Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лабораторна миша
Додано 14 лип 2024

Лабораторна миша

@mouselab
Кількість підписників: 5 176
Фото: 3,570
Відео: 238
Посилання: 2,680
Опис:
Канал про науку, науково-популярні заходи, реформування наукової сфери України, цікаві розумні статті про розумних людей та їх роботу.

👥 Кількість підписників

5 176
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -33

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 815
Середній/День:: 1,300
Середній/Тиждень:: 2,926
ERR: 54.39%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,760 25-01-01 21:28
Шановні друзі.Ось і настало 1 січня 2025 року і, як я і обіцяв, цей канал припиняє своє оновлення, повністю релокуючись у Вотсап і лишаючись у фейсбуціhttps://whatsapp.com/channel/0029VaL5Z8Y84Om4TSEXRO2ghttps://www.facebook.com/share/17grTYSEsj/?mibextid=LQQJ4dПри тому, що інформація туточки нічим не відрізнялася від інформації в лігві Цукерберга, ніде правди діти - мені тут було комфортно.Швидко, зручно, завжди під рукою, без зависань і підвантажувань і, головне, без жодної цензури.Цукерберг і Ко своєю толерантністю до маячні та блюренням реального світу вирощує покоління пєстіков і тичінок, яким доведеться вдвічі важче усвідомлювати, що- світ не сповнений рожевих поні і кишки, розмазані по деревах, для більшої частини світу є абсолютною нормою- щоб ці кишки не висіли на деревах в парках цивілізованих країн, мороку і диктатурам слід протистояти. А не сцикливо повторювати манру кота Леопольда про «Стандарти нашої спільноти…» чи що він там казав.Тим не менш, занепокоєння щодо небезпек телеграму для мене значно перевищило користь, яку він несе.То ж, тут всьо.До речі, після того, як я відписався від купи пабліків в телеграмі, раптово помітив фантастичний приріст продуктивності.Перевести особисту комунікацію звідси в інші месенджери взагалі не склало проблем.Сам канал тут лишатиметься в ось такому замороженому вигляді ще певний час, аби було видно, куди я релокувався.Тримайте ноги в теплі, голову - холодною, підтримуйте Збройні сили і не соромтесь тупих називати тупими.Вони ж не соромляться себе називати розумними та балотуватися у владні ешелони.Майте тиху ніч.
👁 9,260 24-12-29 19:46
Я не знаю, коли закінчиться війна.Ні, ну ясно, що то станеться лиш того дня, коли росія фізично припинить своє існування і зануриться в хаос найкривавішої громадянської війни за всю її історію.Але коли це станеться - я не знаю.Ця невизначеність породжує купу інших.Щиро заздрю людям, які мають здатність щось планувати на півроку наперед, будувати стратегії, візії, обмірковувати хоч щось, що напряму не задіяно в секторі безпеки чи виживання країни.Це ж наскільки у них стійка менталочка і великий запас оптимізму.Так, на третьому році широкомасштабки, коли закінчилися дози знеболювального у вигляді Харківської операції, звільнення Херсонщини, контрнаступу і плану потужних потужностей та переможних переможностей дуже важко спиратися на щось повітряно-єдинорожне, окрім безпосередньої діяльності.Те, до чого можеш доторкнутися руками.Результат чого можеш відчути майже тут і майже одразу.А коли воно ще й якось на соту долю відсотка збільшує спроможності Сил оборони - ооо, моя повага!Тут кукуха повільно знімає чоботи і пальто, прямує в крісло і каже: ладна, поки ще не буду від тебе з'їжджати.Дисципліна, розміреність і безупинність нині важать більше, аніж мотиваційні промови, емоційні пориви та гойдалки настрою.Дякую Вам.Дякую Вам за те, що кожен наступний придбаний Вами корч, що переїжджає кордон, відразу промальовує мені перспективу діяльності на найближчі 2-3 тижні (вибачте).Ford Ranger для 65 бригади встав на ремонт.Це вже тачка номер 63 з 42-х запланованих.Дякую Олексій Маковоз за підбір і логістику машини в Україну.І якщо Вам здається, що це всі хороші новини з наших "полів" до Нового року - біса лисого.Ви напрацювали на ще одну новину, але то вже завтра чи післязавтра.Майте тиху ніч.
👁 1,740 24-12-25 18:58
Виходить з-за лаштунків:- Отже, закінчується друга доба експрес-розіграшу фантастичної верхівки для ялинки від Тетяна Соловей з метою підзбирати грошенят на тачки для ЗСУ!..Зала ошелешено:- Шо? Який розіграш? Коли? Де оголошували?Шановні, перш ніж Ви полізете по моїй стрічці в пошуках допису, який Ви (не)пропустили, поспішаю Вас заспокоїти:- Допису не було!Але - так, розіграш вже триває другу добу і всі донати від 200 гривень автоматично роблять Вас учасником верхівкоялинконіади.Чому так?У нас з Мартин Брест в підписниках завелися дуже хитрі донатори: як тільки ми оголошуємо розіграш, вони ... ні, вони не припиняють донатити. Вони принципово скидають кілька сум поспіль так, щоб кожна з них була меншою за мінімальну ставку. Це неприпустимо!)Тож я вирішив провернути отакий фінт вухами, що Ви достеменно не знатимете, коли ж розіграш розпочався, щоб Ви своїми діями або бездіяльністю не змогли уникнути шансу на виграш (гомеричний сміх, мої руки здійняті до неба, з кінчиків пальців вириваються блискавки).Отже, цього разу у нас тільки один лот і з його характеристик зрозуміло, чому у нас такий поспіх, чому розіграш стартував о 0:12 ночі 24 грудня (бо ж Різдво і це час першої ставки), а завершиться він завтра, 26 грудня о 23:59.Цього разу - наголошую - аби зайве не турбувати Мартіна смиканням виписок з карток, бо у Мартіна нині роботи по самісіньку стратосферу (мрійлива усмішка), ставки я враховую лише зі своїх рахунків:1. Приват 41494990866767392. Пейпал [email protected]Прошу поставитися до цього з розумінням. Моно цього разу не буде.Мінімальна ставка - 200 гривень.Більші ставки будуть розбиті кратно цій сумі.27 грудня я завантажу перелік донацій і складу список учасників розіграшу (буду вдячний, якщо стежитемете за розіграшем і переможці зі мною самостійно зв’яжуться, бо інколи їх пошуки той ще квест).Донат є безповоротним і дає шанс на виграш однісінького (насправді, ні, але то секрет) лоту.Більше донатів - більше шансів. 27 чи 28 грудня в прямому ефірі (чи ні, залежить від світла та зв'язку) я проведу розіграш цієї верхівки і оперативно відправлю переможцю.Уперед!Ще два моменти.Від імені проєктів 42 тачки на ЗСУ, проєкту реабіліТАЧКИ та проєкту зомбіТАЧКИ я хочу подякувати Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, їхній Раді молодих вчених та всім причетним (особливо Antonenko Svitlana, Олена Зварич та Oksana Mankovska) за те, що на своєму передноворічному розіграші вони за кілька годин зібрали для Сил оборони 52 тисячі гривень і передали їх нам на проєкт!Детально можна почитати тут: https://www.facebook.com/share/p/19GEcK3q64/І ще.Розшукуються незнайдені переможці попереднього розіграшу:Куземко М.Яковлев П.Сергій СлєпченкоКоваль Д.Катуніна Т.Сергета О.Psycholounhe.netМихайло НовікКівіренко О.Андрій ЄмчінськийМихайло НовікСухенко І.Наталія ПотоскуєваДжулай С.Липська А.Olena GuidryPetrova Nataliia MykolaivnaЗв'яжіться зі мною, будь ласочка.Тетяна Соловей верхівка просто неймовірна.Аж шкода віддавати.Власне все.Майте тихий вечір.
👁 1,880 24-12-24 21:41
Між цими двома світлинами трохи більше року.На одному - ми з Юрій Гудименко веселі, бо лишились живі після горнила Ірпеня. Травень 2022 року.На іншому - я додав 7 кілограм, а Юра вже носить руку як аксесуар, тому що по ньому прилетіло, ну, а далі Ви знаєте.Юра там написав великий пост про те, що в Міністерстві оборони назріли і перезріли зміни.https://www.facebook.com/share/p/18dQ2pMwRt/?Особисто мені відгукнулася та частина, де поки бійці воюють 24/7, міністерські чиновники почасти з 8 до 17, а в суботу і неділю їх чіпати не можна.Це правда.Якщо ми знайшли машину для купівлі бойовому підрозділу корча в четвер ввечері - треба чекати понеділка ранку, бо у військових частинах відповідальним особам просто хочеться відпочити на вихідних.Юра веде за собою непогану команду в громадську раду при МО.Я особливо радий там бачити Maksym Kostetskyi і Микита Соловйов.Як написав Микита, він іде в ГР при МО, бо стомився, що держава заважає йому - волонтеру - робити роботу ж держави. Юру і колег варто підтримати.В четвер буде голосування.Можливо, хороших людей біля важелів впливу стане більше.Майте тиху ніч.
👁 1,100 24-12-20 18:47
Наступні тижні до кінця воєнного стану - вони марнують п‘ятниці, щоб отримати на руки паперове підтвержження того, що написано в законі.Лишилось кілька днів до закінчення старого воєнного стану і початку нового?Не проблема, ми видамо тобі відстрочку на 3 дні. Це, єслі шо, реальна історія мого колеги з сусідньої лаби. На четвертий день він, звісно, пішов наново стояти в черзі на подачу документів.Я до чого.Бійцям на фронті ці нотатки смішно читати.Розумію. Вибачте.Можна спокійно мобілізуватися в штурмову бригаду і не мати цих проблем… Але ж і в Армії ті самі трабли з паперами, коли ми не можемо поставити в бригаду нового пікапа, замість розстріляного ГРАДами, бо той ще не зняли з балансу, бо там ціла процедура і все складно.Чого я не розумію - чому, чому на рівному місці відбувається цей сюр, коли люди замість працювати, мусять доводити, що вони не ухилянти.Чому посадові особи, які отримують кошти за свою діяльність, її, фактично, саботують.Чесно, вже скидається на якийсь злий умисел.Паперова держава має вмерти.Всі ці довідки, копії копій і витяги витягів.Всі ці нескінченні черги до людей, які ні за що не відповідають.Все це марнування людино-годин, які могли б бути використані ефективно.Звісно, роль кібербезпеки не має бути перебільшена і все має бути зроблено прямими руками, а не тіктокерами.Одначе, на зараз, держава не здатна опрацьомувати такий масив паперової інформації.Вибачте ще раз за те, що називається скигленням.Але дякую Вам за те, що ми закінчуємо ремонт тачки 61/42 для 112 БрТРО і гаруємо з ремонтом тачки для ГУР.Майте тихий вечір.
👁 4,300 24-12-19 20:04
Двадцять п‘ята відремонтована Вами машина для Сил оборони в рамках проєкту реабіліТАЧКИ.Насправді, їх було більше, але ми з Мартин Брест не відразу їх почали рахувати.Бо, одна ж справа, придбати та відремонтувати корча, а інша справа - просто підлампічити те, що вже служить у бригадах.Те П‘ятий в рестайлі, на повному приводі.Без працюючого повного приводу, з втратою антифризу, з двигуном в маслі, з лопнувшими задніми пружинами, навіть з відсутнім кожухом ременя ГРМ, зношеним (спаленим) зчепленням та корзиною, роздовбаним маховиком і так далі.Завдяки Вашій підтримці машину вдалося в короткі терміни підняти і повернути в стрій.Ця відеоподяка - Вам.Тим, хто скидає по 10 гривень (я все бачу), тим, хто намагаючись уникнути розіграшів, скидає двічі по 200 гривень поспіль (ох, і хитруни 🙂 Тут я теж все бачу), тим, хто донатить по 500, 2000, 10 тисяч, 40 тисяч і по 103 тисячі на місяць (спасибі).Транспортер помчав на фронт, а на підйомник заїхала двадцять шоста машина.Від ГУР.Теж завдяки Вам.Кожна Ваша гривня перетворюється на механізм, що допомагає відправляти розпечену лють росіянам.Майте тиху ніч.Приват 4149499086676739 (Антон Сененко)PayPal [email protected]Криптовалюта USDT 0xdf89978Ca0F80a30DB5D140b2042e99441ec43A4 (Ethereum (ERC20))Детальні реквізити для оплати через IBANУстанова банку ПриватБанкМФО банку 305299Отримувач платежу СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧIBAN UA953052990000026201691360906Рахунок отримувача 26201691360906Валюта картки UAHРНОКПП отримувача 3136215494Призначення платежу Поповнення рахунку СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУПринагідно лишаю реквізити Мартін Брест, з яким ми разом реалізуємо проєкт:Моно 4441114443028624PayPal [email protected]Детальні реквізити для оплати через IBAN(Мартін Брест)Установа банку МоноБанкМФО банку 322001Отримувач платежу БОЛДИРЄВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧIBAN UA843220010000026209305820349Рахунок отримувача 26209305820349Валюта картки UAHРНОКПП отримувача 2951302916Призначення платежу Поповнення рахунку БОЛДИРЄВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУ
👁 1,100 24-12-18 21:21
Зазвичай я не роблю селфі із незнайомими людьми, але тут - на фото - я уявлення не маю, як звати цього хлопця.Тим не менш, із задоволенням про нього напишу, бо хороший сервіс має підсвічуватись.А тут ще й ситуація нестандартна і ризикувала перерости в розпач.Тож читайте і сприймайте цей пост як безкоштовну щиру рекламу.Отже.Телефон - це мій робочий інструмент. Його значення в моєму шаленому вихорі щоденних подій важко переоцінити.Важливішими є тільки джинси і ліхтарик в правій кишені куртці, яким я роздивляюсь іржаві рами корчів.Почала помирати на моєму iPhone SE батарея. В принципі, епловоди всі в курсі, що у айфонів лиш два недоліки - це мала батарея і придуркуватий порт зарядки лайтнінг, який, слава європейським директивам, віднині заміняють на людський тайп-сі.На попередніх моделях акумулятори я міняв сам. Мав інструмент, час, натхнення, але на нинішній серії SE там ще треба чіп перепаювати.Приперся я у вересні на радіоринок на Караваєвих дачах в оцей сервісний центр, попросив поміняти, забрав телефон, розплатився і пішов.- Шо тут такого?- спитаєте Ви. - Поміняли за гроші і в чім дивина?В тім, що вчора цю батарею роздуло і ємність акумулятора падала просто на очах.Сьогодні я з важким серцем і готовністю до скандалу зайшов до хлопців та реально очікував набору стандартних фраз:- чим заряджали?- електрика була сертифікована?- а шнур сертифікований?- а в розетці 220 вольт було чи більше?- а, так ви ще й телефоном користувалися? - це вже точно не гарантійний випадок.Але ні.Пан на фото щиро здивувався проблемі, мовчки забрав телефон і відніс у майстерню.Без жодного слова і коментаря.За певний час я тримав у руках свій повністю справний апарат і лиш спитав:- Що я винен?- Нічого. Вибачте. Брак трапляється.Я, якщо чесно, онімів.Загалом, сервісний центр Твій гаджет, відразу навпроти ларка поліції на Радіоринку.Раджу.Майте тиху ніч.
👁 1,100 24-12-17 14:42
Якщо Ви дуже мріяли щось виграти на наших з Мартин Брест розіграшах, але Вам не таланило, слухайте сюди.19 грудня 2024 року в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України стартує благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.Там же буде аукціон з цінними лотами.Тож ось Вам ще одна нагода:1. Побувати в справжньому академічному інституті, побачити справжнісіньких вчених і потеревенити з ними, задовбуючи їх питаннями штибу «а це правда, що в перші 5 секунд мікроби не лізуть на бутерброд, що впав на підлогу?».2. Придбати якісь цікаві речі, в тч зроблені власноруч. Якісь стрьомні пробірки з пліснявою раджу не купувати. Хто там знає, де просто красива кольорова пліснява, а де ебола. Науковці можуть переплутати холодильники.3. Перехопити на аукціоні якусь залізяку з логотипом 42 тачки на ЗСУ.Так-так, я завіз туди кілька тубусів від артилерійських пострілів, гравійовані гільзи і стріляний тубус від гранатомету з автографами бійців.До речі, всі виручені кошти підуть на наш проєкт 42 тачки на ЗСУ.Принагідно дякую Oksana Mankovska, Олена Зварич та всім організаторам за підтримку Сил оборони!Всі деталі тут https://www.facebook.com/IMBGNASU/posts/pfbid0YqTJNvgNV3stZUxktzCt883ogfQCcjHq9soqn4ajypLUb4VjYNAcnSMGuhoLyEC2lМайте тихий вечір.P.S. І не забувайте підписуватись на Лабораторну мишу в Вотсап, бо туточки діяльність згортатиметься з 1 січня 2025 року.Follow the Лабораторна миша channel on WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029VaL5Z8Y84Om4TSEXRO2g
👁 1,100 24-12-16 21:53
Зараз я Вам дещо покажу.На першому відео - саморобний стенд, на який Сергій Третьяк разом з Світлана Третьяк встановлюють відкапіталені двигуни москвичів для того, щоб перевірити їх на працездатність.Далі ці апарати будуть встромлені в машини, які служать на фронті.Ці роботи фінансуєте Ви.Дякую Вам.Нащо на фронті москвичі?Пікапів на всіх не вистачає і пацани їздять на усьому, що рухається.Старі розірвані шохи, гнилі сієрри, різного виду баггі на агрегатній базі Лад, пошарпані ниви тощо.Угу, поки тут потужна потужність, а за листопад третє місце в рейтингу проданих нових машин на цивільному ринку посідає новий крузак (не жарт, перевірте. «Прості люди» оновлюють покоління) - хлопці і дівчата просто намагаються виконувати задачі.На подальших світлинах Ви бачите реальні приклади застосування мобільних вогневих груп на одному з напрямків.Так, в штабах показують відео, де пацани валять крупнокаліберкою з кузовів волонтерських л200 та навар, але трапляється, що валять та збивають шахеди з кузовів отаких Іжів 2715.І воно працює. Бо інакшого пацани не мають.Загалом, викручуються, як можуть.(До речі, з усіх вищеописаних причин, мене дуже бісить серія іграшкових машинок з символікою бригад, що продаються в дитячих магазинах, бо там такі моделі, що складається враження, що наші бійці воюють на двохсотих крузаках, прадіках та новітніх форд-рейнджерах замість усосаних фрілендерів, тераканів і мерседес емель. Брехати дітям - погано).Але я ось про що.Бійцям ППОшникам, які інколи змушені гарувати на москвичах, треба тачка для логістики.Авео, ланос, логан. Що-небудь.Ідеал - це щось з великим кліренсом типу Добло, Кадді, Кенгу. Хай і бензинові.Головне - в робочому стані.Не «світить капіталка двигуна і переварка дніща, тому віддам ЗСУ те, що мені вже не гоже», а робочий апарат.Якщо є варіанти такий подарувати (стоїть без діла, а за безцінь продати шкода, або ж просто хочеться задонатити тачку) - особисто познайомлю з бійцями, будете напряму контактувати.Реально посилите наші Сили оборони.Але підкреслюю - напівживі конячки не треба.Бо це не благодійність, а внесок в обороноздатність. (Мартін Олегович Брест).А це принципово різні речі.Дякую.
👁 1,500 24-12-13 20:29
Це справді дуже хороші новини.Уряд затвердив новий склад Ідентифікаційного комітету.Цей комітет, фактично, є наглядовою радою для Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.Від Наукового комітету дуже багато чого залежить в країні - реформи в законодавчому полі, нагляд за діяльністю потужного і правильного Національного фонду досліджень тощо. Тому в Ідентифікаційний комітет першого скликання (не знаю, чи це коректний термін) було відібрано науковців з абсолютно бездоганною репутацією.З цього ж переліку я знаю не всіх, але тих, кого знаю - щиро вітаю і, одночасно, щиро співчуваю.На Вас покладається велика відповідальність.Знаючи Ваші якості, певен, що Ви впораєтесь.Загалом, ця новина - хороша і важлива віха в науковому житті країни.В добру путь.Майте тиху ніч.Пост заступника міністра освіти і науки Дениса Курбатова:«Підтримуємо сталий розвиток ключових наукових інституцій, зокрема Науковий Комітет Національної ради з питань розвитку науки і технологій.Уряд затвердив склад нового ідентифікаційного комітету з питань науки, який в свою чергу на конкурсній основі обирає персональний склад Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.Ідентифікаційний комітет сформовано з провідних українських та іноземних вчених, які мають вагомі наукові здобутки, бездоганну наукову репутацію та довіру в науковому середовищі, до його складу увійшли:ГОГОЦІЮрій Георгійович(Україна) – професор матеріалознавства Інституту нанотехнологій А. Дж. Дрекселя, СШАГОЛОВАЧЮрій Васильович(Україна) – професор теоретичної фізики Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наукГОМОНАЙОлена Василівна(Україна) – науковий співробітник Майнцького університету імені Йоганна Гутенберга, НімеччинаКОВАЛЕНКОМаксим Володимирович(Україна) – Професор функціональних неорганічних матеріалів Швейцарської вищої технічної школи Цюріха, ШвейцаріяЗАВАЛІЙІгор Юліянович(Україна) завідувач відділу водневих технологій та матеріалів альтернативної енергетики Фізико-механічного інституту Національної академії наукЄСІЛЕВСЬКИЙСемен Олегович(Україна) – науковий співробітник Інститут органічної хімії та біохімії Чеської академії наук, ЧехіяБАЗАЛІЙЯрослав Борисович(Україна) – асоційований професор Університету Південної Кароліни, СШАСЕРГАОлександр Олександрович(Україна) – Старший науковий співробітник та приват–доцент кафедри фізики Університету Кайзерслаутерн-Ландау, НімеччинаЕКСНЕРПавел(Чехія) – професор теоретичної фізики Карлового університету, ЧехіяМіністерство освіти і науки України вітає новообраних членів Ідентифікаційного комітету з питань науки та бажає успішної і плідної роботи у напрямку розбудови і розвитку дослідницької сфери України.»https://www.facebook.com/share/p/13uiCAy4Jk/?P.S. І не забувайте підписуватись на Лабораторну мишу в Вотсап, бо туточки діяльність згортатиметься з 1 січня 2025 року.Follow the Лабораторна миша channel on WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029VaL5Z8Y84Om4TSEXRO2g