Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мартин Брест
Додано 14 лип 2024

Мартин Брест

@martin_brest_pehota
Кількість підписників: 18 592
Фото: 1,560
Відео: 162
Посилання: 614
Опис:
Сили Оборони України

👥 Кількість підписників

18 592
Середній/День:: -55
Середній/Тиждень:: -117
Середній/Місяць:: +741

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 992
Середній/День:: 8,520
Середній/Тиждень:: 10,287
ERR: 42.99%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,380 25-12-23 11:54
Десь тиждень до Нового року, і сядь, блять, спокійно, і не вібріруй: ти точно не встигнеш доробити те, що проїбал протягом року. Не проїбав лише @senen , бо тільки він - про "чіткість та достовірність" (с). Ну я теж спробую. В черзі на отримання авто від вашого #42_тачки_на_ЗСУ - 29 записів. З них:Пікапи - 16 заявокБуси - 11 заявок.Мікробуси (типу кадіка) - 1 заявкаДжипи - 1 заявка. В черзі на ремонт субпроєкту #РЕАБІЛІТачки (більше ніж слово "проєкт" - я ненавиджу тільки слово "субпроєкт") - 16 записів. Тачкі різні, але десь у тій же пропорції. Бери каву, сігарєту, і давай порахуємо. Пікап - десь 240-300 тис плюс ремонт 100-200 тис. Корочє тачка під ключ стане від 340 до 500, середнє - 420 тис грн (ну да, десь 10500 доларів). Бус монопривід виходить чутка менше, давай його поставимо у 380 тис грн. Кадіка будемо рахувати по ціні буса, а джипа - по ціні пікапа. Ремонт... від 60 тис до 300 тис. Середній - між 100 і 200, і будемо рахувати, що 150 тис. Ітогі поведьом:На тачки - 11 млн 700 тис.На ремонти - 1 млн 650 тис. Колись, в якійсь сферічній системі в вакуумі, вам не доведеться давати мені вашу довіру і ваші донати, а я не буду публікувати номера карт. Це точно буде ще при нашому житті. Приват 4149497506413618 Моно 4441114443028624 PayPal [email protected]є Обняв.На фото - Антон і моя спина. Харків, осінь 22-го.
👁 11,500 25-11-21 07:35
Бажаю здоров’я, пане майор.В смислє – бажаю здоров’я і доповідаю: оно з одної сторони якби і пиздець, а з іншої – наче і норм.Ми ще стоїмо. Сунуть нас чутка, але наші упираються руками, ногами, зубами та всім, шо є. Українська оборонка, нєожиданно для протівніка воспрянувша три роки тому – працює на повну. Неідеально, звісно – але кожну ніч їбемо на дальняках (це, доречі, чиста правда. Кожну ніч. Літом 22-го, на початку діпстрайк-двіжу, я у самих вологих снах такого не очікував).Електрики мало, і стане менше, але все інше – працює. ППО наша – божествєнна, ти би бачив… а, ну да, ти ж бачив. Ти ж багато всього бачиш.Дітей загиблих – звісно що більшає та більшає. Але ж наша задача – не вручити кожній дитині по подарунку, а купити те, щоб купив би батько, або купила би мати. Якщо б не загинули.Майор С.В. Миколай, знову не отримавший чергового звання, приходить раз на рік та виконує задачі згідно посадових обов’язків, але всупереч керівним документам. Майор приносить подарунки дітям загиблих. Цей двіж у нас вже років сім чи вісім, і ми його не бросаємо. Ми не давимо на жалість, не просимо спасти, ми не публікуємо фотки і не чекаємо на вдячність. Ми просто даруємо. Пане майор, доповідь закінчив. Реквізити фонду «Народний Тил – реабілітація» для подарунків дітям загиблих:ЄДРПОУ 42742131Назва одержувача: БО БФ НАРОДНИЙ ТИЛ - РЕАБІЛІТАЦІЯIBAN: UA60 305299 00000 26004016218164Банк: АТ КБ "ПРИВАТБАНК" у м. КиївМФО, Код одержувача: 305299Призначення: «Благодійна допомога».Продублюю. Дяка. Обняв.
👁 5,910 25-11-18 07:51
Це став чи не єдиний випадок, коли ми взяли машину в долг. Ці, я не ною про «ви мало донатите». Нормально ми донатимо, стільки, скільки можемо (я пишу «ми», бо теж доначу, само собою). Та й взагалі звинувачувати людей у малих донатах, битися в істериці «ааааа фронт падає срочно треба куча грошей» - то не наш з Anton Senenko стиль. Донатимо стільки, скільки можемо, і вважаємо, що це нормально.Але тачку тре було викупати, бо а) це дізєль, і б) це АБСОЛЮТНО І ПОВНІСТЮ НЕПРИМІТНА ЦИВІЛЬНА ТАЧІЛА. І саме такий запит у нас був: по можливості повнопривідне, цивільне, дизельне та на «білих» номерах.Не мені вам доповідати, що частина вояк пересувається ні разу нє на пікапах, загрозливо покрашених у «тусклоє» і заклеєних хрестами. Іноді потрібна непримітність, тому – джинси, синя кофта, чорна куртка і цивільна машина. Іноді, правда, паляться «лови» на нижніх задніх ногах, і завжди палиться погляд. Але з цим вже нічого не зробиш.Головне - не відкривати у цих машинах багажник)))Ми попросили власника про розсрочку, і він погодився, і тачка вже переоформлена… і я пишу про це зараз, тому що сьогодні зранку я порахував надходження і зрозумів, що до кінця листопада ще 12 днів, а нам треба розрахуватися з власником ще на 3500 доларів, і гарна новина, що у мене є 1500, а погана – що не вистачає 2000 (або 82 тис грн).Тому я був би дуже вдячний, якщо ви – люди, ще мене зараз читають – допоможете оці 82 тисячі накопити. Якщо можете, та якщо ваша ласка.Фото тачки я з причин, наведених вище, публікувати не буду. Натомість я опублікую фото «Ігоріч у мультикамі». Холст, масло, дощ, сльози, Харківська область.Приват 4149497506413618Моно 4441114443028624PayPal [email protected]Дякую.
👁 6,210 25-11-14 14:57
Сайгон: Кусочок Сайгона. Всі свої книжки я написав коли ще міг спать спокойно. Класні були врємєна, з учьотом того, скіки всякого случілось потом... "Грязь" - книжка-рєфлєксія і переоцінка случившогося на тій війні, про яку мало хто знав. Первий досвід, перві пріколи з кабіною, нові достойні/не достойні люди і новий я. "Юпак" - роман "раді прікола", який нормально так підпалив óчка "літературних спєциалістів" і підняв муляку в тихому болотці "літературного закулісся". Тоді я писав книжки, думав шо все пройшло і ВЖЕ можна спать спокойно... а оказалось - ЩЕ можна. Наступив2022 р. Сьогодні я дивлюсь на 500 екземплярів "Грязі" і 500 екземплярів "Юпака" в прихожій і думаю шо ЩЕ напишу охуєнних книжок... або не знаю, шо я ВЖЕ хуй шо напишу . Якби там не було, предлагаю вам купить "кусочок Сайгона", який міг спать спокойно.Грязь - 700 грн.Юпак - 700 грн. Для замовлення поставте плюсік в коментаріях, вам напише "спєцлюдина" і розтєлєжить шо робить, куда платить і шо писать.https://www.facebook.com/share/p/1CdVU9hG8p/
👁 9,040 25-10-16 10:01
Все изменилось к херам примерно в феврале 2025-го. Причем изменилось резко, быстро, такое впечатление, что отвечать за дроновые (и ракетно-дроновые) удары у противника стали какие-то совсем другие люди.Начиная с 2022-го я сначала с недоумением, а потом и с появляющимся легким похуизмом наблюдал за стратегией использования ракет и ударных дронов у противника. Ну там разведали и вразили. Ну тут запхали три шахеда в ТЭЦку. Ну по одной ракете разбросали. Дым есть, пламя есть, отключения есть, но кадинально, стратегически… Даже попытка последовательно подвыбить нам сначала топливо, а потом и энергетику – успехом особым не увенчалась. Например по энергетике нашей они в 2022м начали работать поздно и просто не успели до нормальных холодов. А потом стало уже и незачем.А тут… я смотрю на то, какие наши объекты поражает противник, как и в какой очередности он это делает, и у меня возникает впечатление, что где-то таки зимой они кардинально пересмотрели не только техническую или количественную складову «Шахедов», а в принципе поменяли документ по кличке «Тактика боевого применения». Вместе з відповідальними генералами.Либо они людей руководящих сменили, либо нарисовали стратегию и не отходят он нее ни на шаг. Либо и то, и другое. И хорошо влились ресурсами в те же «Шахеды», тогда же (прошлой зимой) окончательно утвердив их как основную платформу для средних (мы называем их deep-strike) ударников. Так же как в своих видах и типах назначили Герберу и Пародию.Это херово. Раньше самые умные построения миссий, да и тактика бойового застосування, были у нас. Бо мы беднее, и не можем запихивать 30 бортов в один аэродром, и должны решить ту же задачу, но с меньшей массой взрывчатки на квадратный метр. Сейчас противник нашел хорошее техническое решение по управлению своими дронами через mesh, а новая стратегия позволила им очень быстро начать её применять. Война дронов становится всё больше «дронов», то есть больший процент роботизации в роботизированных системах.Наши антидронщики, конечно, втаскивают бОльшую часть, и это иногда больше похоже на магию, чем на техническую отработку.Напоследок – чутка отсебятины.Я по-прежнему считаю, что защитой от всех летающих падл является только Пресвятая ППО и её двоюродный дядя их Житомира РЕБ. Любые физические стены, сетки, габионы и молитвы только несколько снижают ущерб. Ну може то я дурак и неправильно считаю, то вы мне скажете, я уверен.И я по-прежнему считаю, что в ППО работает схема больших чисел. А следовательно – тре понимать, шо любую ППО можна перегрузить входящими аж бегом. У нас же это получается, а ППО противника как бы далеко не самая простая.Но шото у них точно поменялось. Сильно умно стали бить.
👁 8,260 25-10-09 08:39
Мій друг та фронтмен гурту вихідного дня та кави-з-автомату #42_тачки_на_ЗСУ вчений Антон Сененко мобілізувався до Армії.В принципі те, що «Хорхе» піде до війська, стало повністю ясно десь літом, коли він записався до ДФТГ у антишахєдний підрозділ. Я подивився в його палаючі очі (вони палали після двох тижнів на полігоні) і зрозумів, що дуже скоро він піде на службу.Тут був абзац про мотивацію, але навіщо мені розповідати про його мотивацію, якщо він сам у своєму пості все розписав? Вирішив та і вирішив, у цьому рішенні дорослу людину не требі ані підтримувати, ані заважати.Наш волонтерський проєкт, таким чином, дещо переформатовується. По-перше – з точки зору донатів, бо Антон більше не може приймати донати на свої карти, тому залишаються мої:4149 4975 0641 3618 Приват4441 1144 4302 8624 Моно[email protected] PayPalПризначення: благодійна допомога.Кстаті. Під час ДФТГ-шного періоду життя Антона у всі його зміни на Київ не було атак. На дронових, ні ракетних. Тіко панічні)) Тому я сподіваюся, що у Армії він буде не менш ефективним))Обняв тебе, друже.
👁 5,920 25-09-22 13:29
Привет, пап. С Днем Рожденья.Все время… не, не время, а все эти три-с-половиной года постоянно думал «хорошо, что ты этого всего не увидел». А теперь задумался… чего это я за тебя расписываюсь? Откуда нахрен мне знать, хотел бы ты все это видеть, или нет?Ну то есть ты бы переживал большую войну, как и все мы: в толпе совокупного украинского социума, и одновременно – в гудящем одиночестве ежедневного, тупого, выматывающего… нет, не страха, а как это… отвращения, что ли?Да да. Отвращение. Это смесь страха, усталости, брезгливости, ожидания и надежды. Может ты бы хотел это прожить вместе со мной. А может и нет, но как бы я хотел, чтобы это ты решал, а не результаты анализов.Может ты что подсказал бы мне, папа – год выдался странный. Прекрасный и ужасный одновременно. Нелегкий, предыдущий наче был полегче… но и тогда я бы от твоего совета не отказался. Ты же знал всё обо всём – и наверняка на любой мой вопрос ты бы откинулся на кресле, снял бы эти мелкие очки для чтения и вьедливо сказал бы: «Ладно, сын. Давай подумаем, что мы хотим в итоге получить…»В итоге, пап, мы хотим получить мир. Мир нам приходится добывать в бою. Бой примерно наполовину обеспечивается работой наших инженеров-оружейников. У которых и выбора то особо нет… ну кроме тех, кто уже сьебался за кордон. Нам надо делать зброю, это вопрос жизни и смерти, это блять и не вопрос даже, а ёбанная необходимость… ну всё, всё, извини, не буду ругаться. Соскучился я по тебе, пап. Мало мне тебя было. Люблю тебя. Очень. Всё. Пошел делать зброю. С Днем Рождения. У нас всё получится, пап. Ведь мы точно знаем, что мы хотим в итоге получить.
👁 4,540 25-09-13 08:53
Антон Сененко:4 дні тому ми з Мартин Брест попросили Вашої термінової допомоги із організацією логістики придбаної Вами в Британії автівки для ЗСУ.Вчора пізно ввечері 77-ма машина проєкту 42 тачки на ЗСУ заїхала на СТО Автокомп Сервис.Шановні, бачите, які Ви круті?Дякуємо за підбір тачки Michael Bibik, а за бездоганну доставку Boris Shusterman.До речі, маємо відмітити важливий момент.Вже і ми, нарешті, дісталися тієї точки, що можемо констатувати - живих машин ані в Європі, ані в Британії майже не лишилося.Конкретно цю машину ми шукали більше місяця.Ні, машини, звісно, є. Але повально гнилі рами, укладені двигуни, коробки, роздатки.Або ж більш-менш живі машини за якісь фантастичні гроші.Якщо найближчим часом державні мужі не організують хоча б складальне виробництво дизельних повнопривідних машин для Армії, кількість державних і донаторських ресурсів, які щороку витрачатимуться на підтримку цього зоопарку корчів в військах, сягатиме фантастичних величин.Ще раз дякуємо за підтримку.Майте гарний день.Приват 4149499086676739 (Антон Сененко)PayPal [email protected]Криптовалюта USDT 0xdf89978Ca0F80a30DB5D140b2042e99441ec43A4 (Ethereum (ERC20))Детальні реквізити для оплати через IBANУстанова банку ПриватБанкМФО банку 305299Отримувач платежу СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧIBAN UA953052990000026201691360906Рахунок отримувача 26201691360906Валюта картки UAHРНОКПП отримувача 3136215494Призначення платежу Поповнення рахунку СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУПринагідно лишаю реквізити Мартін Брест, з яким ми разом реалізуємо проєкт:Моно 4441114443028624PayPal [email protected]Детальні реквізити для оплати через IBAN(Мартін Брест)Установа банку МоноБанкМФО банку 322001Отримувач платежу БОЛДИРЄВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧIBAN UA843220010000026209305820349Рахунок отримувача 26209305820349Валюта картки UAHРНОКПП отримувача 2951302916Призначення платежу Поповнення рахунку БОЛДИРЄВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУ
👁 7,110 25-09-12 08:29
Несамовито взорал:"Українські шахедоборці вчитимуть поляків. Урок перший - Термінологія. 1. «Знешкоджені» (zawaliliśmy) - усі дрони які летіли, але вже не летять (більше не зможуть принести шкоди).2. «Локаційно втрачені» (przejebany) - бпла, які вилетіли з зони бачення вашого радару. Вважаються такими, що повернулись до ворога, зникли в стратосфері або безпечно самоліквідувались.3. «Збиття» (Trafili, skurwysyny!) - руйнування дрона (часто з вибухом) шляхом влучання в нього будь-якого предмета (снаряда, кулі, будинку, складу і т.д.)4. «Падіння уламків» (Samo wyszło) - побічний ефект від «збиття» наземною спорудою, що викликав необхідність виклику МНС та увагу населення. 5. «Подавлені ребом» - дрони які не влучили в житлові будинки. #Основні правила підрахунку:1. Кількість збитих дронів не має перевищувати кількість запущених ворогом більш ніж на 50%.2. Кількість незбитих дронів - не більше ніж 5% від збитих, але не менше ніж 1 дрон на 10 уражених обєктів, які попали в статистику МНС чи ЗМІ. 3. Усі збиті - бойові шахеди. Усі незбиті - емітатори гербери. Усі збиті гербери - мали бойову частину."Паша Кащук.
👁 3,480 25-08-14 15:23
Цей величезний довгочит однозначно заслуговує на увагу.Багатьом цей текст буде фізично боляче читати, але з пісні слів не викинеш.Автор - Oleg Orlyansky - є одним з найкращих викладачів фізики в країні, який не просто стирає крейду об дошку, а й намагається усіма силами популяризувати та просувати природничу освіту.Дуже порядна людина, яка встигла повоювати у повномасштабку і тепер, списавшись з війська, продовжує лупати скелю нерозуміння чиновниками, що нам гайки без фізиків, хіміків та інженерів у цьому глобальному протистоянні з віссю зла, коли швидкі рішення «купи те, що є на ринку» вже не працюють.Ніхто і ніяк нас не захищатиме, окрім самих нас.Ніхто і ніяк не даватиме нам найсучаснішу зброю, не пробиватиме за нас «технологічні стелі» і тд.Ви бачили, як мене бомбить від кількості філологів і менеджерів, які цьогоріч почнуть вчитися у вишах.Ну, то тепер почитайте цей текст з жахаючою статистикою і скажіть: хто вже завтра в Україні розроблятиме зброю?Я не з усім написаним в тексті згоден (було би дивно, якби наші думки на стількох тисячах знаках співпадали до кожної), але, як на мене, Олег не дуже яскраво висвітлив ще одну причину нинішньої освітньої катастрофи.Так, з одного боку освіту вбили тоді, коли зі шкільного вчителя зробили жебрака і раба, але, з іншого, другий потужний удар було нанесено по педагогічній освіті, в якій розквів плагіат та імітація.Далі система замкнулася.Боляче читати.Але може хоч комусь розліпить очі.І, так.Студент природничник має отримувати від держави і суспільства в десять разів більше за всіх решту.Якщо, звісно, держава хоче вижити, а суспільство невдовзі не хоче переїхати в екзиль.Зараз хоча б по-трошку стає зрозумілим, що випускник, що вміє тримати паяльник, зі старту на ринку отримає в рази більше за колегу з неприродничих спеціальностей.Перша частина https://site.ua/oleg.orlyansky/osvita-ta-nezaleznist-i7weejjДруга частинаhttps://site.ua/oleg.orlyansky/osvita-ta-nezaleznist-2-iyqprllЯкщо що - в дискусії в коментарях я вступати не буду.Мене попередні втомили - про важливість менеджерів на виробництвах (на яких працює хто?) і ком та підметів-присудків у реченнях.(Почитайте в тексті, кстаті, хто там перші місця брав з філології та історії. Я не знав. Вражає).А так…Ми несемося в стіну.Математику в статистиці не обманеш.Навіть палкими патріотичними гаслами.Майте гарний день.P.S. На фото - ремонтуємо рейнджера для 129 бригади ТРО, що ми придбали на Ваші донати. Дякую.Anton Senenko