Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мізу читає
Додано 14 лип 2024

Мізу читає

@mizureader
Кількість підписників: 650
Фото: 1,100
Відео: 94
Посилання: 292
Опис:
Адмін каналу - Мізукі ( @Mizuk1nn ) Blond ❌ Skinny ❌ Rich ❌ B×tch✅✅

👥 Кількість підписників

650
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -21

👁️ Середній перегляд на повідомлення

237
Середній/День:: 122
Середній/Тиждень:: 200
ERR: 36.46%

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 192 26-06-12 13:12
Ще хочу нагадати, що Фріда Мак-Фадден лікарка, тому я щиро сподіваюся, що цей персонаж був введений в якості сатири і насправді авторка не вважає, що все описане є нормальним.1. Пані психіатриня поставила НРО (нарцисичний розлад особистості) за ОДИН сеанс і майже без вагань. Для мене це було трохи шокуюче, бо НРО — доволі рідкісний розлад і потребує багатьох видів діагностики.2. Вона записувала на касети всі сесії зі своїми клієнтами, навіть якщо вони відмовлялися. В книжці вказано, що це незаконно і аморально, але вона все ж це робить і це прям bruh.3. Вона пише книжки про ситуації, якими ділилися її клієнти на консультаціях. 4. Вона приймає подарунки від клієнтів. Не просто маленькі речі, які приймати ок, а прям великі і дорогі подарунки. До прикладу, вона прийняла ВЕЛИКИЙ ПОРТРЕТ СЕБЕ від своєї клієнтки (гг) і повісила його над каміном.Її подають як ледь не генійку, яка читає людей, але це все виглядає криво і трохи спотворює концепцію психіатрії. Те, як вона дізналася, що гг бреше про те, що її друзів вбив маніяе і те, як вона вичислила, що саме гг їх вбила залишає купу питань.Було ще багато подібного, але я навіть не хочу витрачати час на згадування.Далі претензії до сюжету.В якийсь момент ми виявляємо, що гг і є вбивця психіатрині і вона підлаштувала все це і це... НАЙТУПІШИЙ мув в детективних книжках, який я тільки бачив. Я можу змиритися з тим, що на сюжетний поворот не було жодних підказок, але те, що сюжетний поворот буквально протирічить всій книжці — це ту мач.Ми читаємо всю книжку від першої особи, ми буквально в голові у самої гг, але ми не знаємо, що вона вбивця. І вона весь час думає так, ніби вона ні про що не здогадується і теж шукає вбивцю. Це якийсь зламаний ненадійний оповідач!Людина може контролювати свою поведінку та слова і цей сюжетний поворот був би логічнішим, якби книжка була від третьої особи і нам не давали влізти в голову гг, тобто щоб ми слідкували саме за її діями, а не думками.В якийсь момент ми дізнаємося з іншої сюжетної лінії, що головна героїня — і є вбивця та от одразу ми бачимо, як думки гг БЕЗПРИЧИННО абсолютно змінюються. Я якийсь час навіть думав, що це окрема персонажка, а не гг — аж так манера її думок змінилася.А те, що чоловік гг — син бабці з параноїдальною шизофренією, яка думала, що її всі хочуть вбити І ЯКИЙ СПРАВДІ ЇЇ ВБИВ заради страхування... Залишило мене без слів і з бажанням битися головою об стіну.Особливо мені "сподобався" кінець, де головні герої купили дім психіатрині, яку вбила гг, у них є діти, які граються на подвір'ї цього дому, де захований вбитий головними героями хлопець психіатрині.Гепі енд тотальний коротше.📼 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 🧶 °. ₊Чи раджу я цю книжку? Hell no. Навіть у тої ж Фріди є набагато кращі книжки. Можливо, комусь саме ця і сподобається, але мені важко уявити таку людину.
👁 204 26-06-06 13:27
Зустрічайте психологічний трилер від Наокі Урасави — подорож блискучого лікаря в найтемніші закутки людської душі.Доктор Тенма — видатний нейрохірург, який практикує в клініці імені Айснера. Колись його майбутнє було безхмарним і перспективним — престижна робота, заможна наречена, проте все змінилося в день, коли на його хірургічному столі опинився хлопчик Йоган із вогнепальним пораненням. Замість урятувати життя мера, Тенма обрав зберегти життя невинній дитині. Він і гадки не мав, що своїми руками врятує «монстра». Де межа між справедливістю і злом? Йоган — серійний вбивця, що орудує на території Німеччини в непевні часи, після падіння Берлінської стіни. Його жертви — бездітні пари середнього віку. Правоохоронцям давно відома особа вбивці, але мотиви так і залишаються загадкою. Тепер доктор Тенма єдиний, хто здатен зупинити безжального Йогана. Ключем до розгадки мотивів убивці може стати Анна — сестра-близнючка Йогана, тож Тенма вирушає на її пошуки. Хтозна, до чого це призведе…💙Том 1/9, завершена серія⭐️Вже в наявності📚 формат 146×208📚 м’яка обкладинка і суперобкладинка з тисненням📚 кольорові сторінки + оверлей📚 426 сторінки📚 вік 16+🔥 ціна 425 замість 490 грн з 6 по 14 червняЛегендарна історія, що знаходиться у ТОП-5 манґ на My Anime List з оцінкою 9,16 та продалася тиражем понад 20 мільйонів примірників, що робить її однією з найпопулярніших серій манґи всіх часів!🔽🔽🔽ПЕРЕДЗАМОВИТИ ГАРЯЧУ НОВИНКУ🔥
👁 178 26-05-25 17:58
І при тому, що більшість норвежців або закриті в своїх компаніях з дитинства, або просто нудні, для мене знайти когось цікавого майже неможливо. Відчуття, що українці тут як на підбір. Я зустрічав людей, які були би мені цікаві, але таких одиниці, більшість просто ніби вилізли з цирку фріків.Чомусь я зустрічав більше проукраїнських норвежців, ніж проукраїнських українців, лол.Інтеграція нормальна, але для людей, які не знають англійської вивчити норвезьку, яку пояснюють вчителі-норвежці — дуже важко. Що, на мою думку, доволі дивно, ми (класи для переселенців) і норвезькі класи майже не перетинаємося. Для класів з переселенцями є постійно якісь походи, прогулянки, ігри і тд, але все це без участі справжніх норвежців нашого віку. Мені здається, подібне більше укріплює відокрелення переселенців в свої групки, а не інтеграцію в норвезьке суспільство.Я не претендую на об'єктивність чи "правильність" своїх думок і свого досвіду. Це просто досвід і він у всіх різний.Комусь тут подобається і це дуже класно, але мені не сильно підходить ця країна.
👁 118 26-05-20 16:33
🦷 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 👁 °. ₊Тепер про книжку.Мені книжка сподобалася, як вже зрозуміло, більше за фільм.Спочатку в книжці вайб тих самих фільмів, які дивиться ваша бабуся по типу "бідна дівчина Марійка "не така як всі" приїжджає з села і тут вона зустрічає багатого, сексуального мужика, який кидає свою розбещену дружину-тварюку заради неї". Горорна складова проявляється лише десь під кінець книжки. До речі, саме розділи від Ніни стали моїми улюбленими. В них її показують як просту жінку, що хоче виростити доньку і втекти від чоловіка як не для себе, то хоч заради дочки. В фільмі, на жаль, приділено значно менше місця оцьому безмежному бажанню врятувати свою дитину.Велике упущення фільмі на мою думку — це те, що в ньому не показали того, як Ніна сама почала вважати себе божевільною після першого "покарання". Те, що вона повірила всім навколо, а не собі. Те, що її заґазлайтили настільки, що вона сама пішла на те горище опісля.Звісно, як і більшості, мені дуже сподобався момент, коли Міллі почала катувати Ендрю. Це було класно і я прям намолоджувався хпхв.Я не зовсім зрозумів цього мува, коли в фільмі Ендрю втік з горища, бо в книжці такого взагалі не було, і я не розумію навіщо це додали.Я вже придбав другу частину в аудіо, тому планую вже зовсім скоро починати її.🦷 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 👁 °. ₊Висновок: рекомендую як трилер на один раз. Тут немає чогось неймовірного, але все одно захопливо. Термін "попкорн-трилер" в цьому випадку підходить ідеально.
👁 198 26-05-16 18:19
😼 Ми знаємо, що ви будете читати цієї осені (і зими)"ПІВНІЧ, ЯКОЇ НЕ ІСНУЄ" Наталі Нестерук — ось вона, готова обкладинка. Авторка ілюстрацій: Яна Кириченко ✏️ Пригодницька фантастика, де багато льоду, моря та кораблів, а ще шахт, алмазів, таємниць та задавнених боргів, зрад та кохання, дружби та несподіванок. Капітан Адам Морров помічає в порту оголошення: сто тисяч золотих брон за давню знайому. Проте він знає, скільки Ванда Остром коштує насправді — гори червоних діамантів й тисячі відрубаних рук шахтарів, один з яких був його батько.Він поночі викрадає дівчину й вимагає за волю діаманти, але вітер змінює курс корабля.Адам і Ванда долають образи, недовіру й брехню, кожен в намаганні отримати коштовне бажане, допоки гарматний постріл не відбирає у них все, окрім минулого. В розпачі Ванда пропонує пограбувати діамантову Північ, яку десять літ тому криваво загарбала Горданська імперія. Доля запускає хід подій, визначений багато років тому.Переслідуючи велич, вони рушають туди, де полярні ночі ховають таємниці й скарби. Ціна величі й ницості однаково велика. Та коли одним немає, що втрачати, розплачуються інші. 🔥 Вже цієї осени
👁 145 26-05-12 17:04
🩸 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 💋 °. ₊ДУЖЕ чуттєві, прекрасні, реалістичні (наскільки я можу судити) сцени сексу між жінками. Їх не багато і вони не неймовірно детальні, але дуже-дуже класні.Тут дуже добре показані аб'юзивні стосунки. Тут немає вже звичної та знайомої нам всім романтизації гомосексуальних стосунків, бо аб'юз немає ґендеру.Всі ці етапи та стадії занурення в коло аб'юзу продемонстровані з, на мою думку, ідеальною точністю.Те, як людина змінюється поступово, спочатку показує образ найкращої себе, а лише потім себе справжню. Те, як опісля вибачається і каже "це був (була/були) не я", "в мене щось вселилося" та подібне. В останній частині нам показують відчуття жертви аб'юзу і це дуже сильно. Я прямо відчув безвихідь під час читання.Неймовірний шлях і зміна персонажок. Особливо першої панянки (там з іменем цікаво, спойлерити не буду). Те, наскільки вона змінюється протягом книжки заслуговує на захват, хоча під кінець особисто у мене з'явилася думка "а, може, вона завжди була такою?".До речі, я би не сказав, що ця книжка репрезентує поліаморність, хоча чув подібне від інших читачів. Тут загалом класичні вампіри (лише деякі деталі відрізняється). Нічого зайвого, нічого надмірного. Ця книжка дає зрозуміти що таке насправді бути вампіром. Я маю на увазі, в умовних "Щоденниках вампіра" вампіри подані майже так само, але тут набагато глибші роздуми про те "як це, бути вампіром?"До речі, не знаю чим українцям не підійшла обкладинка до укр видання — мені вона доволі гарненька.Кінець книжки логічний і закономірний, але доволі сумний (особливо останнє речення, яке натякає на те, що коло насилля продовжується розбило моє сердечко). До речі, я слухав в аудіо версії в Абук і там дуже класні акторки озвучки, рекомендую!🩸 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 💋 °. ₊Висновок: це треба всім. Терміново. Збираємо гроші і швиденько купуємо!!!!!!!!!!!
👁 272 26-01-09 11:44
Що робити і як попіклуватись про себе після небезпечної ночі. 6 важливих кроків.Ми з дружиною спускались в укриття, я відчуваю достатньо сильне виснаження, тому пишу це і для себе також.Даю базові речі, які можуть підтримати вас після ночі обстрілів, коли небезпека була дуже поруч.Це 6 принципів, які вас підтримають.1. Переконатися в безпеці «тут-і-зараз»Навіть якщо небезпека минула, нервова система ще цього не «знає». Подивіться навколо і назвіть 5 реальних ознак безпеки— світло дня— тиша / звичні звуки— міцні стіни— поруч близькі— зв’язок працює • Вголос або подумки:«Зараз я у відносній безпеці»Це запускає гальмування тривожної реакції.2. Вода + теплоФізіологічна стабілізація - це база. • Випийте склянку теплої води або чаю • Якщо є можливість — теплий душ або ковдра • Уникайте алкоголю «для заспокоєння» — він погіршує відновлення3. Нормалізувати стан через контактНе залишайтесь наодинці, якщо є можливість. • Коротка розмова з близькою людиною • Фрази без аналізу: • «Було страшно» • «Я зараз відходжу» • «Добре, що ми живі»Це соціальне заземлення, це дає ресурс і підтримку.4. Не змушувати себе бути продуктивнимУ перші 24 години після гострого стресу: • не вимагайте від себе «зібратись» • не приймайте важливих рішень • не перевантажуйтесь новинамиМінімум завдань: • поїсти • подбати про близьких • прості рутинні дії5. Обмежити новини і повторну травматизацію • Новини - дозовано або пауза • Не передивлятися відео обстрілів • Якщо ловите себе на «прокручуванні» —м’яко повертайте увагу в теперішній момент6. Дати емоціям право бутиВиснаження - це нормально • тремтіння • сльози • злість • онімінняЦе все теж абсолютно нормаьно. Це нормальні реакції на ненормальні обставини.Дозвольте собі будь-які прояви. Важливо зрозуміти - вам зараз не потрібно бути таким, як і завжди. Тіло виснажене. Після ночі небезпеки не потрібно «бути сильним».Потрібно дати тілу і психіці повернутися з війни в теперішній момент.Сигнали, що потрібна додаткова допомогаЗвертайтесь по підтримку, якщо: • сильна тривога тримається >48 год • панічні атаки повторюються • є відчуття нереальності, «ніби не я» • не вдається спати кілька ночей поспільЦе не слабкість, а реакція нервової системи.Зверніться за фаховою допомогою.І піклуйтесь про себе.Ми вистоїмо 🇺🇦Якщо це корисно - поставте вогник або +@bagnenkoPsy
👁 287 26-01-08 13:11
Щось з усіх прасок несеться зрадонька по Джею Крістоффу, і хоч срачів я уникаю, бо є ще чим займатись – та тут вискажусь. Дісклеймер – це виключно моя думка, я не очікую, що її підтримають, або що вона сподобається, та вона моя – а на цьому каналі думками я ділюсь, все ж таки. Інколи.Дивіться. Я не очікую, що хтось з моїх котів сяде навпроти мене, і почне на рівних грати в, наприклад, шахи. Чи хотілось би мені цього? Безперечно. Чи було б це класно? Так, єс, сі. Чи це реалістично – ніт, на жаль. І я не можу очікувати від своїх котів більшого: покакали в лоточки, поїли – молодці, шикарні коти. От до вестернів в мене того ж рівня очікування (окей, ну може зовсім трошечки вищого). Не донатять на російську армію? Маладці! Не говорять, що путін хороший і розумний? Уаще красава. Чи хотіла б я, щоб думка європейців і американців стосовно росіян була така ж сама, як і в мене? Так, вочевидь. Але не стане людина, що не живе від тривоги до тривоги, так само як і я (як і ми!) сильно ненавидіти русню, от чесно. І очікувати чогось такого – дещо наївно. Чи можна це виправити? Так, вірю, що можна. Як ми можемо побачити після 24 лютого, шокова терапія тут не працює (ок, працює, але категорично недовго) – потрібна довга, монотонна і кропітка робота. Потрібні роки дискредитації, щоб вестерни ту срань побачили в усій жалюгідній славі, і зрозуміли, що “загадкова російська душа” складається з ницості і бруду. Потрібна більш якісна культурна політика, що працюватиме на захід (а також схід, і південь, і північ) – і щоб все це працювало вдовгу. Звичайно, напхати в панамку Крістоффу зараз виглядає найпростішим і найочевиднішим рішенням, але нічого, окрім “щось ці українці зовсім довбануті..мабуть, то через травму!” не отримаємо. Не дарма в назві міністерства культури є ще й додаток “і стратегічних комунікацій” – і хочу вірити, що колись ця машина працюватиме якісно і ефективно.(все, я закінчила, пішла далі “Хмарні шляхи” читати)
👁 205 25-12-22 14:29
🥀 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 👑 °. ₊Так от. Перейдемо до плюсів та мінусів.— Дивні секс-сцени. Їх тупо рандомно і без контексту кидають, а ще, що обурило мене найбільше, там не промальовані пеніси. Там тупо пусте місце або, як в народі говорять, "світловий меч".— Дивна репрезентація поліаморії. На мою думку, поліаморія — це коли всі учасники стосунків мають право мати декілька партнерів, а тут наша гг має 5 (здається) чоловіків, але всім цим чоловікам буквально заборонено мати інші стосунки.А також всі чоловіки в гаремі прямим текстом кажуть, що вони б хотіли, щоб Рія була тікі їхня, тобто їм, очевидно, дискомфортно в таких стосунках, але вони миряться з цим через почуття до гг.На мою думку, грамотна репрезентації могла б набувати двох видів: або всім учасникам класно, їм комфортно знаходитися в таких стосунках і всі, в цілому, вільні мати декількох партнерів (навіть, якщо вони цього не роблять), або ж такі деструктивні стосунки повинні демонструватися як щось погане і, можливо, варто було би показати ментальні переживання героїв стосовно цього.— Мені здалося трохи дивним те, що наші учаснику гарему взагалі закохалися в Рію. Оцініть самі, ніхто (до якогось моменту) не знає, що Рія тепер в тілі Кончелижки, тобто вони не знають, що всю попередню хуйню робила не людина перед ними. А Кончелижка ставилася дуже погано буквально до всіх. Вона ґвалтувала своїх наложників, нищила їх країни і вбивала їхні народи, вона позбавляла їх майбутнього, а потім викидала в смітник (це ще далеко не все, але якщо я все перерахую, то це буде дуже довго і нудно). Я взагалі не уявляю як таке можна хоча би приблизно пробачити, навіть якщо людина змінилася (а вони закохуються в неї ще до того, як дізнаються, що то хтось інший в тілі Кончелижки).± Тюфтяк. Тюфтяк це якийсь феномен. Я не розумію, його спеціально прописали таким дивним чи це просто "ми забули прописати, тому хавайте". Просто з ним все завжди дуже дивно. То він ледь не думає про інцест зі Зміючкою (так, Зміючка, виявляється, ще й його загублена сестра), потім він каже, яка вона чиста і непопочна, а потім, коли вона показує свою зміючність, він такий типу "ти мені так навіть більше наравишся". Та і взагалі в його діях дуже мало логіки і вся вона дуже дивна. Висновок: якщо вкінці буде хід конем і виявиться, що все це зроблено спеціально — це буде великий плюс, якщо ж ні, то великий мінус!+ Мені сподобалася мальовка. Вона прекрасна, сказати нічого.+ Цікаві політичні махінації, іноді трохи важко вловити що відбувається, але доволі цікаво.+ Я великий поціновувач оцих от всіх "палацових інтриг", а тут цього ну дууєе багато, тому за це плюсик.+ Піднято багато цікавих тем. До якогось моменту я думав, що поставлю це в мінус, бо вони дуже недорозкриті, але в останніх викладених розділах їх продовжують розвивати, тож все ж ставлю плюс.+ Морально сірі персонажі. Я таке обожнюю, а тут їх багато і, в цілому, вони доволі цікаво зроблені. Особливо Зміюка, хоч її історію так і не розкрили, але з того, що вже видно, можна очікувати граніозності.+ Багато важливих таємниць, які досі нерозкриті і саме вони примушують чекати кожного розділу.+ Дуже цікаві персонажі (особливо основні любовні інтереси). Вони всі дуже класні і я їх всіх дуже люблю.🥀 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 👑 °. ₊Тож, чи вважаю, що це варто прочитати? Так, 1000%, це дуже класний досвід, дуже класна манхва.Але чи я вважаю, що її варто читати прямо зараз? Ну тут не впевнений, можливо, варто почекати до виходу всіх розділів і прочитати все за раз :)Цьом💋🥀 °₊ 𝅆 !! ✧ ♡ . 👑 °. ₊
👁 140 25-12-19 18:59
🥰Передпродаж 🥰«Імперія вампірів»Перша частина трилогії «Імперія вампірів»Минуло вже двадцять сім довгих років відтоді, як востаннє зійшло сонце. Майже три десятиліття вампіри ведуть війну проти людства, зводячи свою вічну імперію, водночас руйнуючи нашу. Тепер у морі темряви жевріють лише кілька крихітних іскор світла.Ґабрієль де Леон — срібний святий, член святого братства, присвяченого захисту королівства й церкви від створінь ночі. Та навіть Срібний Орден не зміг стримати навалу, коли денне світло зникло, і нині залишився лише Ґабрієль.Ув’язнений тими самими монстрами, яких він присягався знищити, останній срібний святий змушений розповісти свою історію. Історію легендарних битв і забороненого кохання, втраченої віри й здобутої дружби, Кривавих війн і Вічного Короля та пошуків останньої надії людства:Святого Ґрааля.Автор: Джей КрістоффПерекладачка: Марія ПухлійОригінальні ілюстраціїТрилогія: «Імперія вампірів»Формат 163*240ммОбкладинка тверда, 856 ст🔥Ціна під час передпродажу: 850 грнЦіна після: 990 грнОчікуємо книжку наприкінці весни, 2026 рокуЗверніть увагу! Перший наклад буде доступний лише на сайті видавництва та у Мистецькій книгарні Небо.Замовити: https://nebopublishing.com.ua/item/imperiya-vampiriv