❌«ЇХ НЕ ПОТРІБНО ЖАЛІТИ!» «АРХІЄРЕЙ ПЦУ» НАКАЗАВ ЗАХОПИТИ ХРАМ УПЦ!◾️Група рейдерів ПЦУ, якою керував очільник житомирської структури Василь Шлапак, захопила Покровський храм УПЦ с. Потіївка на Житомирщині. 13 вересня в селі було організовано рейдерські збори, на яких активісти, які не мають жодного відношення до церкви, постановили відібрати святиню у православних християн та «передати її ПЦУ».Було фактично зроблено перший крок у фальсифікації документів на церкву. Але рейдери вирішили не чекати навіть незаконної перереєстрації. Очільник житомирської ПЦУ Шлапак наказав своїм активістам ламати огорожу храму. Він та його клірики першими вдерлися на територію Дому Божого. Слід зазначити, що, за даними з місця подій, активісти Епіфанія побоювалися, що роблять злочин. Але Шлапак запевнив їх, що вірних УПЦ «жаліти не потрібно». Рейдери ломами зламали двері церкви та захопили святиню.Парафіяни УПЦ будуть подавати заяви в поліцію за декількома статтями ККУ. Підпишись на ДОЗОР, борись за права УПЦ!
❌НА РІВНЕНЩИНІ ЗАСУДИЛИ ЧОЛОВІКА ЗА ЗАКЛИКИ ДО ЗАСУДЖЕННЯ ДІЙ ПЦУ◾️На Рівненщині засудили чоловіка за критику злочинів ПЦУ. Предметом переслідування православного християнина стали, цитуємо, «заклики до засудження дій Епіфанія» та «вживання пропаганди винятковості УПЦ».Роману Блищику інкримінували ч.1 ст.161 ККУ — розпалення міжрелігійної ненависті. 14 грудня він поширив один допис із заголовком «СБУ и ГПУ подтвердили, что УПЦ - не «московская церковь». А в квітні поширив допис «Якщо ПЦУ історична справжня Церква в Україні, то чому вона захоплює храми і монастирі?». Абсолютно логічне питання, до речі. У цьому слідство знаходить «приниження релігійних переконань ПЦУ». Цікаво в чому полягають ці релігійні переконання? В захопленні храмів і монастирів? За критику багаточисельних злочинів активістів ПЦУ людину переслідували та залякали. Чоловік був змушений піти на угоду з прокурором та був засуджений за цією статтеюСуддя фактично присудила штраф за заклики до засудження дій бойовиків і терористів
ЛОБІСТИ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ УПЦ ЗІЗНАЛИСЯ, ЯК ЗАПОВІДНИК У ЛАВРІ РУЙНУЄ МОНАСТИР4 червня відбулося засідання Комітету ВР з питань гуманітарної та інформполітики, Мінкульту та очільників радянських заповідників на території православних святинь. Під час дебатів цих лобістів переслідувань християн було викрито немало порушень всередині самих заповідників. В Мінкульті заявили, що 21 пам’ятка на території Києво-Печерської Лаври знаходиться в незадовільному стані. Троїцьку церкву, яку антицерковні пропагандисти чомусь вирішили використовувати у своїх кампаніях, було реставровано з порушеннями. В деяких будівлях, які окупує заповідник, протікає дах.З виділених 248 млн бюджету лише 17 млн скеровано на реставраційну діяльність!В той же час, музейники (а серед них є і клірики ПЦУ) використовували 75% виділених коштів для своєї зарплатні. Екс-директор заповідника Остапенко заявив, що 90% «цих проблем» накопичувалися десятиліттями. Звісно. Десятиліттями хазяювання в Верхній Лаврі цих радянських чиновників.
Монастырь святой Петки опроверг фейкАдминистрация монастыря святой Петки около Парачина информирует общественность о том, что в эти дни, накануне праздника святого Саввы, в социальных сетях постоянно публикуется и распространяется неправда о предполагаемой продаже этой святыни арабским инвесторам.Как пишет Сербская Православная Церковь, администрация монастыря сообщает о том, что это жестокая и преднамеренная неправда.Она публикуется и распространяется с целью, прежде всего, нанести вред СПЦ и запятнать ее репутацию.В эти дни поощряются и углубляются разногласия и конфликты между нашим народом, особенно среди школьной и студенческой молодежи.Мы должны помогать и охранять наши святыни, а не злоупотреблять и осквернять их.Особая забота уделяется подопечным и детям, страдающим от самых тяжелых болезней.Администрация монастыря призывает всех духовных детей святого Саввы не распространять подобные лживые новости через социальные сети и СМИ.https://telegra.ph/Monastyr-svyatoj-Petki-oproverg-fejk-01-28
⬆⬆⬆«Отказ в бронировании священников УПЦ от мобилизации как попытка заставить их перейти в ПЦУ.«СССР — самая свободная страна, коммунисты — самые пламенные борцы за свободу, никаких гонений в Советском Союзе нет». Эти игры мы уже проходили, кажется, но решили попробовать ещё раз.Сегодня чиновники ДЕСС фактически прямо заявили, что вопрос брони священнослужителей или угрозы отправки их на фронт будет использоваться как средство давления. Конечно, самые главные два пункта в этой новости — последние.1. «Аффилиация». Карманные «эксперты» ДЕСС сами будут упорно и настойчиво доказывать какому-либо священнику УПЦ, будто он и его община «аффилированы» с РПЦ, даже если он будет это всячески отрицать. А значит, он или должен устранить признаки аффилиации (самый простой способ - перейти в ПЦУ), или... ну куда ещё должен отправиться агент ФСБ в рясе, как не на передовую? Если воевать не хотят украинские водители трамваев, то пусть воюют украинские священники (или российские агенты под видом священников?). Логично.2. «Название». По порошенковскому закону, принятому во время создания ПЦУ в 2018 г., УПЦ и все ее приходы, монастыри и тп. обязаны были переименоваться в что-то типа РПЦвУ. Однако УПЦ выполнять такое требование отказалась. Если какой-то приход УПЦ сейчас это сделает, он сразу и без всякой экспертизы попадёт под запрет. А если не сделает, значит, устав РО недействителен в плане названия и, следовательно, выход тот же — священника на передовую! Ведь у него официальное название общины нарушает порошенковский закон о переименовании.PS. Андрій Смирнов, может, хватит играть комедию со «свободой совести»? пора бы вернуть ДЕСС историческое название: Совет по делам религий. Методы ведь у вас те же самые.Fb-страница диакона Андрея Глущенко
Продолжение⚡️Но якут оказался ловчее или удачливее, удача на войне играет огромную роль. На видео видно, как он держит клинок голой рукой, превозмогая боль. В ход пошёл острый кусок черепицы, который россиянин нашёл рядом и ударил в глаз нашему бойцу. Отобрав нож он нанёс удары, которые были смертельными.Понимая это, наш воин попросил прекратить борьбу и оставить его в покое, чтобы проститься с миром и спокойно умереть. "Всё, прощай мама", говорит он. Противник согласился, оба опустили оружие. Наш солдат поблагодарил противника, назвал "лучшим бойцом". Якут тоже отдал дань уважения и попрощался с украинцем, назвав "братом". Это видео широко распространилось в российском сегменте и наделало шуму. Причём часто комментаторы подчеркивают уважительное и человечное отношение друг ко другу двух людей, которые только что пережили смертельную схватку. Мы с тяжёлым сердцем смотрели эти кадры, но именно это — подлинное лицо войны. Не то, что входит в нарезки поздравлений Зеленского. И хотя наш солдат погибает, вся эта ситуация вселяет надежду в то, что сильнее смерти. В человечность.Которую не истребит даже ожесточенность войны.Эта история напоминает нам, что если эти двое способны подняться над пропагандой в самый страшный миг их жизни, значит и мы, граждане обеих стран, обязаны быть сильнее и мудрее того морока ненависти, который нам навязывают. И поскорее вернуться к состоянию, когда вновь сможем открыто назвать друг друга братьями. Дай Боже, чтобы делали мы это не на смертном одре.Далее приводим хорошую цитату из публикации Тг канала ПОЛИТИКА СТРАНЫ на тему этого видео."В целом видео вызвало огромный резонанс. В России в последние дни это одно из главных событий. С якутом Андреем Григорьевым вышло уже несколько интервью. При этом российские блогеры отдают должное мужеству бойца ВСУ.Военный паблик, показавший впервые этот видео, обращает внимание на диалог двух противников уже после того, как схватка закончилась.«В их словах больше уважения друг к другу как к противнику, чем у стада кровожадных подонков по обе стороны, призывающих с дивана вести войну до последнего русского/украинца и бить ядерными ударами по Москве/Киеву», - пишет блогер. В российском сегменте много аналогичных комментариев.В Украине же (за исключением, мягко говоря, крайне специфического комментария Арестовича) публично это видео почти не обсуждают по вполне понятным причинам. Во-первых, в схватке украинский боец проиграл и погиб. Во-вторых, диалог украинского и российского военного, которые после смертельной схватки называют друг друга «лучшим бойцом» и «братом» не вписывается в официальный канон, согласно которому украинские бойцы не должны испытывать к противнику ничего кроме глубокого презрения.Однако, видео, конечно же, в Украине смотрели многие. В том числе и в военной среде".Царствие небесное погибшему защитнику 🙏 Надеемся, его родные знают, что с ним, а его останки похоронены с почестями.
❌ГОЛОВНИЙ РАБИН УКРАЇНИ ПРОТИ УПЦ, АЛЕ НЕ ПРОТИ ПІДТРИМКИ ПУТІНА◾️Сьогодні ми знову поговоримо про подвійні стандарти та релігійний терор в Україні. Перед голосуванням за закон про заборону Церкви, в Офісі Президента влаштували чергове чорне шоу у просуванні переслідування УПЦ. Декілька лідерів українських релігійних організацій, від імені ВРЦіРО, підтримали законопроект 8371, яким планується знищити найбільшу християнську конфесію України. Здавалося б, хто як не релігійні лідери повинні були б стати на захист свободи віросповідання. Впевнені, що далеко не всі представники цих організацій підтримують переслідування священників і вірян УПЦ. Втім, це не заперечує рівень лицемірства та ганьби. І почнемо ми з головного рабина Києва та України Якова Дов Блайха. Після його виступу перед Зеленським, в якому він запевняв у своїй підтримці тоталітарного законопроекту, згадалося інтерв’ю Дов Блайха «Голосу Америки». Інтерв’юер двічі запитала головного рабина України про головного рабина РФ Берл Лазара.Лазар, як відомо, публічно підтримав анексію Криму та політику Путіна. Але Дов Блайх двічі утримується від критики колеги. Більше того, заявляє, що «не в праві судити» Берл Лазара. І нічого. Ніхто не бігає за Дов Блайхом, вимагаючи публічного засудження юдеїв в РФ. Очевидно, ніхто не буде влаштовувати «експертиз» про «афільованість» та «духовні зв’язки» євреїв в Україні та РФ.❗️Картки для допомоги проектуМоно 4441 1111 3594 5412Приват 4149 4390 4149 0297❗️Дивитися наш матеріал🔻https://youtu.be/gAk8reOhAvM
Священники та миряни, які залишилися вірними УПЦ, говорять про те, що життя в Церкві – це насамперед участь у Літургії, молитва, смирення та служіння Богу. Вони не ставлять на особисте благополуччя, не намагаються догодити світу, не прагнуть політичного самоствердження чи самовизначення. Для них бути з Христом дорожче, ніж бути з усім світом.У той же час, багато хто з тих, хто перейшов до ПЦУ, зробили це не через любов до Бога, а через бажання уникнути тиску з боку влади, отримати комфортніші умови для життя або догодити начальникам віку цього. Однак у Євангелії чітко сказано: «Не можете служити двом панам» (Мф. 6, 24). Людина не може одночасно служити Богу і догоджати земній владі, прагнути духовної чистоти та легкого життя. Перехід до ПЦУ – це вибір тих, хто хоче мирських благ, а не тих, хто готовий служити Богу навіть за таких умов, як зараз.Ми знаємо, що в Церкві завжди знайдуться ті, хто готовий зрадити свою віру заради вигод. Історія повна прикладів того, як деякі священнослужителі відмовлялися від своєї віри заради земних благ чи політичних уподобань. Але таких завжди була меншість, а сама Церква завжди залишалася вірною Христу, незважаючи на зрадників.У той же час, готовність зрадити свою паству і Церкву через політичні причини – це наочний приклад того, як особисті амбіції та «внутрішня шизофренія» у поєднанні з відсутністю молитви можуть просто викреслити з життя духовні цінності.За великим рахунком, на прикладі цих двох священників ми вкотре переконуємося, що бажання перейти до ПЦУ говорить про те, що людина більше цікавиться мирськими благами, політикою, вимогою моменту, ніж духовним життям. І порадити їм ми можемо лише одне: замість того, щоб «вечорами вити на місяць», візьміть до рук молитвослов»Стаття СПЖ https://bit.ly/4ePRBca
Настоятель Покровского храма УПЦ с. Новые Петровцы о. Георгий Бойко приходит на молитвенное стояние у стен Киево-Печерской Лавры с самого начала. Прихожане и священнослужитель стараются попасть на молитву хотя бы каждый понедельник. Отец Георгий сталкивался с гонениями на Церковь с раннего детства. Его отец — известный киевский священник Михаил Бойко. Священнослужитель поделился своими мыслями о притеснениях УПЦ сейчас и о том, почему важно защищать Печерскую Лавру.«Сейчас, к сожалению, история повторяется. Повторяются и гонения, повторяются притеснения…Всё то же самое совершается. Только единственное, теперь другие какие-то маски, другие какие-то переодевания, другие какие-то лица. А так, наверно, ничего нового нет вообще в жизни». «Знаете, как рана. Любая рана, которую нанесёт человек себе — она ж болит сильно. Но на второй день она уже как-то болит меньше. На третий день привыкаешь. Со временем затягивается и утихает острота боли.Наверно, то же самое сейчас происходит с молитвенным стоянием. С теми людьми, кто подустал приходить. Но можно сказать: дорогие братья и сестры, если мы не будем ходить, если не будем молиться, если не будем прилагать какие-то усилия, то чего нам ожидать хорошего?»❗️Картки для допомоги проектуМоно 4441 1111 3594 5412Приват 4149 4390 4149 0297
А ВАМ ПОТРІБНЕ "АМЕРИКАНСЬКЕ ЛІДЕРСТВО"?Цей випуск КВН сповнений буквально "чєлобітной" подяки США (які наполягають на виборах) і цікавий 2 сентенціями. Перша - про вільні народи Європи. Цікаво, чи відноситься до їх числа народ країни, де забороняють церкви, репресують за віру і безкарно погрожують розправою нардепам перед голосуванням?Щось нам підказує, шо це не воля, а антиєвропейська сваволя і безправ'я.І другий момент – про американське лідерство, "потрібне світу". Світ, це що, футбольна команда чи казарма, що там має бути "лідер"? Хто його призначив? У Китая, Індії, Індонезії, Бразилії (більше половини населення Землі) спитали – вони справді потребують так званого американського лідерства, себто домінування? Є великі сумніви.Навіть у ЄС та Півд. Америці достатньо тих, хто так не думає. Навіщо ці лестощі? Де дипломатія?Так, ми залежимо від їх поставок, грошей і впливу, але вони таким чином захищають свої егоїстичні інтереси, а не благодійністю займаються. То ж давайте не втрачати гідність.