Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мартин Брест
Додано 14 лип 2024

Мартин Брест

@martin_brest_pehota
Кількість підписників: 18 592
Фото: 1,560
Відео: 162
Посилання: 614
Опис:
Сили Оборони України
Джерело

Мартин Брест | Їбашить НПЗ, говорять нам експерти, це малоефективно.Десь біля півроку...

Логотип телеграм спільноти - Мартин Брест Мартин Брест @martin_brest_pehota
17 200 Охват/переглядів 2024-07-22 07:43 Повідомлення №2908
Їбашить НПЗ, говорять нам експерти, це малоефективно.Десь біля півроку тому, як Україна почала їбашить за кордон deepstrike вже більш-менш регулярно та системно (я не говорю "массово", массово було цією ноччю, і це прям топчик, але це рідкість) - тут же повилазило зі своім мнєнієм. Співгромадяни, ітіть.Хулі ви б'єте по НПЗ, це неефективно, бийте по аеродромах, складах та військових частинах.Добре, доповідаю голосом через рот.По-перше - далеко не завжди результати ударів стають відомими у телеграм-каналах. Можна вкусно попасти по воєнной інфрє, але якщо рядом нема населеного пункту і ніхто не зняв відосік - це залишиться невідомим. Як і влучання по вч, там взагалі майже нереально побачити медійний результат.Якшо про щось не написали в телезі - не значить, що цього не було. А логіку "нема фоточок з Турції - ти в ній не був" не завжди можна прикласти до бойових дій.По-друге - їбашать туди, де є шанс долетіти і вразити. Якщо станом на сьогоднішній ранок аеродром М. наморщили - це значить а) порахували, що це можливо зробити саме зараз, і б) це стосується глобального задуму, в якому і це враження, і взагалі deepstrike є тільки частиною комплекса дій.Але якщо б порахували, що той же аеродром прикритий дуже, сука, плотно - то працювали б по іншому об'єкту, де шанси повище. У противника багато цілей/об'єктів ураження, в нас поки стільки дронів немає. І неясно, чи він вспіє набудувати свою ппошку, чи наша влада в кінці кінців роздуплиться і почне по-нормальному закуповувати дальні ударніки, а не то, шо сєйчас.Вразити до сліз - важко. Планування місії - важко і відповідально. Ударники коштують грошей, і немалих, всі вже давно зрозуміли, що "дешево, надійно та ефективно" - це не про зброю. Люди, які цим займаються - постійно вчаться, підвищують свій рівень, набувають безцінний і часто болючий досвід.Колись, півтора року тому, тільки ледачий не сміявся, коли я, ще тоді працюючи в Укроборонпромі, анонсував державний ударник з дальністю 1000 км. Де ви всі, блять, тепер, експерти хєрови.НПЗ їм, блять, не подобається. Іззінітє за мати. Вскипів.