Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЛЕСИК
Додано 14 лип 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Кількість підписників: 750
Фото: 873
Відео: 122
Посилання: 167
Опис:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники

👥 Кількість підписників

750
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

315
Середній/День:: 379
Середній/Тиждень:: 247
ERR: 42%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 448 25-05-14 12:23
На навчанні говорили, що дуже важливо обрати собі якийсь напрямок в жанрах, шоб трішки було зрозуміліше взагалі про шо пише автор каналу. Як я раніше писав, мені багато чого цікаво) Але все ж таки збирав інформацію по відгуках в Срець і тут в коментарях. І загалом проаналізував що саме цікаво і мені, і вам. І ось основні напрямки:1. Любовні романи. І в цю категорію віднесу і ромкоми з дарками також. 1. Сучукрліт в будь-якому жанрі. Окрім поезії. 2. Фікшн (по типу «Крадійка Книжок» та «Дерево Росте в Брукліні»)Додатково (гучні премʼєри або шось, що потрапило до рук) 3. Псевдодокументалістика 4. Детективи 5. Трилери 6. Фентезі і роментезі (не знаю взагалі чи дійду до них😁) 7. Нон-фіки з важливими питаннями для соціуму (по типу Мері Берд та Сарнацької)Я би дуже хотів читати більше сучукрліт і показувати, що наших авторів також варто читати, тому що, як показує практика, знають до 5-7 максимум сучасних письменників і письменниць, а серед них є скарби. Ну і ці скарби ми також розігруватимемо. Повз гучні світові премʼєри важко пройти, а зазвичай чую в свій бік, що чоловік, який читає книжки по типу «Вище Неба» — цікаво і огляди після прочитання приємно бачити. Ну а якщо вам подобається і мені подобається — це метч☺️Враховуючи, що виходить по 7-10 книжок читати, то точно буде вам що розказати. А якщо вийду на фултайм, то це буде точно ще більше оглядів. І відео, напевно, також)) І рубрик. До речі, з приводу цього зараз кумєкаю що можна такого придумати в додаток до #книгарнірадять
👁 549 25-05-10 20:23
🔄Кажуть, що в отам в Європах настільки класно і чудово, що обовʼязково треба шукати там життя, коли ще не встиг його відчути вдома. І я таким раніше був. Гірко визнавати, але я радий, що хоча б такі останні жахливі події дали нам розуміння наскільки прекрасна наша країна і наші люди, і наскільки чудове в нас все. Думаю, зрозуміли особливо ті, хто поїхав вимушено, і не може зрозуміти досі того світоустрію, в якому живуть європейці. Ми настільки унікальні, що сьогодні замовивши на мейк апі о 22:00 якийсь крем, можна його вже завтра отримати курʼєром, який привезе посилку о 10:00 ранку додому або в офіс; в нас одна з найчудовіших кухонь світу, але ми вміємо готувати і всі інші, і набагато смачніше (не я придумав, подивіться блоги іноземних туристів в Україні, вони в шоці😁), в нас можна оформити картку за 5 хвилин; держава в смартфоні; документи в смартфоні; оформлення майже будь-чого онлайн; і навіть держструктури зараз переходять на тотальний онлайн-режим. Коли всі зламались і думали, що буде жопа під час локдауну, ми змогли згуртуватись та переробити бізнес-процеси (вони сиділи по домівках і плакали від бєзнадьогі, а ми їбашили та покращувались); ми згуртувались і під час війни (дрони збивали навіть банками з помідорами). В Європі добре, але тільки в якості туристів: подивитись, подихати, зробити фотографії. Якщо ви особисто «акліматизувались» у всіх сенсах, то я можу тільки поаплодувати. Як на мене, в гостях краще тільки якийсь час, зате як же солодко вдома, коли все знайомо та любо серцю.
👁 397 25-04-28 16:44
Мері Берд — Жінки та ВладаНе знаю як написати огляд в своєму звичному вигляді, тому спробую якось видати свої думки на тему книжки. Мері Берд нам розповідає звідки бере свої початки неповага до жінок; недопуск їх до зборів; ніяких можливостей висловлювати свої думки; а навіть кому вдавалося звернути на себе увагу — за жінок не сприймали. А почалося все з голосу. Типу не говорять вони тими глибокими та низькими голосами, шо чоловіки. Немає ознаки сили і мужності. І все це ще можна зрозуміти, враховуючи, що відбувалося це до нашої ери. Але ж за цей час вже стільки змін відбулося, суспільство повинно було навчитись чомусь, та? А хєр там. І оце дивує просто безмежно. Як і дивує, що в 2025 році досі можуть існувати масшатбні війни, хоча ну абсолютно всі знають до чого це приводить. І все одно залишаються при своїх тупих галюцінаціях. Отак і зі світом жінок. Білі заможні чоловіки бояться за свої крісла, посади, вплив. Знаєте чому? А тому що жінки крутіші! Вони більш розумні, більш гнучкі (зараз без пошлятіни, якшошо), більш адаптивні, більш людяні. І якщо хтось з чоловіків досі цього не зрозумів, мені реально шкода, шо вони живуть в своєму дешевому світі єбаних упереджень. Не знаю як вони взагалі дожили до своїх років. Це ж просто тупі мразі, яким не місце у сучасному світі. Сподіваюсь, ці всі старигани якомога скоріше здохнуть. Досі зараз ведеться інформаційна битва за місце жінок під «сонцем». І я би хотів цим текстом висловити пошану і сказати, що повністю підтримую всіх, хто починає свою справу, веде свою справу, бореться за права, бореться з мізогінією та сексизмом. Чоловіки думають, що в цьому світі і так вже працює нормально, що жінки можуть отримувати посади керівників, голосувати на виборах, робити свій вибір. Типу все ж і так вже давним-давно вирішено. Все можна. А от ніхуя. Досі їм кажуть, що вони не мають право робити зі своїм тілом все, що забажається; досі засуджується сильна сексуальна конституція; знецінення досягненнь в бізнесі і політиці тощо. Світ білих чоловіків досі диктує умови якою саме має бути жінка в політиці. А може пора змінити правила політики, а не намагатись підігнати правила під жінок? Можливо взагалі підхід варто міняти?Я зіштовхувався зі зворотною стороною сексизму, коли хотів отримати нібито «жіночу» посаду — офіс-менеджера. Чи приємно, коли тобі кожен раз відмовляють тому, що ти не молода гарна дівчина? Піздєц, як неприємно. І це, сука, такі квіточки у порівнянні з тим, що роками доводилось терпіти жінкам: туалети хрін зна де, список правил якою має бути, має вийти заміж тільки за оцього уйобка і більше ні за якого, не має ніяких прав показати себе світу такою, якою себе відчуває, не має права зробити аборт (цього я взагалі ніяк не розумію; йобані ублюдки уявили, шо вони боги світу і можуть творити шо хочуть; огидно); немає ніякої гарантії проїхати безпечно в купе(!!!!) — це, блять, ненормально, коли людину за людину не вважають. Пишу, і ще більше бішусь. Мене виховувала мати. Майже весь час. Навіть, коли батько був в сімʼї. І все одно його не було майже ніколи — ні фізично, ніяк взагалі. І, більш ніж певен, її вплив відчувається. Але вона трішки пережестіла, якщо чесно😁 Я тепер не можу просто-напросто вести якісь справи або навіть будувати відносини чи якісь дружні стосунки з чоловіками. Мені просто нема про що спілкуватись з ними))Напевно, через це я обрав собі годинникового не майстра, а майстриню; ходжу на стрижку до майстрині; ходжу до лікарів тільки до жінок тощо. Я просто не довіряю мужикам😅 Можливо і через це я не хочу дітей. Я не певен, що моя донька буде в безпеці і не хочу випадково виховати якогось уйобка-синочка, за якого мені буде соромно.
👁 383 25-04-15 11:34
Сьогодні в Среці зіштовхнувся з тим, що мій список сучукрліту заскрінили та собі забрали на опрацювання, тому що не бачили більшість творів. Запит був "шо вам подобається з сучукрліту, чим можете поділитись до читання?"Я відповів:Лариса Денисенко — Сарабанди Банди СариГалина Крук — Хто завгодно, тільки не яВесь Макс КідрукЛюбко Дереш — Погляд МедузиЄвгенія Кузнєцова — Спитайте МієчкуМарія Олекса — ПершіМартин Якуб — Не твоє Собаче ДілоПоліна Кулакова — Усі Їхні ДемониFrankie Speaking — Скелет у ШафіІлларіон Павлюк — Танець НедоумкаСергій Топольницький — Львів — Одне Велике ЛіжкоОлексій Декань — Коріння ВсесвітуПотім ще запропонував доповнити. Це все нижче в мене є, але ще не читав. Можливо шось вас зацікавить також;)Ольга Карі — Компот із ПатисонівСергій Сингаївський — Дорога на Асмару⬆️ці два апдейти бібліотеки ви бачили нещодавноМарина Манченко — Гіркі АпельсиниАльона Рязанцева — АфераОлексій Декань (до речі, забув про нього О_о) — Коріння ВсесвітуІгор Астапенко — ЧаполочСергій Лущик — Синдром Вільного ПадінняВасиль Шкляр — Кров КажанаСергій Топольницький — Львів — Одне Велике ЛіжкоІолана Тимочко — Перший СпалахІрен Роздобудько — ҐудзикДара Корній — ГонихмарникСвітлана Тараторіна — ЛазарусТетяна Бондарчук — Якби Міста Вміли ГоворитиВ цілому, не так багато для читання😅 До кінця року можна встигнути) Треба буде шось іще подивитись😁
👁 382 25-04-13 18:35
🆒Марʼяна Копачинська — українська інді-авторка, а також режисерка заходів і трішки акторка. Отримала сьогодні сигнальний примірник свого дебютного роману в жанрі "фольклорне фентезі" — «Княгиня Пітьми».Про що?Владан, Безжальний правитель Обʼєднаної Імперії, вже багато років планує помститися князю Гардарикі за давні образи та запанувати на його землях. Несподівано для самих себе до протистояння з імператором долучаються Мак і Рута, повʼязані випадком і розʼєднані простором.Він — вправний гардарикійський злодій, серце якого надійно закрите від людей. Вона — доглядачка полоненихдивних створінь у палаці імператора, серце якої сяє добром, але жадає бути сильним. На них обох чекають небезпечні пригоди, пошуки себе та шире кохання. У світі, сповненому таємниць минулого, несправедливості й жорстокості, вони намагатимуться вистояти в боротьбі за правду. Адже, коли про Древніх Богів нагадують лише свята та сила у крові чарівників, людям доводиться битися за Світло самотужки.Обладинка😍 Просто знос башти!! Я в захваті! 👀Дуже чекаю на старт продажів!! Коли буде, обовʼязково маякну!