Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin
Додано 06 гру 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Кількість підписників: 10 856
Фото: 2,740
Відео: 330
Посилання: 3,120
Опис:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat

👥 Кількість підписників

10 856
Середній/День:: -13
Середній/Тиждень:: -40
Середній/Місяць:: -254

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 971
Середній/День:: 1,620
Середній/Тиждень:: 2,051
ERR: 18.16%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,400 26-05-28 04:18
Чому мертва політика – мертва в усьому? Давайте подивимось, чим вона зайнята переважну більшість часу. Я часто пишу, що влада та опозиція однаково шукають рейтинг за рахунок армії.Пасуться на одному електоральному полі. Цілують в сідло кожного ухилеса і мріють, що він за них проголосує після війни. Тобто з Польщі. Стоп. Може, я надто різкий в оцінках? Ще ж є економіка.Ось є МВФ. Там просять неприємні з точки зору рейтингу речі, які все ж потрібні державі. І тут мертва політика каже: «А-а-а, ви гроші не просто так роздаєте. Тоді не нада». Ну дякую, класно допомогли. І що б ми без оцих робили.Захист цивільних від злої Емвеефи, від злої Тецеки. Всі злі, тільки мертва політика хороша. Ніколи ні в чому не винна. Але як трапляється лихо, чомусь завжди стоїть поряд, із переляканим рильцем.У скруті всі мають потерпіти, поки мертва політика вигризає собі голоси на виборах, які будуть хтозна коли. А терпіти треба вже зараз. То навіщо нам такі політики, незалежно від партійної прописки?Суто віртуальна СУМО УНДР вислухає бійця, якому болить. СЗЧшника, бо не всі вони – дезертири з позицій. Цивільного, якщо він не ворог, просто йому трохи страшно. Це нормально, когось вислухати.Натомість мертва політика вимагає, щоб слухали тільки її. Щоб у рота їй зазирали. Що ж, мрії збуваються – коли побачить злого сумоїста, хай відкриває поширше.@maxgadyukin
👁 1,810 26-05-26 05:18
Колись ми з товаришами жартома придумали концепт СУМО УНДР. Такий собі культ сили. Прекрасна віртуальна держава, яка не вміє пробачати, бо пробачають тільки слабкі.Та держава, якої нам так не вистачає насправді. Злопам'ятна. Зубаста. Підкреслюю, проект був суто віртуальний. Більшу частину основоположних матеріалів ви навіть в очі не бачили, бо вони ніде не публікувались.Зараз я дивлюсь на сучасну Україну. Таку реальну. Політична компонента наглухо відірвана від реальності. Політика мертва. Влада і опозиція топчуться на одному полі. Пропонують щось виключно одній і тій самій категорії населення.У державі величезна кількість людей заради спільного виживання стала армією. Якби Україну рятували кадрові військові, рятувати було б нічого. На цих людях тримається все і навіть трохи більше.Але цим людям нинішня Україна як держава нічого не пропонує. У неї культ слабкості замість культу сили. У неї немає героїв, бо вона їх відштовхує і біжить цілувати баласт, який це ще й не цінує.Хтось уже розуміє: потрібні непопулярні заходи. Виборів не буде ще довго. Рейтинги до лампочки. Але політики самі собі придумують переговори з ворогом, щоб провести вибори, а в мрії про них знову цілувати баласт і забивати на армію.Скоро ж армія буде не потрібна, еге? П'ятий рік, як «скоро буде». І так по колу. Один проект обманює армію, цивілів і сама себе. Інший проект вислухає всіх, хто від обману втомився. Нам не потрібні 200 матросів. У нас є злі сумоїсти.@maxgadyukin
👁 1,680 26-05-11 21:25
З моїм психічним здоров'ям буде все добре. Застрелиться секція S1 в повному складі. Вже зараз адміністрування цієї хуєти викликає психічні розлади. Тепер младореформатори вигадають ще тридцять три класифікатора, щоб правильно точно ні в кого не вийшло, а якщо в кого щось вийшло, то приїде перевірка й заставила повертати. В вижений від інстаграму мозок керманичів комерсостанського айтібабве шоубизоконго не може вміститися концепція, що люди дезертують/виконують бойові завдання підвищеного ризику не тому що їм за це платять мало/багато. Це не йобана контора, ми не оаертаймимо. Йде йобана всенародна війна. Й в цій війні більша частина людей, що можуть отримати ці бабки (це, насправді, доволі мало в абсолютних цифрах) не будуть мотивуватися тим, що якщо вони сьогодні, блядь, проведуть прд, їм за це заплатять +10к. Люди блядь не рахують цю хуйню. Вони просто хочуть, щоб коли вони виконали бойове завдання й повернулися, вони не відчули що їм сцить держава на п'ятак. Або ще не виконали, а тільки готуються до виконання. Поки що це відчуття не зникає, й з кожною такою новиною в чомусь стає тільки гірше. Бо всі ці тридцять три шари дебільних категорій додаткової винагороди робиться від комерсівського жлобства – щоб щось комусь випадково не переплатити. https://t.me/Tsaplienko/92645
👁 1,780 26-05-10 19:10
Як добре, що є позитивні сигнали від Путіна, інакше довелося б ще одне відео про погані ТЦК робити. Будні депутатів Винниченків. Головне, щоб «Путін» з маленької.Політикам потрібен електорат. Його ще знайди. Ось влада взяла в оборот ухилеса. Посидь вдома. Купи бронь. Тікай – а ми паспорт продовжимо, щоб за бугром із соціала не злетів.Ухилесів уже любить влада. Все. Більше ти їм не даси. Вони й те не цінують: сидять у комфорті з Glovo, ниють в інтернеті про диктатуру. СЗЧшнику ДБР двері виб'є. Оцим не можна.А у армії багато людей, яким нічого не пропонують. На них забили. Від них постійно лише чогось вимагають. Їм є що сказати, і з точки зору політики це більш монолітна аудиторія.Що ж робити опозиції? Може, не боротись за ухилеса, коли вакантні виборці – військові та їх сім'ї? Підтримати армію, яку політичне керівництво взагалі не задобрює? Та ні. Навіщо.Краще робити те ж саме, що й опонент. Але гордо підкреслювати, що ти в опозиції. То сусідка шльондра, у неї бордель вдома. Не те, що ти – жріца любві з масажним салоном у гаражі.Наша політика настільки мертва, що їй пора на власні поминки. А я на них чесно нап'юсь. Хто як до війська ставився, так тому і воздасться.@maxgadyukin
👁 1,880 26-05-07 20:08
Як має діяти держава, поки глобальна війна не почалась офіційно? Говорити зі своїми громадянами всерйоз. Урізати бронь. Хто заброньований – на БЗВП. А то сьогодні у вас бронь, а завтра ненавчені рекрути.Якщо ми собі не допоможемо, ніхто не допоможе. Тільки так можна вижити на політичній мапі. Не подобається держава – давайте її міняти. Але не проїбать, бо щось не подобається. Таке порадить або ворог, або кончений їблан.До речі, тут депутат Винниченко каже: «Десятки тисяч іноземців можна завозити до України, щоб залучати їх до війська. Один мотивований і придатний іноземець коштує 10 немотивованих і непридатних українців».Розшифрую. Депутанг радить остаточно охуїти. Щоб носій нульового соціального капіталу кричав колумбійцю, що той хуйово воює за його податки. Які не факт, що є. Ворог це радить чи їблан – вирішуйте самі.Вже вкотре нагадаю. «Мотивований і придатний» іноземець може в будь-який момент розірвати контракт із ЗСУ. Він не замінить мобілізацію. Депутат Винниченко це чудово знає. Чому ж каже таку єресь? Як так?Відповідь: хоче на вибори. Ті, що можуть не настати, якщо Винниченки в погоні за електоратом проїбуть державу. Бо їх ніде буде проводити. Доктор Хаус, блядь, непридатних рахує.Ось така у нас політика. Не пропонує вижити – отже, мертва. А як для мертвої, щось вона забагато пиздить. До речі, прошу підтримати збір у попередньому пості.@maxgadyukin
👁 2,029 26-04-24 19:18
Це так мило (і мотузка).Дуже приємно спостерігати за тим, як держава ставиться до військових. Я прямо відчуваю мотивацію.Наприклад, державу питають про індексацію коштів воякам. А вона і без цього не тягне. Гроші для військових з'являються, коли вони мають бути давно розіслані по картках. Ви ще ці виплати не дали, а там народ уже наступні заробляє.Не минуло і половини року, а вже двічі так було. Класно.Зате на марафони, години контенту, зимово-літні тисячі та іншу хуєргу гроші завжди є. Це багато чого пояснює про пріоритети. Про справжні орієнтири тих, хто нарізає бюджети. На такі фітюлькі гроші дають аж бігом.І без виправдань Міноборони, що ви все знову не так зрозуміли.На що це схоже зараз, коли МО бігало вже вдруге? На те, що гроші військовим були, хоч і зі скрипом. Просто їх тримали про запасік. Там же по європейських коштах рішалось, воякі потєрпят.І ротні каси потєрпят. І сім'ї вояк потєрпят. Хай Європа дасть грошики, щоб правильні люди одразу забезпечили на два роки вперед себе, свої марафончики, зимову тисячу піздюлін розовому бєгємотіку та інші важливі державницькі програми.Оп, по грошах є прогрес. Фух. Ваєнниє, вот ваши капєйкі. Як ви мені переговори, так і я вам гроші на картку. Ххак тьху.Ух, підтримка. Та не так високо на руках носіть, укачувать починає.Якщо хтось думає, що я верещу через другий пройоб держави за неповних чотири місяці – це не так. Я готую вас до третього, четвертого. Рішення приймають одні й ті ж люди. Важко уявити, що вони одумаються.Ясна річ, критикувати треба з пропозицією. Інакше це так, язиком поляпати. Що ж, моя ідея мало кому сподобається, але вона хоче б існує.1. Прощаємось із економікою мирного часу, переходимо на військові рейки.2. Забуваємо про слово «вибори», поки на фронті не буде створено умови для такого словникового запасу.3. Після слова «вибори» забуваємо про все, що орієнтоване на вибори. Наприклад, блядську медійку, яка дивиться сама себе і більше нікому нахуй в країні не потрібна.Фу. Знову Гадюкін якісь непопулярні заходи пропонує, ату його. Нада шоб харашо. І шоб слово «вибори» на всю стіну.Ну окей. Що там економічний фронт? Класно ж усе, правда? Податки аж рікою, давайте берегти під час війни бізнес, а під час пожежі – сервант? Так ось результат. Державу давно пора покласти в режим гібернації, щоб вона пережила цей космічний стрибок. Натомість їй не дають заснути. Ляпають по морді, розказують анекдоти, і навіть реальних планів не мають.Єдиний план – будуть гроші на себе, коханих. Решта потерпить. Хто не потерпить, того заткнем. Держава відірвана від реальності.Військові для неї – суцільні мільйонери.На ті ж ротні каси скидаються виключно через те, що їм тільки дай на щось баблом скинутись. Не тому, що держава йобаний тупорєз. Не тому, що вона візьме тобі потрібні засоби повільно і хз коли, а за свій кошт береш одразу. То прікол такий.Один депутат Винниченко каже, військовий за рік заробить на квартиру. Бля, братан, в натурє? Ну тоді тільки рік сидіти на позиції. Як поміняли, хуй тобі заплатять так, як він собі нафантазував.Тоді для Винниченка є дві новини. У 128-й із позиції вийшов «Ботанік», який тримався там 343 дні. Не рік, канєшно, але майже. Де ж друга новина, спитаєте?Горбенко, ой, депутат Винниченко (вибачте) нарешті покаже приклад.Сходи на позішку, чучело, зароби на квартиру. Рік посиди там. Братанів бери, разом веселіше. Побільше бери. І тоді я за Оріхівський напрямок можу не переживати. А ти вже тоді будеш життю вчити. Не зараз.Це ж не про одного депутата. Весь державний апарат такий. Вояки для нього – це ті, що ніяк не зітруться і ще чогось сміють хотіти за це.Бо в держапараті зараз зовсім не ті люди, які щось розуміють.Воякам такі пафосно привезуть півтора мавіка, щоб вони самі купили ще три. І медальку замість поповнення. Дадуть погону та за три хвилини не пам'ятатимуть, кому це і за шо.Макаки у краватках забули, чому хтось носить арафатку. Гроші, гроші, гроші, гроші.Раптом власні гробові рахують.@maxgadyukin
👁 2,170 26-04-19 19:13
Про #затосхохламиповоевали. Ясна річ, при бажанні таких відео можна зібрати багато. І про нас також. Їбать яка новина, от ніколи не знав.Інша річ, що тільки так я можу нагадати: коли фантазуєте про стан ворога, не надто перегинайте. Причому в обидві сторони водночас.Бо тоді народ не шукає інфу. І лізе з експертними висновками. Шооо, в Росії мобілізація буде? Та нууу. Вони ж [далі нафантазовано], їм невигідно.Нам важко, бо нам важко. Росіянам заєбісь, бо росіянам заєбісь. Дякую за аналітику. Так знецінюється той подвиг, який щодня робить наше військо. Просто якийсь дебіл за 450 км думає, що в Росії все ок. Па пріколу чисто.Одні бісять тим, що малюють переможеньку. Інші – тим, шо вже подумки програли і ой а давайте піріхавори. Хуй на комір обом категоріям.Ворогу теж важко. І, щоб далі воювати з нами, йому доводиться відрізати від себе цілі шматки того життя, за яким наші цивіли наївно сумують.Власне, про це рубрика. А ще Пипі доведеться напасти на НАТО, бо весела двіжуха за село Копиздичі не надто вдалась. Та й не дуже весела.@maxgadyukin
👁 3,010 26-03-24 05:29
В Україні багато хто каже, що зупинити Іран – або справа американців, або взагалі ціль не на часі. Бо, цитую, «про нас забудуть». Наче без цього ніколи не забували, авжеж.Потім ті самі люди ображаються, коли так хтось ставиться до нашої війни. Мовляв, давайте там домовляйтесь швиденько. Не наша війна, всяке таке. Ці емоції нагадують мені дещо.За кілька років Україна зі стану розумово відсталої дитини перейшла до стану підлітка. Оскільки у нас досі немає дорослої політики що всередині держави, що зовні – це так.Чим підлітки матають нерви дорослим, всі знають. Хто не був підлітком? Бенджамін Баттон? Ми загинемо або подорослішаємо, як і будь-який підліток. Велкам ту СУМО УНДР.Багато хто не розуміє, що на порозі Третьої світової позиція «моя хата скраю» нікому не дозволена. І всіх вона бісить. То звикайте, що не тільки в чужому оці ячмінь видно.Хочете дорослу політику? Покажіть мені згортання президентської програми «Зйоб 18-22». Владу, яка думає не про популізм перед уявними виборами, а про військо. Цього немає.Моя огида до зовнішнього похуїзму чесна, бо цей похуїзм мене бісить тут. А у когось це вибірково. Хай дорослішає, інакше одного дня його про це спитають злі сумоїсти. @maxgadyukin
👁 1,980 26-03-16 21:04
Чув, черговий нардеп Винниченко зітхає, що в України слабшає переговорна позиція і мир тепер від нас так далеко. Хочу його підтримати та трошки мотивувати. Я сьогодні добрий.По-перше, переговори були можливі лише у головах далбайобів на кшталт нардепа Винниченка. Так, їх багато. Але це далбайоби. Якщо гуртом вірять у каку зі смаком снікерса, снікерсом кака не стане.По-друге, мир і був від нас далеко. Тож ніхуя не помінялось. Пакистан бомбить Афганістан, КНДР вкотре лякає Японію, Китай оновлює підходи до Тайваню, Іран бомбить тупо всіх.Нічого ми не втратили. Крім часу, який можна було витратити на армію. Грошей, які можна було пустити на армію. Всього, що просрали йобані Винниченки як у владі, так і в опозиції.Вони ж ділом були зайняті. Боролись із ТЦК. Із онлайн-казино, наприклад, не боролись. Зате фітюнькали лохам про переговори і тепер шукають винних, через кого неможливе зірвалось.А знаєте, напишіть у Москву. Правда, є біда. Там періодично жестами показують, що вас в рот їбали. Але ж вірю, щиро вірю: саме з вами там і хотіли про щось домовитись. З ким ще, як не з вами.Написав би наостанок, що всіх цих Винниченків треба прибити до паркану. Але ні. На Третю світову нам знадобляться всі рекрути. Самі людей з країни випускали – самі і відпрацюють.@maxgadyukin
👁 1,670 26-03-15 14:12
Є у нашої держави (та суспільства) проблема з таргетуванням своєї сили та ненависті. Зараз поясню, як це бачу. Хто хоче – хай робить висновки. А хто ні, тому проктолог пояснить.Є вороги, тобто ваша ціль, яку треба уїбать. Є союзники ворогів. Їх допомога критично важлива для ворога, тому по-правильному треба казати «пардон муа» і теж їбашить.Ще є умовні союзники – раджу їх вважати ситуативними. Тобто на певний час. Є нейтральні гравці: могли вам напаскудити, але й не вороги. І при визначенні цих категорій вимикайте емоції.Що у нас люди полюбляють? Не вимикати емоції, а гнати їх попереду. Змішати відносно нейтральних гравців і ворогів. Бо країна X колись продала ворогу жуйку, а нашого посла нахуй послала.Якщо можна зробити нейтральну країну хоча б ситуативним союзником – треба так робити. Ворог це вміє. Нам цьому вмінню пора б навчитись. А хто не хоче, хай хоч іншим не заважає.Ну, або продовжимо рух течії «Гогли», яка зовнішню політику визначає емоціями. Проїбем потенційну вигоду. Не помітимо потенційні ризики. Подаруємо їх ворогу і будемо пишатись вишиванками.Думаєте, гогли когось не люблять? Вони нікого не люблять. В тому числі, своїх. Тому їх рано чи пізно будуть пиздити українці. До речі, хто не сильно там загруз – ще не пізно перейти на наш бік.@maxgadyukin