Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГРЕЧКА КИЯНАМ
Додано 10 сер 2021

ГРЕЧКА КИЯНАМ

@kyUAnyn
Кількість підписників: 238
Фото: 206
Відео: 16
Посилання: 100
Опис:
Урбаніст. Розкладаю на атоми корупційні схематози Києва, руйную міфи популістів у владі та аналізую ситуацію з транспортом столиці. Автор: Олександр Гречко

👥 Кількість підписників

238
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

248
Середній/День:: 103
Середній/Тиждень:: 247
ERR: 104.2%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін назви

ГРЕЧКА КИЯНАМ 2024-03-20
Гречка киянам - популізм, схеми, марнотратство в столиці 2022-08-19

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 592 23-01-06 11:07
Готові за це платити? Понад 400 млн грн коштуватиме киянам створення нових паркомісць для 2284 приватних автомобілів Ми розібрали Програму розвитку паркувального простору Києва на 2023 рік. Вона передбачає, що 148,5 млн грн має бути витрачено на облаштування заїзних кишень по місту, а ще 255,6 млн грн на закупівлю камер відеоспостереження та автомобілів для контролю сплати за паркування.Згідно планового кошторису 1 паркомісце зроблене на місці тротуару, зеленої зони чи потенційної велодоріжки коштуватиме 65 тисяч гривень. І платитиме за це кожен киянин-платник податків, навіть якщо він не має і не хоче мати авто. Просто без чиновники на свій розсуд вирішили фінансувати за наші кошти інфраструктуру для 2 тисяч власників автомобілів.Окремо варто зазначити, що витрачаються великі гроші на встановлення камер для системи відеоспостереження за цими паркомісцями - 254 млн грн. Ще 41 млн грн чиновники хочуть витратити на закупівлю 10 автівок, на яких буде встановлена система контролю сплати за паркування. Близько 4 млн грн за штуку.Замість того, щоб розвивати систему громадського транспорту, будувати велодоріжки, розширювати тротуари, київські чиновники створюють ексклюзивну інфраструктуру для власників автомобілів. Звісно, що й для себе, бо громадським транспортом вони користуватися не хочуть.🚎Пасажири Києва🚃
👁 98 22-10-03 14:02
Мер Києва відхилив петицію про перевірку усіх маршруток через нібито відсутність повноважень. Але це не відповідає дійсності - повноваження є.На сайті електронних петицій минулого місяця з'явилась інформація щодо відхилення мером відповідної петиції. При тому, що її підтримала на своєму засіданні транспортна комісія Київради.Мер покладає відповідальність за перевірку маршрутних таксі у Києві виключно на Укртрансбезпеку та Нацполіцію. Насправді ж більша частина маршрутних таксі Києва їздять на міських маршрутах, де замовником перевезень є Департамент транспортної інфраструктури КМДА, який укладає договори з перевізниками.Комунальна служба перевезень КМДА (як робочий орган) контролює виконання договорів і проводить перевірки - зокрема технічного, санітарного стану, складає акти про порушення, які дають підстави для розірвання договорів з перевізниками. Власне такі перевірки з різною частотою відбувались щороку (навіть у 2022 році), проте про це у відповіді мера не згадано.Закликаємо КМДА відновити перевірки виконання умов договорів перевізниками та змусити їх виконувати умови перевезень або забиратись геть!Наразі пасажиропотік зростає, але ще далекий від пікового довоєнного - це дає можливість поступово витіснити застарілі маршрутки зі столиці на користь екологічного транспорту. Це можна зробити за умови додаткових інвестицій в електротранспорт - закупівлі понад 100 нових тролейбусів з автономним ходом і організації програм капітальних ремонтів рухомого складу КП “Київпастранс”.Дизель потрібен ЗСУ і для резервного живлення, а не жовтим Богданам.У Києва є чудовий шанс позбутись маршруток раз і назавжди, тобто втілити в життя мрію дуже багатьох киян. Чи впіймає міська влада момент зробити київський міський транспорт екологічним - вирішувати їй.🚎Пасажири Києва🚃
👁 104 22-09-27 07:52
Київрада може забезпечити безперебійну роботу громадського транспорту під час повітряної тривоги. Ми не зупиняємось в захисті інтересів пасажирів.Пасажири Києва за підтримки депутатів Григорія Маленко, Зої Ярош, Жені Кулеби, Ксенії Семенової, Андрія Порайко зареєстрували проєкт рішення про забезпечення безперебійного перевезення пасажирів громадським транспортом під час повітряних тривог.Проєкт рішення стосується як наземного транспорту, так і метро. Тобто ми хочемо, щоб і метро по відкритих ділянках їздило стабільно під час повітряних тривог.2 місяці дії абсурдного рішення Ради оборони Києва показало, що воно ніяк не покращило безпеку киян. Комунальний транспорт втратив платоспроможних пасажирів і можливості для зменшення збитковості.Комунальний транспорт добивають. У програші кияни та переселенці, зате у виграші маршрутники і таксисти.Нашу безпеку забезпечують ЗСУ, а транспорт має працювати стабільно і передбачувано!P.S. Ми також пропонуємо видати нарешті працівникам Київпастрансу і метрополітену перепустки, щоб люди могли спокійно дістатися після роботи додому під час комендантської години. Бо більш ніж за 6 місяців війни ніхто цього не зробив.🚎Пасажири Києва🚃
👁 153 22-09-19 11:19
Київ загубив 30 автобусів, які подарували місту німецькі та латвійські партнери. Допоможіть знайти.Якщо хтось забув, то нагадаю. Столиця в кінці квітня отримала 11 пасажирських автобусів в якості гуманітарної допомоги від міста Рига, а у серпні 19 автобусів від чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.За цей час жоден зі згаданих автобусів не виїжджав обслуговувати маршрути комунального перевізника КП “Київпастранс”. І це при тому, що в публічних заходах щодо отримання цих автобусів особисто брав участь мер Києва В.Кличко.Наприклад, 18 серпня Віталій Кличко заявив наступне: “Уже невдовзі автобуси вийдуть на маршрути в Дніпровському та Деснянському районах столиці”.Пройшов місяць. Станом на 19 вересня жоден з автобусів від німецьких партнерів не здійснював пасажирські перевезення в Києві. За майже 5 місяців не з'явилися на вулицях міста автобуси і від латвійських партнерів. Виходить так, що надана міжнародна допомога тривалий час не використовується на користь киян та тимчасових переселенців. Погано, що транспорт стоїть і не возить пасажирів, але ще гірше, якщо він використовується в чиїхось приватних інтересах.Тому ми з Пасажири Києва звернулися до Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та КП “Київпастранс” з проханням роз'яснити ситуацію щодо стану наданих місту пасажирських автобусів в якості гуманітарної допомоги, а також надати інформацію про конкретні терміни виходу автобусів на вулиці Києва та вказати, які саме маршрути КП “Київпастранс” вони будуть обслуговувати.
👁 90 22-08-30 13:28
Після зради, має бути перемога. Сьогодні Комісія з питань ЖКГ Київради одноголосно!!! підтримала транспортну петицію киян, незважаючи на відмову Кличка 26 серпня.Це був другий розгляд петиції про скасування зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог, оскільки її спустили на 2 комісії. Транспортну (підтримала петицію в четвер) та з питань ЖКГ (підтримала петицію сьогодні). Тобто проти вимоги 6000 киян виступив поки тільки Кличко.Був приємно здивований дискусією, яку піднімали депутати комісії Київради з питань ЖКГ. Зокрема голова комісії Олександр Бродський, наголосив, що реально люди не йдуть в укриття під час повітряної тривоги і, очевидно, що рішення не працює.Тому всі зійшлись на думці, що в таких умовах потрібно, щоб транспорт працював безперебійно та люди могли дістатися ним до найближчого укриття.На засіданні комісії я також показав депутатами проєкт рішення Київради про відновлення безперебійної роботи громадського транспорту в період поза комендантської години.Цей документ має вже перші підписи депутатів. Сподіваємося, що до них будуть додані підписи, як депутатів з комісії ЖКГ, так і інших депутатів Київради.Київрада, як вищий орган місцевого самоврядування, може стимулювати Кличка переглянути своє рішення щодо петиції та забезпечити безперебійну роботу транспорту.Наша громадська ініціатива Пасажири Києва готова вийти в діалог з мером Києва для того, щоб надати всебічне обґрунтування для того, щоб рішення про зупинку громадського транспорту було все ж скасоване.Щоб під час повітряних тривог люди могли швидше дістатися на громадському транспорті до укриття, метро чи додому. Бо саме це і є турбота про безпеку киян.
👁 1,100 22-08-29 07:23
Сподіватись на адекватність було марно. Віталій Кличко відмовився підтримати транспортну петицію, яку підписало 6000 киян і яку підтримали депутати транспортної комісії Київради.Бюрократичну відписку мера у відповідь на мою петицію, яка мала скасувати зупинку комунального транспорту під час повітряних тривог, можете побачити на скрінах.Якщо коротко пояснити відповідь, то "ваша петиція - Раді оборони Києва не указ", вони що хочуть те й ухвалюють. Хоча Кличко голова цієї Ради оборони, діяльність якої, до речі, законодавчо ніде не прописана. Відмова Кличка означає, що громадський транспорт (тільки комунальний) буде зупинятися під час тривог і надалі. Добивають комунальний транспорт столиці саме ті люди, які просто наділені владою, але при цьому ним взагалі не користуються.Київ та кияни вже втратили мінімум 180 мільйонів гривень через сумарно 21 годину зупинок комунального транспорту з початку серпня.Уточнення Кличка, що кияни не понесли ніяких додаткових витрат, бо можуть сісти на комунальний транспорт з тим самим квитком після відбою тривоги, відірване від реальності.Слухняно чекають відбою тривоги одиниці платних пасажирів або просто пільговики. Всі, хто цінує свій час, після зупинки комунального транспорту моментально пересідають в маршрутку чи таксі. Їм їздити можна, бо вони броньовані і ракети в них ну точно не поцілять.Тобто люди їдуть далі на таксі чи маршрутці і переплачують. Переплачують багато. Ніякою турботою про безпеку тут і не пахне, вкотре наголошую.Ми справимося і доб'ємося потрібного для багатьох киян рішення. Ніхто не казав, що буде легко)Громадська ініціатива Пасажири Києва вже підготувала проєкт рішення Київради і залучилася підтримкою депутатів Київради, які розуміють дурість зупинки транспорту під час тривог і які мають бажання винести документ на голосування (проєкт документу у першому коментарі).Продовжуємо лупати скалу. Наша вимога - комунальний громадський транспорт має працювати безперебійно весь час, окрім періоду дії комендантської години.
Громадські активісти ініціюють ренесанс громадського транспорту Києва!Сьогодні створена громадська ініціатива «Пасажири Києва», мета якої виводити транспортну міста з кризи та розвивати. Робити це будуть громадські активісти та транспортні спеціалісти.Співзасновниками громадської ініціативи “Пасажири Києва” є:Олександр Гречко - громадський активіст, фахівець з публічних комунікацій, автор петиції про скасування рішення Ради оборони Києва щодо зупинки громадського транспорту під час повітряних тривогОлександр Рак - транспортний аналітикАнтон Гаген - фахівець з транспортного планування та громадського транспортуВадим Денисенко - урбаніст, ГО “Урбан крю”Віталій Селик - урбаніст, ГО “Урбанрада Києва”В’ячеслав Скриль - інженер, фахівець з проектування трамвайних та тролейбусних лінійОлег Васильєв - журналіст, автор влогу “Залізні магістралі”Сергій Пасюта - громадський активістКостянтин Андріюк - журналіст, автор влогу “ЗупиниЛося”Олександр Рудоманов - журналіст, громадський активістДмитро Макагон - інженер-конструктор, автор влогу “Makahon”Іван Вербицький - соціолог, аналітичний центр CedosТочкою неповернення для створення громадської ініціативи стало абсурдне рішення Ради оборони Києва про зупинку комунального громадського транспорту під час повітряних тривог. Наразі скасувати це рішення наше завдання №1.Вже є багато ідей та проєктів, які ми будемо реалізовувати, щоб стимулювати КМДА та Київраду вирішувати транспортні проблеми, з якими стикаються кияни та гості міста. Серед них - реорганізація маршрутів, зміна тарифної моделі, приорітет електротранспорту, запровадження нових виділених смуг тощо.30 років транспортна система столиці, за виключенням метро, деградувала та знищувалася. Ми розуміємо, що попереду купа викликів та багаторічна плідна робота. Водночас ми об’єднані однією ідеєю – сучасного розвитку транспортної системи столиці задля надання якісних послуг пасажирських перевезень.Кияни - за якісний громаський транспорт!
Є вже більше 6000 підписів петиції!!! Кияни всього за тиждень чітко висловили свою позицію - вони категорично проти зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог.Бо рішення Ради оборони Києва було ухвалено абсолютно бездумно і без оцінки наслідків - покращить воно чи може таки погіршить безпеку людей у місті?Тепер петицію має розглянути Київський міський голова Віталій Кличко, а потім дати доручення Раді оборони розглянути вимогу киян з петиції і ухвалити відповідне рішення. Головою Ради оборони, до речі, також є Кличко. Тож, як кажуть, слідкуйте за руками.Вже декілька повітряних тривог показали, що після зупинки громадського транспорту пасажири не телепортуються моментально в укриття, метро та підземні переходи. Люди часто скупчуються на зупинках, вулицях або намагаються доїхати в заплановане місце, але вже на таксі чи маршрутках. А ось приватні маршрутки їздять під час тривоги стабільно, хто б сумнівався.При цьому водії комунального транспорту Київпастрансу, які мали б також бігти в укриття, сидять в кабіні в очікуванні відбою тривоги (ще й біля вже обстрілюваних раніше об’єктів). Тільки автомобілі собі їздять майже без жодних змін, туди куди потрібно.Як на мене, то в забороні руху комунального транспорту немає нічого спільного з турботою про безпеку пасажирів. Бо з працюючим громадським транспортом можна швидше і більшу кількість людей розвести туди, де вони можуть сховатися від потенційних ракетних обстрілів.
Понад 3000 підписів всього за добу. Чудовий темп – який демонструє, що кияни хочуть користуватися транспортом у столиці навіть під час повітряних тривог. Треба скасувати необгрунтоване і маразматичне рішення Ради оборони Києва. Петиція - https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=10982Ракети можуть впасти де завгодно. А завдяки ППО та нашим військовим вони можуть і не долетіти. То чи треба через дуже малий ризик ракетного удару ворога зупиняти життя, громадський транспорт і економіку столиці? Ми ж так тільки послаблюємо себе у війні. Тим паче, що автомобілістів, таксі, та інколи й маршрутників, це правило не стосується. Тобто хтось виходить рівнішим за інших.Перша повітряна тривога показала, що через рішення рішення Ради оборони навпаки відбувається хаос. Збільшується концентрація людей на зупинках та на вулицях, які не знають, де укриття, помітно ростуть затори з автомобілів через запаркований на вузьких вулицях громадський транспорт, а також піднімаються витрати людей, які мають в 2-3 рази переплачувати за таксі. Тому це рішення точно не про турботу і безпеку жителів міста.Залишилось подолати менше половини шляху. Підписуйте петицію, щоб вже наступного тижня рішення зупиняти громадський транспорт скасували.
Сьогодні контролери відновили свою роботу на маршрутах наземного громадського транспорту Києва. Працює по 10 осіб від кожного ДЕПО. Це суттєво менше, ніж до лютого, але треба ж з чогось починати. До речі, контролери не працювали на маршрутах з лютого, майже півроку.Зрозуміло, що контроль оплати проїзду це важлива умова для зменшення збитковості наземного транспорту та підвищення платіжної культури серед пасажирів.Проста новина про відновлення роботи контролерів та періодична їх поява в транспорті стимулює пасажирів купити квиток за 8 гривень, щоб не потрапити на штраф у розмірі 160 гривень.Системний контроль, як і періодичні штрафи для зайців мають бути звичним явищем за будь яких умов. Поки у квітні-травні у Києві під приводом війни проїзд зробили «безкоштовним», у Львові транспорт весь час їздив за гроші і робота контролерів там не припинялася. Очевидно, де транспорт намагаються забезпечити грошима.Купувати квиток треба. Бо від цього залежить чи приїде завтра ваш тролейбус, автобус чи трамвай.