Ладижинська громада приєдналась до Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні та підписала з Association Energy Efficient Cities of Ukraine меморандуми про співпрацю в межах проєкту "Сертифікація муніципального енергетичного менеджменту в Україні (MEMCU)". Проєкт покликаний підтримати громаду у більш енергоефективному і дружньому до клімату плануванні через впровадження Європейської енергетичної відзнаки.Підписання меморандуму - чергове підтвердження того, що наша громада обрала шлях якісного енергоефективного сталого розвитку. Ми вдячні всім партнерам за можливості, які вони відкривають перед нами та сподіваємося на плідну співпрацю.Європейська енергетична відзнака (ЄЕВ) є добровільною системою сертифікації та управління якістю, яка підтримує місцеві органи влади у впровадженні підходів міждисциплінарного планування у шести основних сферах: розвиток та територіальне планування, бюджетні будівлі та споруди, постачання та розподіл, внутрішня організація, мобільність, комунікація та співпраця.Під час реалізації проєкту громада отримає підтримку розвитку робочої групи, що займається місцевим енергетичним планування, зможе брати участь у навчальних заходах та поїздках, отримає покриття витрат, пов’язаних із оплатою послуг консультантів у проведення первинної оцінки та написання плану дій ЄЕВ, оплату роботи аудитора при проведенні аудиту, дофінансування місцевого револьверного фонду заходів з енергоефективності, фінансування невеликих заходів, розробки документації та необхідних консультацій та фінансування демонстраційних проектів, визначених під час написання Планів дій ЄЕВ.Проєкт "Сертифікація муніципального енергетичного менеджменту в Україні (MEMCU)" впроваджується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації.
Коли в гонитві за «зрадою» «запускаєш» по місту певні історії, головне не вийти на самого себе…Нещодавно був опублікований та шириться певний пост (а саме відео) з переліком деяких тендерів. Туди, для чогось, доліпили закупівлю для нашої Агенції місцевого економічного розвитку (організація поїздок до Львова, робочі групи, опитування, фокус групи, тощо) загальною вартістю 199 тис грн. Чому я кажу доліпили, бо це «дуже добре» виглядає в контексті нашого нещодавнього робочого візиту до Львова на Форум словенсько-українського співробітництва. Але є одне але. Ця закупівля зроблена у серпні 2016 року. Памʼятаємо, хто тоді був очільником міста та хто керував агенцією. Висновки робіть самі.Також, опубліковано тендер на реконструкцію нежитлових приміщень в житлові у будинку 51, загальною вартістю 1,5 млн грн. Закупівля відбулась у червні 2019 року. Висновки, так само, робіть самі.Наголошував і буду наголошувати на важливості отримання лише офіційних даних та офіційної, перевіреної інформації перед публічним підняттям для обговорення того чи іншого питання.Вірив і вірю у конструктивне спілкування, обʼєднання задля розвитку громади та вирішення проблемних питань! Без маніпуляцій, брехні та пліток.Працюємо далі!
Шановні мешканці громади!Наголошував і буду наголошувати на важливості отримання лише офіційних даних та офіційної, перевіреної інформації перед публічним підняттям для обговорення того чи іншого питання. Вже було багато розмов, і про карні справи, і про зловживання, тощо. Немає тільки головного - підтвердження правдивості цих чуток. На жаль, в нас немає абсолютно ніякої відповідальності за розповсюдження неправдивої інформації. Як приклад. Ну не може весь склад виконавчого комітету, декілька ключових відділів міської ради та ще персонально ряд керівників та технічних працівників, що вже сукупно перевищить 30 осіб «бігом» робити (рахуй підробляти, що карається Законом) минулорічні офіційні, публічні, колегіальні рішення…Також нагадаю всім і за підтримку сил оборони. У 2023 році сукупний обʼєм допомоги складав 35 млн грн, у 2024 році дорівнює понад 72 млн грн, що вдвічі більше. За 5 місяців 2025 скеровано 33,5 млн грн. Там де кажуть, що допомоги менше. І ще багато чого…Всі три роки був і залишаюсь відкритим для конструктивного обговорення важливих питань. Без маніпуляцій, брехні та пліток.Працюємо далі!
Сьогодні Ладижинську громаду з робочим візитом відвідав генеральний директор ДТЕК Енерго Олександр Фоменко. Провели зустріч у Відкритому просторі громадського розвитку разом із заступником міського голови Максимом Чекригіним.Олександру Фоменку надали інформацію про громаду, окрему увагу приділивши темі енергонезалежності, залученню інвестицій, розвитку реабілітаційних послуг та викликам, пов’язаним з водопостачанням. Також обговорили спільні проєкти, які реалізуються у Відкритому просторі громадського розвитку за підтримки ДТЕК Енерго. Принагідно подякував компанії ДТЕК Енерго та енергетикам ДТЕК Ладижинської ТЕС за допомогу у налагодженні роботи альтернативних джерел теплопостачання, зокрема впродовж перших в історії 25 діб роботи котелень.Далі Олександр Валерійович відвідав котельню ПрАТ “Біолік” і відділення відновного лікування та профілактики професійної захворюваності Ладижинської міської лікарні. Зазначив, що відділення ефективно працює і надає реабілітаційні послуги і ветеранам, і цивільним пацієнтам. Все це стало можливим завдяки реалізації спільного проєкту компанії ДТЕК Енерго та Ладижинської міської ради щодо створення потужного реабілітаційного центру у громаді, а також підтримці партнерів та міжнародних благодійних організацій.Завершили зустріч екскурсією дендропарком “Ладижинський гай”.Дякую Олександру Фоменку за візит, сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю!
Офіційно. Розвінчуємо плітки, чутки та відверті свідомі маніпуляції щодо комунальної службової квартири за адресою вул. Петра Кравчика, 15, які не без допомоги певних людей ширились містом протягом останнього часу.По-перше, ремонт зроблено у комунальній службовій квартирі.По-друге, згідно рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради №316 (увага!) від 27 червня 2024 року там проживатиме Колісніченко Людмила Миколаївна, завідувачка відділенням терапія №2, створеного у 2022 році.По-третє, за один лише місяць терапевтичне відділення №2 надає послуг за програмою медичних гарантій в середньому на 566 тис грн. За минулий рік ця цифра сягнула 6 мільйонів 794 тисяч гривень.З цих коштів за рік до бюджету нашої громади надійшло податків та зборів на 1 мільйон 562 тисяч гривень. Відповідно до даних НСЗУ, особисто лікар Колісніченко Людмила надає послуг в середньому на суму 211 тис грн на місяць. За рік в середньому на 2 мільйони 535 тисяч гривень, з яких ПДФО до нашої громади становить 583 тисячі гривень. Також лікар Колісніченко Людмила веде поліклінічний прийом, що дає змогу отримати закладу в середньому ще 36 тис грн/місяць за ПМГ, або в середньому 432 тис грн в рік, з них ПДФО до громади в середньому ще 99 тис грн. По-четверте, кількість наданих терапевтичним хворим послуг лікарнею зросла з 2 369 одиниць у 2022 році до 4 665 у 2024 році.Резюмуючи. Ми не будемо звертати зі шляху створення якісних та конкурентних умов для залучення у громаду фахового медичного персоналу, подальшого його утримання та розвитку. Медицина - пріоритет у роботі нашої команди, що чітко відображено у щорічних показниках розвитку лікарні.Для кого це дорого, не доречно та не на часі, нагадаю. У 2024 році нашою командою було скеровано 72 мільйони гривень на підтримку сил оборони, а 68 мільйонів гривень було залучено у вигляді грантової, благодійної та донорської допомоги.Працюємо далі!
В теплій, пронизаній поезією атмосфері, відбулося справжнє літературне свято — творчий вечір поетеси Світлани Криничної з нагоди презентації її нової поетичної збірки «Назустріч сонцю». Цей захід зібрав всіх, хто не уявляє свого життя без поетичного слова, хто вірить у магію рим і силу натхнення.Відвідав творчий захід, привітав пані Світлану з визначною подією та вручив їй почесну грамоту за вклад у розвиток літературного мистецтва.Впродовж творчого вечора на адресу поетеси линули теплі слова, вітання та зворушливі побажання від друзів, колег і шанувальників. Справжньою окрасою заходу стали авторські виступи Світлани Криничної — щирі, глибокі та емоційні. Їх гармонійно доповнювали номери місцевих творчих колективів, які створили особливий настрій і підкреслили естетику вечора.Такі поетичні зустрічі — як ковток свіжого повітря. Вони надихають, єднають і дарують надію. Адже українська література не лише жива — вона розквітає і промовляє до світу з новою силою строками творів наших талановитих митців.
Шановні мешканці громади!Інформую вас щодо роботи нашого реабілітаційного відділення. За 4 місяці 2025 року за кошти державного бюджету реабілітацію пройшли 130 пацієнтів, 71 з яких - ветерани Збройних Сил України.72 людини отримали послуги оздоровлення, спрямовані на профілактику професійної захворюваності. Кошти, отримані від надання цих послуг, дають відділенню можливість розвиватися та покращувати свою роботу.Ми продовжуємо працювати над збільшенням кількості кваліфікованого персоналу аби розширити цю потужність. Наша кінцева мета - досягти показника у понад 50 пацієнтів на місяць.Разом з тим, працюючи в єдиній системі медичних гарантій, ми зобовʼязані приймати на реабілітацію пацієнтів з будь-яких громад України, зокрема військовослужбовців. І це добре, бо є можливість забезпечувати стовідсоткове наповнення відділення та відповідний максимальний обсяг фінансування від держави.Дякую всьому медичному персоналу за роботу, вірю в подальший розвиток та покращення рівня якості роботи відділення.
Наша з благодійним фондом «МХП-Громаді» соціальна ініціатива з розвитку Кінно-спортивного клубу «Аквілон» починає новий етап свого розвитку. Надання реабілітаційних послуг ветеранам через роботу з кіньми.Днями разом із керівницею Групи соціального розвитку на Вінниччині БФ «МХП-Громаді» Мар'яною Нарожною відвідали один із таких заходів на стайні та поспілкувались з ветеранами. Подякував хлопцям за службу, побажав якнайшвидшого відновлення та запевнив у всебічній підтримці з боку громади. Марʼяна Нарожна також наголосила на готовності підтримувати ветеранів.Наша амбітна мета - синхронізувати діяльність нашого реабілітаційного центру, Центру життєстійкості та стайні.Дякуємо всім працівникам, які залучені в реалізації експериментальної частини проєкту. Дякуємо всім партнерам та благодійникам, які другий рік поспіль підтримують Кінно-спортивний клуб «Аквілон». Зокрема, значний внесок в організаційний розвиток стайні внесли наші давні друзі з Міжнародної організації з міграції.Працюємо далі!
В Ладижинській громаді посилено послугу супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Підтримку цим категоріям мешканців громади надаватимуть фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб - працівники КЗ «Ладижинський міський центр соціальних служб».Фахівці із супроводу Євгеній Красота та Юлія Островська надаватимуть супровід за напрямами можливої допомоги та послуги, інформуватимуть ветеранів війни, демобілізованих осіб, членів їхніх сімей щодо отримання статусів, послуг та соціальних гарантій, отримання житла, реабілітації, працевлаштування, юридичної підтримки. Також вони контролюватимуть потреби ветеранів та надаватимуть кризову психологічну допомогу.Окрім Центру соціальних служб фахівці із супроводу надаватимуть послуги і в приміщенні лікарні - щочетверга та щоп’ятниці з 13:00 до 15:00. Сконтактувати з ними можна за телефоном +38 (096) 991 57 34. Також, за потреби вони можуть працювати адресно за місцем проживання ветерана, демобілізованої особи чи їхньої сім’ї.
Офіційно. У нас буде повна реконструкція реабілітаційного центру.Ми отримаємо понад 230 млн грн благодійного фінансування у вигляді робіт в межах грантової угоди між Урядом України та Урядом Французької республіки, де на конкурсних засадах було визначено лише 19 проєктів переможців.Ми вдячні компанії ДТЕК Енерго, що у 2023 році вона підтримала ідею реалізації спільного проєкту щодо створення сучасного реабілітаційного центру.Ми вдячні Уряду Великобританії та КПМГ-Україна за можливість виготовлення проєктно-кошторисної документації для реабілітаційного центру у 2024 році вартістю 1.5 млн грн.Ми вдячні майданчику ReBuild Ukraine за можливість презентувати наш проєкт у Варшаві та знайти донорське фінансування.Ми вдячні всім партнерам, які допомагали благодійно комплектувати відділення на загальну суму більше 6 млн грн.Ми вдячні за підтримку всім установам та організаціям влади всіх рівнів, які були з нами останні 8 місяців. Окрема подяка Вінницькій обласній державній адміністрації, Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА, Наталі Заболотній, Олександру Піщику, Ользі Задорожній.Ми вдячні всьому медичному колективу Ладижинської міської лікарні, особисто директору Віталію Клименку та керівниці реабілітаційного центру Світлані Григоренко за максимальну ефективність при реалізації цього проєкту. А також, дякуємо Альоні Фадієвській та Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин за супровід даних перемовин.Попереду 16 місяців реалізації проєкту. Ми маємо намір зберегти послуги з реабілітації на цей період у межах основного корпусу лікарні. Ще раз дякую всім!Працюємо далі на розвиток громади!