Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin
Додано 06 гру 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Кількість підписників: 10 856
Фото: 2,740
Відео: 330
Посилання: 3,120
Опис:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat
Джерело

Max Gadyukin | Як добре, що є позитивні сигнали від Путіна, інакше довелося б ще одне...

Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin Max Gadyukin @maxgadyukin
1 780 Охват/переглядів 2026-05-10 19:10 Повідомлення №7883
Як добре, що є позитивні сигнали від Путіна, інакше довелося б ще одне відео про погані ТЦК робити. Будні депутатів Винниченків. Головне, щоб «Путін» з маленької.Політикам потрібен електорат. Його ще знайди. Ось влада взяла в оборот ухилеса. Посидь вдома. Купи бронь. Тікай – а ми паспорт продовжимо, щоб за бугром із соціала не злетів.Ухилесів уже любить влада. Все. Більше ти їм не даси. Вони й те не цінують: сидять у комфорті з Glovo, ниють в інтернеті про диктатуру. СЗЧшнику ДБР двері виб'є. Оцим не можна.А у армії багато людей, яким нічого не пропонують. На них забили. Від них постійно лише чогось вимагають. Їм є що сказати, і з точки зору політики це більш монолітна аудиторія.Що ж робити опозиції? Може, не боротись за ухилеса, коли вакантні виборці – військові та їх сім'ї? Підтримати армію, яку політичне керівництво взагалі не задобрює? Та ні. Навіщо.Краще робити те ж саме, що й опонент. Але гордо підкреслювати, що ти в опозиції. То сусідка шльондра, у неї бордель вдома. Не те, що ти – жріца любві з масажним салоном у гаражі.Наша політика настільки мертва, що їй пора на власні поминки. А я на них чесно нап'юсь. Хто як до війська ставився, так тому і воздасться.@maxgadyukin