто непрямолінійний й переповнений нагромадженнями зайвих (й часто спеціально необов’язкових) конструкцій роман. Я не можу назвати це абсолютно винятковим зображенням творчості чи книгою, яка визначить цілу епоху, адже ця перспектива є дуже точковою. А разом із тим, у своїй розмитій штучній відсутності індивідуальності «Зайчик» якраз і є якнаймога більш особистим.
Читайте якщо:
🧌у вас творчий блок
🌷вас задовбала класифікація творчості й порівняння будь-чого з будь-чим, стрілочки у промоматеріалах книжок, тропи й гештеґи, все більш тотожні
👻вас не хвилює відсутність катарсису

Не читати якщо:

🪓для вас вирішальну роль відіграють ці кляті марковані списки

172
25-04-04 12:34

Дещо в розгубленості після маратону дописів до МР. 🅱️Видавництво обіцяє вже згодом передзам на дуже довгоочікуваний для мене «Монстри, любов моя» (треба брать), 💾M87 викотили українською Dungeon Crawl Classic 🧙(безкоштовно), а я оце вам нічого й не кажу …

132
25-04-03 15:06
«Низка смертей Лейли Старр», Рам Ві, Філіпе Андраде

Калі — не зовсім Жнець у європейському розумінні цього образу. Вона — святкування смерти, а не її втілення, а отже марно й порівнювати її зі скелетом в каптурі, який говорить капсом, худорлявою готкою із роду Безмежних чи чуловіком у чорному, що грає у шахи зі скандинавами.
Коли Брахма на початку коміксу Рама Ві звільняє Калі, це не є позбавленням роботи Жнеця через те, що його послуги більше не потрібні. Це є відправленням у відставку радости смерті (Калі «пристрасна» значно більше ніж «люта»), свого роду запереченням її цінности у майбутньому, в якому люди згідно з пророцтвом мають віднайти безсмертя.
Протягом всього коміксу читачів через пригоди Калі у тілі юної студентки Лейли Старр (символізм того, що Лейла є самогубицею теж важить) навчатимуть не цінувати життя, й не розповідатимуть про те, яке воно коротке, й саме через близькість смерті цінне. Натомість Рам Ві вчить нас цінувати/святкувати смерть, сприймати її як не менше від Прани благо: дуже орієнтальний концепт, завдяки якому притчевий комікс в цілому мав би заграти новими барвами.
Калі, що у смертному тілі Лейли Старр знаходить чимраз швидшу й дурнішу загибель (звідкись же мала взятись «низка смертей») проводитиме свого «опонента», творця безсмертя, від страху смерті крізь ненависть у зрілості до прийняття й святкування у старості (зауважу, що не лише «прийняття», чим закінчилась би історія західного автора).
Рам Ві чудово балансує між меланхолією й гумором, й кольори та хаос Мумбаї личать цій історії якнайліпше завдяки тому, що витягають її з похмурого тону. Андреаде тут просто божить (буквально й фігурально): динаміка постатей, тло, композиція пречудові, а стилізація малюнку саме настільки характерна, щоб образ міста відчувався не менш живим, аніж обсмоктані вже з усіх сторін митцями Лондон, Париж чи Нью-Йорк. Без сутінкових і контрастних кольорів Інес Амаро це, звісно, було б значно слабшим, та її дует із Філіпе Андреадою я вважаю неперевершеним.
У виданні ж від Varvar чудовий переклад й не менш чудово підібраний шрифт, що гарно вписується до оригінальної літерації й відчувається органічно.
Я не стану стверджувати, що особисто мене цей комікс здивував чи розчулив, й щиро визнаю, що якби я читав його значно раніше, це б викликало в мене значно яскравішу реакцію. Єдине, від чого я застерігатиму: не вірте усім відгукам, не формуйте упереджень про Лейлу Старр, й тоді комікс зайде вам значно краще.
Але ви сходіть й почитайте відгуки тих чудових людей, з якими я спільночитав українське видання коміксу, вухаха:
🤓 UAGEEK
🍻 Таверна «У Часового Дворфа»
👨‍🎨 Мальопосум
🍄 гриб з юґґота
🤬 #безцензури
🆘 Роршах врятує нас
🟥 Червоногарячий Z'Gok
🙅‍♂️ КОНТРОВЕРЗА
🫠 Попайка Кейна
Зображення до поточного посту у каналі "Мовний дощ📓🌧" - @movnyydoshch
149
25-04-02 12:12

Давайте ви протягом цієї години берети «Німону» із -50%, а ми плануєм спільночит

139
25-04-01 13:29

Звісно не готка, он Рам Ві каже, що Смерть - це студентка з Мумбаї зі смоляним волоссям, яка носить блакитні спортивні шорти🧠

Зображення до поточного посту у каналі "Мовний дощ📓🌧" - @movnyydoshch
179
25-03-29 05:18
😺«Енциклопедія Монстрів. Том 2», Akirra Ra
Для сольного проєкту це було досить швидко від виходу першого тому намальоване, а проте, цільності у стилю малюнку в «Енциклопедії монстрів» нема: цифрові інструменти й тут заважають витримувати баланс між загнаними у фільтр фото для фонів та заливкою текстурами, ба більше, навіть стиль контуру в рисунку не є сталим. Деякі панелі вийшли мегадеталізованими й хорошими, деякі ж — ескізними. Й проблема не у тому, що воно стилізується під східну школу, а в тому, що Akirra поки не надто відчуває, яку із цих панелей якою мірою слід деталізувати, й натомість зосереджується на деталізації окремих персонажів/об’єктів, а не сцен: якщо когось деталізовано, вони із таким рівнем пропрацювання й залишатимуться протягом усього твору. Згадане ж раніше використання цифрових текстур, розмиття й градієнтів місцями створює плановий вінегрет, в якому розрізнити один об’єкт від іншого стає складно. Особливо це помітно у екшені, який ще й критично важливий для сюжету.
Зі звуками теж не все гаразд, й теж з причини надміру діджиталу. Крім того ми маємо стилізовані під вертикальні манґашні бабли, які не мають жодної причини бути вертикальними в українському творі, тим більше що зверстати текст у них тут аж ніяк не вийшло.
Сюжет же… загалом, окейний. В мене є кілька зауважень щодо динаміки діалогів та ж в цілому якби технічну складову витягнути до того рівня, на якому тут світотворчість, мав би вийти цікавий вебтун мальопис.
#мальописроку2024 🐈‍⬛
Зображення до поточного посту у каналі "Мовний дощ📓🌧" - @movnyydoshch
160
25-03-27 15:32
🙆‍♀️«Фаетон. Том 4. Архіпрот», Марія Ланцута

Отже, «Фаетоне», ти тримаєш мою увагу. Те, що із вже протягом трьох арок нависало над всесвітом, зрештою отримує сюжетний вихід, й це наразі найкраще, що ставалось в українській мальописній науковій фантастиці, із тим тільки моїм гейтерським коментарем, що як довго це все виходить (все ще швидше великої кількості перекладних коміксів, нагадаю). «Фаетон» досі, разом з тим, тримає досить світлий тон оповіді й не впадає в абсолютну приреченість, хай персонажі й страждають від подій, й це, на мою думку, із кожним роком з погляду наративу стає лише актуальнішим для авдиторії. Цей тон тут витримано не тільки колірною гамою, але й персонажами, динамікою їхньої взаємодії та реакціями на події, періодичним вплетенням (хай не завжди доречних, НМСД) жартів тощо.
Малюнок у «Фаетоні», хай і дрібними кроками, а розвивається із кожним томом. А проте, розвиток цей чимдалі більше відхиляється від школи західної й тяжіє до східної із (у дурній традиції адаптацій манґи) дієсловами на місці ідеофонів чи ономатопеї (не робіть так, лишайте вже ономатопею, ради усіх богів) та мімікою-масками. У цьому томі мені суб’єктивно було багатенько мемових поз й часом трохи просідали тіні у контурі. Баланс між тлом і персонажами, утім, і дуже прискіплива деталізація окремих елементів для мене загальне враження щодо малюнку вирівнюють.
#мальописроку2024 🐈‍⬛
Зображення до поточного посту у каналі "Мовний дощ📓🌧" - @movnyydoshch
151
25-03-26 10:44