Джерело
Лабораторна миша | Базово, той, хто не їздив на Фіат Регата 1986-го року випуску - той не...
1 100 Охват/переглядів
2024-11-07 20:33
Повідомлення №7152
Базово, той, хто не їздив на Фіат Регата 1986-го року випуску - той не бачив життя.Не вдихав на повні груди запах чесного бензинового, не спаскудженого екологічними нормами вихлопа.Не тис з усієї сили на гальма без оціх усіх ваших підсилювачів.Не крутив кермо, яке неможливо провернути одним пальцем.Не заводився з підсосом.Ви ж знаєте, що таке підсос?Мене Регата не те, щоб лякала, бо нашою з дружиною першою машиною був Поло 1987-го року народження, але я таки покликав з собою на операцію «Телепортація» Оксана Бондарь.Воно ж як, коли ти волонтер?Твій мозок постійно шукає можливості допомогти Армії.Сергій Сергійович Saigon віддає шини? Зашлемо їх в 5 ОШБр.(Кстаті, гляньте у Сергій Сергійовича, він там книги додруковує. Можна придбать. Книги хороші, товсті, цікаві. Я не читав).Олександр Рудоманов пише пост, що треба сіді-диски? На тобі, Саша, допис у соцмережах, іди на пошту і забирай коробки з сотнями дисків, що збирало пів України.Так і тут.Вадим Зінчук послужив на Регаті, знайшов щось більш корисне, а Фіат запропонував нам забрати під ремонт, щоб потім тачку передати назад у війська.А ми шо?Ми ж забрали. Відвезли до Сергій Третьяк на переварку в Ірпінь.Дорогою погодували безпритульного кота.Хто не був волонтером - не бачив життя.Бо де іще можна кататися на Регаті, у якої тече бензобак і не працюють двірники, купувати в Польщі черговий пікап на ЗСУ і розмірковувати, якому підрозділу краще передати хімічні грілки, які оказією поцупив у Oksana Podlyachuk.Дякуємо Вам усім за підтримку.Свій біляш вимагайте у рудоманова самі.Я свій поклав йому ж на дєпозіт. Він за рік обіцяв два біляша.Мартин Брест, коли Регату доварять - обкатуватимеш її ти.Все ж, ти - ветеран, УБД, тебе жізнь для цього народила.Янгола тобі на плечі.Шановні, прорвемось.Майте тиху ніч.