Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗
Додано 06 гру 2025

𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗

@monaxlab
Кількість підписників: 3 030
Фото: 1,850
Відео: 709
Посилання: 1,000
Опис:
Режисер / Блогер Написати автору каналу @MishaMY Будуємо будинок для дітей: https://dytyasvitla.com.ua
Джерело

𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗 | І треба памʼятати. Мій брат не помер. Його вбили. Його вбив путін Пояс...

Логотип телеграм спільноти - 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗 @monaxlab
694 Охват/переглядів 2025-12-14 20:42 Повідомлення №6275
І треба памʼятати. Мій брат не помер. Його вбили. Його вбив путін Пояснюю це своїм зарьованим дітям. • Контєнт на ютубі захотілося подивтися? — пролистати. • Переходити на російську, бо з тобою так говорять? — ніколи. • Ті, хто говорить досі і слухає все це? — не засуджувати. Але, свідомо не підігрувати їм. Без ненависті. Без осуду. Просто, бути такими самим принциповими як вони, і розмовляти по СВОЄМУ. Українською.Це база, яку зараз пояснюю дітям. Тому дорослим, це апріорі має бути зрозуміло. 🇷🇺росія - ГНІЙ. Це правонаступники Радянського Союзу. Нацистського утворення, яке ділило та вбивало людей за класовою ознакою. І так, як ніяких РАД там не було, то це просто слово ніколи і не має переводитися. Це просто «Совєтський союз» із видуманою структорою - «росєя», яка не має ні етносу, ні чіткої ідентичності, ні власної історії поза насильством.Є лише імперська звичка привласнювати чуже, перекручувати факти й прикривати агресію «величчю».Методи ті самі: страх, репресії, війна, знецінення людського життя.І поки світ називає це «складною політикою», для нас це — щоденна реальність і боротьба за право БУТИ.