Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗
Додано 06 гру 2025

𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗

@monaxlab
Кількість підписників: 3 030
Фото: 1,850
Відео: 709
Посилання: 1,000
Опис:
Режисер / Блогер Написати автору каналу @MishaMY Будуємо будинок для дітей: https://dytyasvitla.com.ua
Джерело

𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗 | Інфраструктура Києва дуже пошкоджена. Прямо зараз - знову летить.Вся У...

Логотип телеграм спільноти - 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗 @monaxlab
598 Охват/переглядів 2026-01-24 00:00 Повідомлення №6462
Інфраструктура Києва дуже пошкоджена. Прямо зараз - знову летить.Вся Україна без світла.На вулиці −12…−15.Тепла немає.Світло 2–3 години на добу.Це третя зима, яку люди переживають у холоді й темряві. Ця зима найважча((Це умисне катування цивільного населення.Проведу паралель з блокадою Ленінграда.Там була загарбницька і страшна війна.Страшна і нелюдськаМісто хотіли зламати, змусити здатися, виграти війну.Тому не брали штурмом і тримали в кільці.Це був інструмент досягнення результату☝️А тепер — Україна.Росія сьогодні нічого не досягає🤷🏼‍♂️Вона не виграє фронт.Не бере міста.Не змінює хід війни цими обстріламиВона просто вимикає світло.Забирає тепло.Ламає нормальне життя мільйонів людей.Без військової необхідності, і без результату. І водночас, нагадаю - по офіційному лору,Вони це роблять, щоб “звільнити цих самих людей від нацистів”.Це чиста ненависть,помножена на цинізм і брехню.Просто мордування людей. В нациків хоч мета була якась. Відверто нелюдська. Ці навстіж відбиті, приховують свою диявольську сутність. Нація злочинців та покидьків