Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - притулок для поцьомчика🇺🇦
Додано 06 січ 2025

притулок для поцьомчика🇺🇦

@latershelter
Кількість підписників: 299
Фото: 6,910
Відео: 1,050
Посилання: 402
Опис:
живу життя жартую жарти

👥 Кількість підписників

299
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -5

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Збір на виготовлення та ремонт дронівПривіт усім!Як ви знаєте ми робимо збір на день народження. Часто ми закривали збір самі, щоб він не висів довго. Проте, на жаль, на останній збір так у нас не вийшло це зробити (той що був у жовтні).1го травня у мене було як раз день народження і я думаю це хороша нагода його нарешті закрити.Гроші підуть до витриманого збирача дронів @yevkk. Він самостійно збирає/ремонтує дрони і передає в рамках проекту на socialdrone.com.ua, де кожен дрон тестується та налаштовується, після чого передається військовим відповідно до запитів та потреб на певних напрямках.Також до цього збору в нас йде розіграш!1-ше місце: Настільна гра «Кіт у коробці»2-ге місце: Карти Таро «Котяче таро»3-тє місце: Книга «Якщо зі світу зникнуть коти.» За кожні 100 грн донату, ви отримаєте білет на участь (наприклад, 1000 грн - 10 білетиків і т.д.). Результати будуть оголошенні наприкінці збору. Кожен лот отримують різні учасники.Вже зібрано: 10 000 ₴🎯 Ціль: 25 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/81sjSb17eU💳Номер картки банки4874 1000 2926 1644
я дуже давно хотіла з'їздити в одесу, але паялась що часто обстріли, і все відкладала поїздку і гріла себе приємними довоєнними спогадами про неї. ось я нарешті наважилась з'їздити і виявилось шо переживати треба не через обстріли.таку кількість російської я вже давно не чула - більшість персоналу звертається до тебе роснявою і в кращому випадку переходять коли чують від тебе українську. таке враження шо всі відвідувачі за сусідніми столиками, прохожі, водії, господарі на еірбнб, навіть залізничники - всі говорять роснявою. частина вивісок ще російська, навіть назви дуже сучасних популярних закладів типу юг і облака не можуть блять на нормальну мову перекласти. під кінець відпочинку мій мозок сприймав це ніби я за кордоном і ніхто мою мову не розуміє вишенькою на торті був пам'ятник пушкіну напроти міськради. і мало того шо він ще існує в 2025му - йшла якась бабка і єбать ПЕРЕХРЕСТИЛА його. ніякої церкви поблизу немає, вона стояла хрестилась на пам'ятник пушкіну. вдумайтесяне знаю, може я вдома цього не помічала, може я занадто емоційно реагую, може мені не пощастило зіткнутись з такою кількістю російської, але коротше дуже дивно і дуже сумно.звісно не кажу що не їдьте в одесу, місто все ще красиве вайбове, але будьте готові до такої хуйні. бо я готова не була(