Джерело
Мартин Брест | +1 машина у військах завдяки Вам.І це, мабуть, перший випадок, коли по...
4 600 Охват/переглядів
2024-07-21 10:06
Повідомлення №2903
+1 машина у військах завдяки Вам.І це, мабуть, перший випадок, коли пост-подяка від бійців з‘явився раніше, аніж ми встигли сповістити радісну новину.Ford Ranger - тачка 48 з 42-х - поїхала служити в підрозділ до Igor Cherniak.Єслі шо, це вже 49-та машина, яку Ви передали у Сили оборони.Ігор з хлопцями сумлінно стояли в черзі і дочекалися свого коника.Коли машину доробили, це вийшов один з найкращих апаратів для бездоріжжя, що ми готували.Але ж крові він нам відверто встиг попити.Чого вартує тільки заміна зчеплення з маховиком тищ за 40, ремонт паливної системи, карданів, заміна напіввісей, заміна паливного баку.Вже в день передачі замінили передні гальмівні диски, бо рідні хоч і не були зношені, але виявилися «поведеними».Але наче впорались.Чесно кажучи, оце волонтери всі разом натягують тачки у війська (бо, нагадаю, держава не закриває це питання, а ті партії пікапів, що надходять держкоштом - то гомеопатичні кількості) і мене бере жах від думки, що робитимуть підрозділи, коли зоопарк машин різних марок закінчуватиме ресурс не якихось амортизаторів та муфт, а, наприклад, задніх редукторів.От цікавились ми зараз на рейнджера в старому кузові вартістю редуктора в зборі.Беушка - 1-1,5 тисячі баксів без жодних гарантій.В теорії краще купувати новий.Знаєте, скільки коштує новий? 292 тисячі гривень. За одну запчастину.На л200 значно дешевше, але теж 100 тисяч гривень. За одну запчастину.Без якої пікап, підкреслю, не поїде.Головна пара в задній редуктор на рейнджер - просто дві шестерні!!! - теж 100 тисяч грн.Загалом, цікаво, як воно все вирулюватиме далі, коли ж у військах почнеться уніфікація автопарку і коли ця «пожежа» буде гаситися не відерцями волонтерів, а системно відповідними інституціями.Але є і хороші новини.Неодноразово спостерігаю ситуації, де військові тачки, що стоять на балансі ЗСУ, ремонтуються не за рахунок бійців чи волонтерів, а за рахунок військових частин: підписуються договори, ушатані машини заганяються на підйомники і воскресають без залучення приватних коштів.Вже знаю батальйони, які припинили звертатися за допомогою з ремонтами до волонтерів.Хоча постачання волонтерських машин так само потребують.Тут без змін.Я до того, що десь стає легше.І краще.Певний прогрес є.А Вам я просто дякую, що підтримуєте.По Рейнджеру.Спасибі Сергій Третьяк та Світлана Третьяк за фарбування.Олександр Радченко, дяка за троси, каністри, рукавички.І, вибачте, я не пам‘ятаю, кому дякувати за 3 банки розчинної кави. Пам‘ятаю, що якісь хороші люди віддали, але хороших так багато, що не за всім устежиш.Дякую.Пост-подяка від бійців.https://www.facebook.com/share/p/PHBZHo1VLW4Qnmyt/?—————————————————Приват - 4149499086676739 (Антон Сененко)Увага! Відбулася зміна реквізитів!PayPal - [email protected]Криптовалюта USDT - 0xdf89978Ca0F80a30DB5D140b2042e99441ec43A4 (Ethereum (ERC20))Детальні реквізити: Установа банку - ПриватБанкМФО банку - 305299 Отримувач платежу - СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧIBAN - UA953052990000026201691360906 Рахунок отримувача - 26201691360906Валюта картки - UAH РНОКПП отримувача - 3136215494Призначення платежу -Поповнення рахунку СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУ)Принагідно лишаю реквізити Мартін Брест, з яким ми разом реалізуємо проєкт:Моно: 4441114443028624PayPal: [email protected]Приват: 4149499371016518