Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Прогресивний рок та всраті меми
Додано 07 лют 2022

Прогресивний рок та всраті меми

@maiesh_shos
Кількість підписників: 195
Фото: 5,260
Відео: 767
Посилання: 1,470
Опис:
Іноді пишу про музику, яку слухаю. Люблю пріколи

👥 Кількість підписників

195
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +1

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Mirrors and Tides — Burdening (2017)БЕЛЯЯЯЯТЬ Я ТААААК ЛЮБЛЮ ХАОТІК ХАРДКОР За стільки часу, шо я не слухав цей жанр, я вже встиг забути, шо в ньому поєднуються ламані істеричні рифи і рівні розпанковані ритми, під які так і хочеться тустепити, а я і одне і друге ну дуже вже люблю. Хто ж би міг знати, шо я це знайду в цьому гурті.Для контексту: не так давно я наткнувся на цей альбом в спотіку, і одразу згадав, що я пам'таю цей гурт по назві і обкладинці альбому, бо слухав його ще на моменті виходу, коли вчився в школі. Як воно звучить я взагалі не пам'ятав, тому був впевнений, що це якийсь масний металкор, який я зараз виплюну і не дослухаю, але про всяк випадок зберіг, щоб не загубити. Ооооох, який же я радий помилятися! Відчуваю себе так, наче знайшов улюблену іграшку з дитинства — дуже роз'їбався від неочікуваного задоволення від прослуховування.Єдиний мінус цього альбома — дуже мало: всього 17 хвилин, а таке хочеться слухати довше. Ще цікаво, що тут альбом навпіл ділить акустична емо пісня, і вона мені теж дуже сподобалася. Та і взагалі тут звук кайфовий, бо він в міру гаражний і сирий, саме так і має звучати хардкорЧерез нестачу хронометражу заодно прослухав і інший їхній альбомKnowing (2013) (Redux 2023)) Перевидання їхнього дебютного альбому до десятої річниці виходу. У ньому пісні уже будуть подовші і без акустики, але загальна енергія і хаотика зберігаються. Особливо нічого додати немає, але разом ці два релізи вже звучать достатньо, так як становлять цілих 40 хвилин тривалості👍
​​Думки щодо минулого Динаміту:Зіркова сила навколо головного титулу зараз просто неймовірна: Кенні, Сверв, Пейдж, Андраде — очі розбігаються, всіх хочеться побачити чемпіонами. При цьому ще й Броді кидає виклик МЖФу напряму, і з цього теж класний сюжет вимальовується. Чекаю на їхній матч з нетерпінням, дуже приємно, що Кінг отримує такий момент. Вибачення Окади перед Флетчером круте, але я весь час чекав, що він додасть своє фірмове "..., BITCH" Вивіска Такешта - Мокс ахуй, особливо після їхньої зустрічі в ССМатч Бріско з Ель Клоном крутий, а дебют Чампи теж вселяє надію, що той проявить себе, а не як в основі ВВЄ. Я, на жаль, майже не застав чорно-золоту еру НХТ, зокрема пік Чампи, але навіть з того, що я з ним бачив, він мені подобався. Сподіваюся, ще є порох і він покаже, кого ВВЄ втратилиЖіночий матч був хороший, і Кріс, і Текла порадували, хоч я і був доволі скептичним до них. Жостко, що усе жіноче золото зараз в руках трьох кращих подружок, і подобається, як навколо них всі збираються в чергу на тайтлшотиА от чоловічий командник не дуже вразив, але, знову ж таки, подобається, як розвивається біф між сім'єю Калліса і Дез Райдерс. Ну і мейн-івент. Спочатку у мене були претензії, чому при двох матчах за важливі титули, в мейн-івент поставили звичайний сольний поєдинок? Але потім обидва учасники вийшли на ринг, і всі питання самі собою відпали. Ось таким має бути РЕСЛІНГ. Я дуже радий бачити, як Андраде рве і метає в АЕВ, а Сверв раз за разом підтверджує свій статус кращого серед кращих. Неймовірно кайфова заруба, і цікавий сміливий результат. От чим мені подобається АЕВ на фоні ВВЄ, то це тим, що вони вміють давати своїм топам достойно програти без усіляких дискваліфікацій через втручання в мейн-івенті. Тепер нас чекає їбейша вивіска Андраде - Омега, і в мене тепер немає сумнівів, що це буде реальний ахуй. Як висновок, хочу окремо порадіти, що зараз в АЕВ більшість протистоянь обертаються навколо титулів, але при цьому сюжетно обернено все прекрасно. Чудовий час, щоб бути фанатом Еліти!
ПОТРЕБУЮ ДОПОМОГИ!Я не дуже люблю будь-що розповідати та виносити особисте життя на публіку, але наразі в мене та моєї сім'ї дуже складна ситуація. У мого батька рак шлунка 4 ст. з безліччю ускладнень (cT4 cN3 cM1 IV).Мій батько - Валентин Миколайович, 1974 року народження, підполковник, заступник командира (замполіт), який усе своє життя присвятив службі в Українській армії. Брав участь у бойових діях за часів АТО, ООС. Наприкінці 2019-го вийшов на пенсію і міг спокійно собі відпочивати, але в перший же день повномасштабного вторгнення добровільно повернувся на службу, хоч і міг цього не робити. Все життя лікував виразку (язву) і думав, що це "тимчасові ускладнення", але вже надто пізно виявилося, що це рак. Жодне ВЛК чи звичайні мед.перевірки цього не виявили завчасно. Наразі хіміотерапія неможлива, оскільки організм дуже ослаблений (стан важкий). Позавчора його виписали з онковідділення, щоб вдома міг від'їстися і відіспатися (втратив 25-30 кг за 2 місяці). Намагаємося відновити сили та готуємося до хімії. Переглядаємо абсолютно всі варіанти лікування, у тому числі в країнах Європи. Зараз ведемо переговори з однією лікарнею в Німеччині, де лікування стартує від 25 тис. євро. (поки не затвердили, роблю збір на загальне лікування, якщо лікарі погодяться, буду відкривати банку на лікування у Німеччині. На щастя, є багато фондів, які допомагають з цим ветеранам війни).Хоч наша держава і надає багато чого безкоштовно військовим, + вже проводилися збори, де побратими та військові частини, друзі та родичі збирали немалі гроші, але в будь-якому випадку витрати не зупиняються. ТОМУ, ХТО МОЖЕ ПІДТРИМАТИ ФІНАНСОВО, БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ.Для мене батько це все в цьому житті. Він завжди робив і буде робити все для нашої сім'ї. Завжди вірив у мене і допомагав. Тепер моя черга допомогти йому.В кого є змога - посилання на банку знизу. Бережіть своїх рідних і регулярно обстежуйтеся, це може зберегти вам здоров'я.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3DZJgVx63X💳Номер картки банки4441 1111 2668 3261