Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)
Додано 14 лип 2024

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)

@limitka88
Кількість підписників: 680
Фото: 6,070
Відео: 455
Посилання: 1,200
Опис:
Приватне представництво українського косплею та безЛІМІТНИХ Підземель🥕 обговорення: https://t.me/+B-L1rG2PZX5hNjgy наліпки: t.me/addstickers/limito4ka88

👥 Кількість підписників

680
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +14
Середній/Місяць:: +36

👁️ Середній перегляд на повідомлення

234
Середній/День:: 212
Середній/Тиждень:: 443
ERR: 34.41%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 5.7
Середнє за день: 5.1

Історія змін назви

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) 2025-10-08
зі смаком клею🥕 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Друга частина лонгріду ✌️Пам'ятка для тих, хто буде йти на КиївПрайд1. Комфорт:Прайд — це хода, і хоч ми хочемо показати, які ми різнобарвні — це все ще хода і мінімум пару годин необхідно провести на ногах. Якщо вам дуже хочеться вдягти гарне, але не зручне взуття — вдягайте, але візьміть з собою зручну пару для того, щоб перевзутись, коли ваші ноги будуть благати пощади 😁 Те саме стосується одягу)По класиці: водичка, ліки, павер за потреби.2. Безпека:Прайд охороняється, але ми знаємо, де ми живемо і чому в нас взагалі є потреба в охороні. Тому також подбайте про свою безпеку самостійно:- до і від Прайду бажано їхати компаніями, або взагалі на таксі;- є тонка межа між самовираженням та провокацією. Плакати/надписи на футболках/тп повинні бути без хейту.до прикладу таких надписів:gay today slay tomorrow born to be gaymy life my rules (класика з 70х)всі різні, всі рівні (наша класика)дякувати богу, що я не гетеро(я не буду підкидувати вам далі погані ідеї)Коли думаєте над надписами задайте питання — чи схоже це на образу/самоствердження за рахунок інших/приниження гідності інших людей, і якщо закрадається думка, що так — це . Це в першу чергу про повагу до інших, що є основною тезою прайду як такого. Зрозуміла справа, що від неадекватів вас не врятує те, що на вас не буде футболки з написом "норміси не вознесуться" — можуть докопатись взагалі за будь що, але це все рівно не означає, що треба опускатись до рівня ненависників з образами.- не вступайте в конфлікти, зберігайте спокій і розсудливість. Якщо бачите підозрілу активність — повідомте поліцію чи волонтерів. Хтось повинен бути розумнішим, і цей хтось — це ми.3. Узагальнене- слідкуйте за офіційними джерелами Прайду;- дотримуйтесь інструкцій організаторів, координаторів, волонтерів та поліції;- будьте уважні до того, що відбувається навколо;- Будьте гучними, будьте гордими!🌈
Хвилинку уваги, будь ласка ✔️ де замовити перуку?✔️ хто нормально друкує на 3D принтері?✔️ де знайти фотографа у своєму місті?✔️ де репетирувати сценку на Покемон?✔️кому можна довірити пошив?✔️яка косметика реально переживає фестиваль? Кожного разу відповідь губиться десь у чатах, коментарях або особистих повідомленнях.Тому... зараз я збираю найбільшу безкоштовну базу корисних ресурсів для українських косплеєрів!І мені дуже потрібна ваша допомога!👉 Якщо ви:— майстер або власник майстерні;— фотограф чи студія;— організатор репетиційної точки;— продавець матеріалів;— просто косплеєр, який знає корисні місця та сервіси;...будь ласка, заповніть форму.Ваші 10 хвилин часу можуть заощадити комусь десятки годин пошуку або врятувати цілий проект від недобросовісних майстрів-скамерів з барахолки!https://forms.gle/PdoDsJu9FDRxLLwj8📢 За репости цьом у лоба та величезне "дякую"! Звісно, найбільш активні радники отримають особисту відзнаку та довічну згадку у цьому проекті!Завершення проекту планується за вересень з першим показом на UCF, від вересня база стане доступна всім онлайн.#лор_88 #поради_88
Спільні проекти - це завжди окрема історія. В чомусь вони легші, а в чомусь набагато важчі. Я просто обожнюю працювати над чимось (особливо над проектами для виступів) не одна - всі ці зустрічі, обговорення, репетиції, взаємопідтримка, постійний звʼязок. Збиратись десь і разом щось шити/крафтити - то взагалі одні з найкращих спогадів у багатьох косплеєрів, я думаю. Але в парних/групових проектах тобі треба покластися на іншу людину і довірити їй мінімум половину вашого результату. І дуже важливо, щоб на цю людину реально можна було покластися - тоді разом ви створите дійсно щось. Я дуже щаслива, що в настільки цінному особисто для мене проекті моїм напарником стала Мангуст.Дякую тобі, за всі вкладені зусилля, за всю відповідальність, за терпіння та розуміння. Я знаю, що я можу бути складним напарником, а також часто потребую підтримки - і я отримала її на 100%. Я завжди захоплювалась твоєю роботою і раніше, а зараз я захоплююсь всім твоїм вкладом в косплей на дорогу мені парочку. Попри всю складність, це були чудові та незабутні місяці роботи завдяки тобі. І ми це зробили, чуєш?!
Так, нуПрактично на всіх фестах в Європі і в Америці всі учасники самостійно купляють собі квитки, але там і рівень/масштаб фестивалей сильно СИЛЬНО більший за фанкон/кку. Зробивши вхід на фест, де вся програма будується навколо косплей-шоу, платним для учасників - це = МІНІМАЛЬНО покращити якісь умови, але в той же час і збільшити кількість незадоволених. Бо одразу почнеться «а за шо я плачу гроші»Давайте так, у нас у всіх є фрі вілл, ми самі обираємо костюми, ми самі вирішуємо йти у спеку в фулл арморі/шубі на фест літомМати якісь бажання/пропозиції, як покращити - так, але не під «в мене великий костюм, в мене інші потреби» бо це як мінімум дивно. Спекотно всім. І косплеєрам в банісьютах, і в обладунках, і кпоперам, взагалі всім, але кожен розуміє, що фест літом, буде спекотно, буде багато людей і сам обирає в чому страждати або не страждати. Жалітись на те, що для когось особисто були якісь не такі умови - ну хз народТипу попросити наступного разу більше дзеркал, води, розеток - це наче ну базове питання, ідея з доплатити за +1 помічника з проходом в гримерку ну наче теж норм, за умов, що на цьому не будуть паразитувати, тобто це має бути залізобетонний аргумент від учасникаАле це все не варто платної участі для конкретно нашого рівня фестивалей, НАВІТЬ якщо це фанкон, НАВІТЬ якщо це єдиний такий великий фест зараз - це все ще не той рівень події 1, 2 - це фест, де вся програма будується навколо косплеєрів в першу чергу, це буде просто мемЗ тими ж художниками, фудкортами і магазинами - вони сплачують оренду за шматок павільйону для своєї точки продажу, це зовсім інше питання, тому не треба сюди приплітати абсолютно комерційну частину фесту
Додатково хочу зазначити, що це не перший прояв непрофесіоналізму з боку персоналу: 1. В один момент працівники чомусь вирішили, що зачиняти усі вхідні двері до готелю і покинути робоче місце (пост адміністратора у житловому корпусі) буде гарною ідеєю. Ми з друзями ледь не спізнилися на оплачену фотосесію, оскільки персонал загубив ключі і досить довго їх шукав, аби нас впустити. Важко уявити, що було б, якби нас замкнули, наприклад, всередині. Чи нормально це з точки зору техніки безпеки? Думаю, що ні. Зауважу, що ситуація сталася вдень, не під час комендантської години. Готель є громадським місцем, що має регламентований режим роботи, під час якого двері мають бути відчинені. Враховуючи війну, зачиняти людей у замкненому приміщені може бути просто небезпечним. Пожежний вихід нам показали вже після цієї ситуації, жодних інструктажів до цього проведено не було. Після цього нас кілька разів змушували користуватися пожежним виходом, що означало обхід будівлі і спуск з високих металевих сходів з важкими речами у зливу. 2. В один з днів наша картка доступу просто перестала працювати. Персонал сказав, що просто переплутав дати виїзду і випадково її відключив. 3. Персонал на власний розсуд забрав усю спільну побутову техніку з поверху (мікрохвильовка, чайник) в один з днів. З їхніх слів, з поверху виїхали усі проживаючі, окрім нашої кімнати. Тому, припускаю, працівники вирішили, що ніяка техніка більше не потрібна. Можливості закипʼятити воду, аби випити ліки, чи розігріти їжу — не було, хоча наявність цих предметів побуту була обіцяна у переліку сайту Booking, через який здійснювалося бронювання. Персоналу на робочому місці теж не було, пост був закритий. Я розумію, що на посту було вказано їхній контактний номер і я могла б подзвонити і вирішити цю ситуацію. Проте, на мій погляд, це не має бути проблемою клієнтів. Моє враження про готель Барбарис є негативним. Певні ситуації я могла б назвати просто прикрими, проте деякі з описаних (такі як закриття дверей у денний час або виніс ваших речей з готельного номеру) — я вважаю небезпечними для здоровʼя або гаманця клієнтів. Мені б хотілося сподіватися, що адміністрація готелю Барбарис, все ж, звʼяжеться з нами і принесе якісь вибачення. Проте не надто розраховую на це, тож можу поділитися лише власним досвідом цього «сервісу».
Косплей (і будь-яке мистецтво) не існує без підтримки 💚Пряме меценатство -- один з кращих способів підтримки митців з дуже давніх часів людства.. І тому ми з Весняною безмежно вдячні кожній та кожному за те, що підходили до нас на косплей-столики, фотографувались, казали дуже добрі слова, підтримували донатом та купували наш мерч..Бласфемус це дуже дуже особливий проект для нас, і разом з Вікою ми мріємо зробити найкрутіші костюми для того, щоб представити їх на національному відборі цього року. Але без вашої підтримки нам не впоратись, тож баночка продовжує існувати і зовсім скоро ми запустимо гугл-форми для того, щоб всі хто не попав на Фанкон мали можливість придбати мерч дистанційно або просто підтримати нас вільним донатом:https://send.monobank.ua/jar/8vhKHW8hMVТакож ми плануємо виїзжати на інші українські заходи і бачитись з вами там 🥕А поки... Ви підтримали нас на цілих сім тисяч гривень і вже зранку вони відправились на нові матеріали для продовження роботи над нашими образами!Ви не уявляєте, наскільки нам важлива ваша підтримка, нам дуже-дуже приємно. Навіть пані Марія підійшла підтримати нас донатом 🐱Безмежна вдячність вам за цей досвід... Чекайте нових анонсів та процесів по костюмам!Під цей пост скидайте ваші фотки зі столику 👀Далі буде! #лор_88
‼️ Обережно, фото РЕКВІЗИТУ‼️Раз пішла така п'янка: Ось вам бонусний тутор по кишкам 🌟Одразу поясню свою позицію: я не вважаю, що особисто для мого фотосу чи фотосу моїх дуо/тріо має померти тварина. На моїх зйомках реквізиту З КОГОСЬ не було і не буде. Візуального реалізму для таких зйомок реально досягти зі зручністю, комфортом та без запаху мертвечини, і ось як саме: 🍒 кров по минулому тутору🍒 півтора кіло вівсянки (краще брати умовний "Геркулес")🍒 велика каструля з водою 🍒 бежеві колготи по акції🍒 якийсь судок🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🌟 Кип'ятимо водуЗасипаємо вівсянку та варимо до м'якого стану, зливаємо воду🌟 Замішуємо з залишками крові приблизно 1:1, даємо охолонути🌟 Натягуємо колготи на судок, пропихуємо суміш всередину🌟 Зливаємо зайву воду, розподіляємо масу🌟 Зав'язуємо колготи по верху 🌟 Зливаємо воду ще раз, відмиваємо кухню себе кота Готово, у вас є чудовий веганський реквізит, який НЕ пропустить інстаграм. 🐱🌟Але Інстаграм може піти лісом, бо косплей існує для мистецтва і нашого з вами задоволення 🌟#тутор_88 #поради_88
«Чому мою заявку відхилили?»Звісно, не мені з моєї колокольні прийнятої заявки зараз квакати, але все ж в мене вже є досвід виступу на сцені і мої заявки поки що не відхиляли жодного разу. Я ніколи не була організатором косплей-заходів чи куратором заявок, тож ділюсь чисто власними спостереженнями та досвідом. 1. Фандом. Кожен рік в нас є якийсь фандом, який «вистрілює» (Аркейн минулого року, Гачіакута цього року і тп.) і, відповідно, може податись умовно шість косплеїв на одного й того ж персонажа, і з цього доведеться обирати. Так як це популярний фандом, то можна взяти по ньому декілька заявок, але умовно 3 заявки з 10, обравши найкращі з представлених. Тому якщо думаєте «а чому три косплеї по цьому фандому взяли, а мене четвертим не взяли?» - можливо, вас не взяли якраз тому, шо ви вже четвертий 🥲2. Непопулярний фандом - МІФ. Вас візьмуть і з оріджиналом, і з фандомом на 3 калєкі, якщо ваша заявка цікава, якщо цікавий дизайн костюму чи постановка. Тож не бійтесь брати непопулярні фандоми чи персонажів, якщо в них цікавий, яскравий дизайн і ви можете гарно його подати.3. Якість фото. Звісно що не в усіх нас вдома проф камера валяється, але ваш костюм як мінімум треба нормально розгледіти. Фотографуйтесь при нормальному освітленні (денному, як 100% варіант, або штучному, якщо маєте додаткове світло, не тільки люстру на стелі), оберіть фон, який не відволікає від костюму (просто щоб на фоні не лежала купа дрібних речей), фотографуйте свій макіяж, тримаючи телефон прямо перед обличчям, не зверху. Якщо ваш телефон/камера «зʼїли» колір костюму - можна трохи підтягнути колір при обробці до відповідності тому, що є в житті. І дуже важлива деталь, яку досі деякі забувають - вдягніть на себе всі деталі костюму, які в вас є. Навіть якщо вони трохи не дороблені. Примотайте скотчем, якщо ще немає кріплень (але тоді не забудьте прибрати цей скотч на фото в фотошопі). Так ваш костюм буде виглядати на фото більш повним та ефектним.4. Сценарій. Ні, сценарій не «саме головне» в вашій заявці, але має вагому роль. Між двома заявками з хорошими костюмами оберуть ту, в якій сценарій цікавіше. Вам треба не тільки продумати виступ так, щоб він був цікавий пересічному глядачу (який в душі не їбе, кого ви там косплеїте) і ефектно виглядати зі сцени, а ще й зрозуміло написаний. Не обовʼязково розписувати детальні таймінги, просто добре поясніть, що ви збираєтесь робити на сцені. 5. Звук. Подавайте якісний звук без правопорушень (без матів, наприклад). Я дуже розумію, як іноді складно знайти якісний запис - особливо якщо ви хочете знайти якусь озвучку персонажа з комп’ютерної гри чи фільму до 2010 року 🥲 Але стараємось, шукаємо, зводимо звук як найкраще. 6. Загальний вигляд. Не забувайте, що заявка оіцінюється комплексно і в порівнянні з іншими. Якщо в вас дууууже гарний саморобний костюм, але фото не зрозумілі, сценарій трохи нудний та музика з тік току - вас, нажаль, можуть відхилити і взяти того, хто купив свій костюм на аліку, но правильно сфоткався і написав цікавий сценарій виступу. Думайте над заявкою комплексно, якщо вам принципово потрапити на сцену.7. Ефектність на сцені.Дуже складний пункт і багато хто може прийняти його на свій рахунок (не треба, будь ласка!!)Спробуйте уявно поставити себе в вашому костюмі на сцену розміром 9 х 10 метрів і подивитись ще з відстані 4-6 м. Наскільки ваш образ та виступ «заповнює» собою простір сцени? Наскільки вас цікаво розглядати? Наскільки ваш костюм взагалі можна розгледіти з такої відстані? Фестивалю треба шоу, тож ви повинні з відстані 4 метри викликати у глядача ВАУ. Нажаль, якщо в вас умовні піджак, штані і крафтовий посох/крила - це не викличе ефект ВАУ, а от якийсь кольоровий пишний халат і велика перука викличуть навіть без крафтових елементів. Нажаль, не всі косплеї підходять на велику сцену, навіть якщо вони охайно та якісно зроблені. І не будуйте, будь ласка, теорій змов навколо відбору - заявки реально дивляться і реально відбирають, ніхто не «банить» якісь популярні/непорулярні фандоми і тому подібне. Зазвичай причини відмови куди зрозуміліші)
Привіт, мені посипались запити щодо тату на Фанкон. Тому це прайс ліст з поясненням:1 лист А4 - 150 грн. Ви приходите з готовим макетом, відмаштабованим на А4 і я без змін закидую його в друк. Готові макети на приклад можна придбати на Etsy, або інших схожих платформах.+ 50 грн за підготовку одного макету.Ви кидаєте мені зображення тату і ми разом підганяємо під ваші розміри. Можем міняти розстановку деталей, щоб максимально заповнити листок. Прибираю зайве, мінімально можу внести зміни в саме зображення. На одному листі не обовʼязково, що має бути одне тату. Ви загалом можете з кимось обʼєднатись і поділити лист на декількох людей.+150 грн і я шукаю тату в інтернеті за васВсе те, що вище, але ви кидаєте мені не картинку а імʼя персонажа. Або кидаєте зображення поганої якості, яке треба вирізати незрозуміло звідки і ще щось прибрати або домалювати.+ ціна роботи художника Ви хочете щось дуже оригінальне, що ніхто не робив до вас. Ви можете знайти художника зі свого боку. Або я запропоную своїх з якими вже співпрацювала. Ціна кожного проєкту індивідуальна. + 0 грн тату з фарбоюЯкщо ви хочете домалювати собі елементи фарбою, як я роблю в цьому дописі. Ви маєте попередити про це до того як я буду друкувати тату. Я можу залишити вам можливість домальовки, але сама не домальовую елементи. Якщо після допису у вас залишились питання, можете залишити їх в коментарях. Щодо замовлень писати @cypkaaa
Не знаю, кому саме треба зараз це почути, але: Головне -- залишайся і роби своє.Бо з позиції людини, яка начебто-як навіть чогось досягнула (перш за все у своїй голові)... Фандом очищається, життя і створення костюмів загалом стає краще з кожним роком. Попри весь видимий токсік, попри русню і кончені алгоритми ДОРОСЛІШАТИ КЛАСНО.Так, ефект ностальгії реальний лише завдяки тому, що стираються купа поганих і страшних спогадів.Але мати adult brain реально круто, навіть якщо він нейровідмінний. Це наче додаткова рука, яка відростає з часом. Ну, звісно за умови що ти поступово хочаб трошки часу приділяєш розвитку і активним діям в сторону того, щоб не стати мудаком. Бо приклади бачили, про них повно постів в різних паблосах. І так, незалежно від того, встигнеться дедлайн чи ні, приймуть нас на Фанкон чи ні... Я ні про що не шкодую. Бо з часом здається навчилась важливій "косплейній" навичці: будувати комунікацію. З дуо, з фотографами, з сервісами, з друзями, з родиною в кінці кінців. Інколи буває складно, бо всі ми люди. Але adult brain дає більше можливостей, ніж забирає! Це я вже мовчу про переваги розставлених пріорітетів та повільне, але цілеспрямоване наколупування дорогого екіпу: додаткова робота на грошики, щоб викупити спочатку дешеву чи б/в версію, потім визначення "чи потрібно воно мені дорожче" і довгі дні опанування інструменту... ВОНО ТОГО ВАРТЕ!І так, роки або навіть десятки років, коли тобі нормально просто пошліфувати шви без шпатлівки, зробити шось, що підведе тебе на фестивалі і викинути його після, в кінці кінців недовкласти перуку... Необхідні. Ні, не так: абсолютно необхідні.Це така сама частина процесу, скіпаючи яку ти відбираєш у себе можливість навчитись. Тому я дозволю собі НЕ погодитись зі своїми колегами та знайомими і продовжу пропагувати нейтральність до образів, які їм здаються "не достатньо охайними" і "не вартими уваги".РІВЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОСПЛЕЮ НЕ ПАДАЄ Залиште свої комплекси та синдром вахтеру там, звідки взяли, будь ласка) Це не ваш косплей, ви на нього не донатили, ви його не підтримували: слідкуйте за своїм будь ласка! Бо цей "рівень" тримають ті, хто пройшов свої "крінжові" фази і навчився бути вільним.Ті, для кого щиро не має значення, піде він у каркасній перуці чи з пакету, тож "чому б не спробувати зробити краще". З цікавості. По фану.Цей "фан": найважливіша "косплейна" навичка, яку вдалось засвоїти меншій кількості людей, ніж відливку чи 3д..#лор_88 #крафт_88