Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗
Додано 06 гру 2025

𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗

@monaxlab
Кількість підписників: 3 030
Фото: 1,850
Відео: 709
Посилання: 1,000
Опис:
Режисер / Блогер Написати автору каналу @MishaMY Будуємо будинок для дітей: https://dytyasvitla.com.ua

👥 Кількість підписників

3 030
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -20

👁️ Середній перегляд на повідомлення

564
Середній/День:: 536
Середній/Тиждень:: 568
ERR: 18.61%

📊 Кількість повідомлень на день

6.6
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 536 26-01-07 19:36
Уявіть собі, що ви захотіли стати підприємцем. Ви християнин. Ви вирішили побудувати будинок під інвестиції. У вас є документи, погодження, підписи сусідів і повна впевненість, що ви дієте в межах закону. Ви інвестуєте гроші, приводите інвестора… І в один момент дізнаєтесь, що проти вас відкрита кримінальна справа. ПУ ПУ ПУУУ…Не через аварію, не через шкоду людям, а просто тому, що комусь стало незручно.Вам приписують самоуправство і потім шахрайство. Блокують усі ваші рахунки. Роками переносять суди. Вся справа в тому, що поруч декілька сусідів, яким ВАШ БУДИНОК просто не подобається. Вашими сусідами стали:Один — колишній працівник МВС.Другий — екс-топ-чиновникОдин із суддів, через яких проходила справа, публічно займав анти-майданівську позицію. І саме в його риториці та діях у процесі особливо відчувалося не прагнення розібратися у справі. Гарний 💐 букетик, чи не так?))))Через декілька років, ШАХРАЙТСВО закривають — бо складу злочину немає. Ви видихаєте. Але справа не зникає. Вона просто починає жити власним життям: обшуки, допити, виїмки документів, розшук, затримання без суду й рішень. 14 разів ви подані у розшук, в той час, коли ведете публічне життя і нікуди не втікаєте. І парадокс у тому, що чим менше доказів — тим довше триває процес. Наче мета не знайти правду, а КОШМАРИТИ.У якийсь момент стає зрозуміло: це вже не про будинок і навіть не про закон. Фокус різко зміщується з об’єкта на людину. Тобто, конкретно НА ВАСВам просто приписують статтю, яка фактично робить із вас терориста, і з цього моменту ви вже не підприємець, а «персона». Та стаття, з якої почали вас душити, вже давно закрита. Адвокатська спілка Столиці в шоці від таких дій, а ви як підприємець вже дууууууже давно із заблокованими рахунками і новими статтями на вас. А останній раз суд перенесли, бо змінили прокурораА потім перенесли, бо СВІТЛА НЕ БУЛО. Як вам така історія?
👁 694 25-12-14 20:42
І треба памʼятати. Мій брат не помер. Його вбили. Його вбив путін Пояснюю це своїм зарьованим дітям. • Контєнт на ютубі захотілося подивтися? — пролистати. • Переходити на російську, бо з тобою так говорять? — ніколи. • Ті, хто говорить досі і слухає все це? — не засуджувати. Але, свідомо не підігрувати їм. Без ненависті. Без осуду. Просто, бути такими самим принциповими як вони, і розмовляти по СВОЄМУ. Українською.Це база, яку зараз пояснюю дітям. Тому дорослим, це апріорі має бути зрозуміло. 🇷🇺росія - ГНІЙ. Це правонаступники Радянського Союзу. Нацистського утворення, яке ділило та вбивало людей за класовою ознакою. І так, як ніяких РАД там не було, то це просто слово ніколи і не має переводитися. Це просто «Совєтський союз» із видуманою структорою - «росєя», яка не має ні етносу, ні чіткої ідентичності, ні власної історії поза насильством.Є лише імперська звичка привласнювати чуже, перекручувати факти й прикривати агресію «величчю».Методи ті самі: страх, репресії, війна, знецінення людського життя.І поки світ називає це «складною політикою», для нас це — щоденна реальність і боротьба за право БУТИ.