Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради
Додано 06 січ 2025

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради

@kolomiietsofficial
Кількість підписників: 1 672
Фото: 6,020
Відео: 55
Посилання: 120
Опис:
Офіційний канал секретаря Ладижинської міської ради Олександра Коломійця

👥 Кількість підписників

1 672
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

842
Середній/День:: 1,600
Середній/Тиждень:: 767
ERR: 50.36%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Перший Медичний Форум «РЕ:Генерація: від гострого стану до відновлення» в Ладижині вже розпочався!Сьогодні наша громада приймає понад 100 учасників, серед яких фахівці з реабілітації, анестезіологи, неврологи, травматологи, медичні директори, директори лікувальних закладів, завідувачі відділень та мультидисциплінарні команди. До нас з'їхалися професіонали з 11-ти областей України - медики Вінниці, Ямполя, Тульчина, Гайсина, Херсона, Одеси, Новоукраїнська, Нетішина, Печери, Кременчука, Києва, Тростянця, Хмільника, Сум, Харкова, Хмельницького, Житомира, Звягеля, Чернівців та Дніпра.До онлайн трансляції заходу приєдналося близько 300 учасників.Радий вітати учасників Форуму на ладижинській землі! Попереду день насиченої та надихаючої роботи заради розвитку медицини та відновлення кожного українця. Щиро дякую нашим партнерам і донорам за підтримку та внесок у проведення цього важливого для громади заходу. Окрема подяка медичному колективу Ладижинської міської лікарні, який доклав чимало зусиль до організації Форуму.
Сьогодні, з нагоди Дня вишиванки та напередодні Дня Героїв, учнівське самоврядування Ладижинського ліцею № 4 започаткувало міську патріотичну акцію «Вишита стрічка пам’яті».Вшанувавши пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, разом з ліцеїстами поклали квіти та пов’язали символічні вишиті стрічки біля стели Героїв Небесної Сотні на площі Фонтанів, погруддя Тараса Шевченка, інтерактивного пам’ятника на Алеї Героїв, Дошки пам'яті Героїв Небесної Сотні і пам’ятного знаку українським воїнам — військовим, добровольцям і волонтерам, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України, що в дендропарку.Надзвичайно важливо сьогодні зберігати нашу історичну пам’ять, шанувати Героїв і берегти українські традиції. А вишита стрічка пам’яті — це знак нашої шани, єдності та вдячності тим, хто віддав життя за Україну, її свободу та майбутнє.Дякую ліцеїстам за таку важливу ініціативу, небайдужість і патріотизм. Саме молодь сьогодні формує свідоме та сильне майбутнє нашої громади й України.
Відбулась депутатська комісія. На порядок денний було винесено 58 питань.Депутати обговорювали проєкти рішень, які будуть розглянуті на пленарному засіданні 67 сесії Ладижинської міської ради 8 скликання.Серед інших розглянули наступні питання:✔️виконання місцевого бюджету за І квартал 2026 року та внесення змін до місцевого бюджету на 2026 рік;✔️затвердження міської цільової Програми «Турбота» на 2026 рік в новій редакції;✔️затвердження міської комплексної програми підтримки учасників АТО/ООС, Захисників і Захисниць України та членів їх сімей на 2026 рік в новій редакції;✔️надання згоди на безкоштовну передачу матеріальних цінностей у державну власність для задоволення потреб військових частин в умовах правового режиму воєнного стану;✔️внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Ладижинська міська лікарня» Ладижинської міської ради на 2024-2026 рік;✔️приєднання міської ради до системи управління якістю та сертифікації «Європейська енергетична відзнака»;✔️ремонт автомобільних доріг;✔️земельні питання.Всі питання порядку денного сесії опрацьовано. Всі учасники комісії висловили свої думки, дебатували і вносили пропозиції.Засідання 67-ї сесії 8-го скликання відбудеться 21 травня 2026 року.Продовжуємо працювати на благо громади.
В п’ятницю, 15 травня, в Ладижині пройшла загальноміська толока, організована Ладижинською міською радою за підтримки благодійного Фонду "МХП-Громаді" та Вінницької птахофабрики.Перед проведенням заходу через соцмережі було зібрано ініціативи від мешканців громади для визначення локацій, які потребували оновлення та благоустрою. Після опрацювання звернень організатори закупили необхідні матеріали та доставили їх безпосередньо на визначені території.Загалом до толоки долучилися понад 100 мешканців з 20 локацій громади. Люди активно оновлювали прибудинкові території: висаджували квіти та сіяли насіння; фарбували лавочки й елементи благоустрою; наводили лад біля будинків та у дворах.Аби для проведення робіт учасники отримали всі необхідні матеріали та інвентар, Вінницька птахофабрика та благодійний Фонд "МХП-Громаді" закупили пензлі, саджанці квітів та насіння. Ладижинська міська рада забезпечила учасників фарбою та транспортом для доставки матеріалів.Толока продовжилася і в суботу — до благоустрою долучилися містяни, які не мали можливості взяти участь у будній день.Завітав на локації та поспілкувався з учасниками толоки. Такі спільні ініціативи не лише роблять нашу громаду чистішою та красивішою, а й об’єднують людей навколо спільної справи.Щиро дякую благодійному Фонду “МХП-Громаді”, Вінницькій птахофабриці та всім активним мешканцям громади, які виявили бажання взяти участь у толоці.Плануємо продовжувати такі ініціативи й надалі та вже розглядаємо можливість проведення подібного заходу наступного року.
Знову наша громада у жалобі. В останню путь ладижинці провели солдата Збройних Сил України Богомолова Олега Ігоровича.Олег народився 27 березня 1989 року. Навчався в Ладижинському ліцеї № 3 та Ладижинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету.Як працівник, він пройшов шлях від слюсаря в компанії ДТЕК до технолога підприємства «БТУ-Центр». Колеги знали його як професіонала, а друзі — як людину з великим серцем.Та понад усе Олег любив свою родину. Він був надійною опорою для дружини та люблячим батьком для сина Гліба й доньки Єви. Саме заради їхнього майбутнього 3 липня 2024 року він став до лав ЗСУ.Олег служив заступником командира бойової машини - навідником-оператором механізованого відділення. Його бойовий шлях пройшов крізь вогонь Вовчанська на Харківщині та запеклі бої на Донецькому напрямку.З 21 вересня 2024 року, після виконання надскладного завдання, Олег вважався зниклим безвісти.Пізніше стало відомо, що він героїчно загинув, з честю виконавши свій військовий обов’язок по захисту Батьківщини.Траурна церемонія прощання відбулась на площі Фонтанів. Від імені громади і міста висловив співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам загиблого Героя.Труну з тілом захисника вдячні ладижинці проводжали в останню путь на колінах.Світла і вічна пам’ять відважному воїну - захиснику Олегу Богомолову.
У громадському просторі Центру творчості «Спадщина» відбулося вручення відзнак «Серце матері воїна» матерям загиблих Героїв Ладижинської громади.Цей захід став проявом глибокої шани та вдячності жінкам, чиї сини віддали свої життя за Україну, її свободу та майбутнє. Відзнака «Серце матері воїна» символізує материнську любов, силу духу й невимовний біль втрати, який назавжди залишається у серці матері.На початку зустрічі присутні переглянули відео зі світлинами полеглих Героїв Ладижинської громади. У залі панувала щемлива тиша.Відзнаки матерям вручили Юрій Ракша — технічний директор філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», та Олександр Олійник — заступник міського голови Ладижинської громади. У своїх словах вони висловили підтримку родинам загиблих Захисників і подяку матерям за виховання справжніх Героїв України.Пам’ять про наших Захисників вічно житиме у серцях людей, у вдячності громади та в кожному мирному дні, вибореному їхньою мужністю. Низький уклін матерям, які виховали відважних синів України.Захід організувала ГО «Життя за Україну» за підтримки ТОВ «Вінницька птахофабрика» та Ладижинської міської ради.
У Відкритому просторі громадського розвитку відбулася персональна виставка картин ветерана Олександра Жарікова — людини, яка через творчість змогла передати власні переживання, пам’ять про важливі події і водночас — віру в життя та майбутнє.Організувала виставку фахівець із супроводу ветеранів КЗ «Ладижинський міський центр соціальних служб» Олена Наказнюк. «Для ветеранів надзвичайно важливо мати простір, де їх чують, підтримують і допомагають відкривати нові сенси. Творчість часто стає саме тим шляхом до відновлення», — зазначила пані Олена, відкриваючи захід.На відкриття виставки завітали депутати, ветерани, побратими, друзі та рідні митця. Звертаючись до присутніх, наголосив, що ця виставка - свідчення таланту і сили пана Олександра. Вона - про відновлення, внутрішнє світло, яке допомагає жити й творити навіть після пережитого на фронті. Картини всі різні за настроєм та тематикою — більшість це пейзажі всіх пір року. Особливе місце серед робіт займають картини, присвячені Бахмуту — місту болю, боротьби й незламності. Одна з найсимволічніших робіт — зображення уламка стіни з освітленим вікном і свічкою всередині. Під вікном проростає зелена рослина — як символ того, що навіть після руйнувань життя обов’язково відроджується, а Україна вистоїть, розквітне і переможе.«Не думав, що в 66 років почну малювати. До війни не тримав пензель у руках. Та після поранення, коли повернувся зі шпиталю, донька принесла картини по номерах, аби я трішки відволікся, розпрацьовував руку. Згодом бажання малювати посилювалось. Посприяли цьому також зустрічі ветеранів у Центрі життєстійкості, де нам створювали всі необхідні умови для малювання», — розповів митець.Щиро дякую Олександру Жарікову за відвертість, силу та талант, якими він поділився через свої роботи. Дякую дружині Людмилі за підтримку й віру, організаторам — за створення простору для таких важливих зустрічей, а всім, хто завітав на виставку, — за увагу, теплі слова та небайдужість. Саме такі події об’єднують громаду, допомагають підтримувати наших ветеранів і нагадують: навіть після найтемніших часів завжди народжується світло.
Новий робочий тиждень розпочали нарадою з керівниками комунальних, бюджетних установ, організацій, начальниками відділів та управлінь міської ради.Перед початком роботи хвилиною мовчання вшанували пам'ять мирних українців та Героїв-захисників, загиблих внаслідок збройної агресії росії.Обговорили плани на тиждень та важливі питання, серед яких:✔️організація безпечного перетину проїжджої частини учнями ліцеїв;✔️безпека руху на доріжці до вул. Подільської та вул. Слобода;✔️косіння трави;✔️оновлення дорожньої розмітки та проведення ямкового ремонту доріг;✔️стан робіт з облаштування КГУ;✔️стан робіт по капітальному ремонту даху будинку № 22 вул. Подільської;✔️ремонт дитячих майданчиків;✔️спортивні досягнення громади;✔️розгляд можливості запровадження сервісу електронного кабінету мешканця громади;✔️проведення загальноміської толоки;✔️підготовка рішень на чергову сесію.Після розгляду тижневих планів розповів про допомогу військовим, яка була надана громадою та продемонстрував передані захисниками подяки та відзнаки - громаді та керівниці Агенції місцевого економічного розвитку Альоні Фадієвській.Працюємо далі.
Сьогодні наша громада знову у жалобі. В останню путь ладижинці провели військовослужбовця Збройних Сил України капрала поліції Віталія Григорійовича Біленького.Віталій народився 25 серпня 1986 року в Ладижині. З дитинства відрізнявся добротою, відповідальністю, наполегливістю.Шкільні роки пройшли в місті Теплодар Одеської області. Після закінчення школи вступив до Одеського економічного університету та здобув спеціальність економіста. Після закінчення навчання працював за фахом. З 2015 року по 2024 рік працював за кордоном.В листопаді 2024 року добровільно став на захист Батьківщини.Був нагороджений «Золотим хрестом» від Головнокомандувача Збройних Сил України, відзнакою Президента України «За оборону України», нагрудним знаком «Знак пошани» від Міністра оборони України.5 квітня 2026 року Віталій героїчно загинув поблизу населеного пункту Костянтинівка Краматорського району Донецької області під час виконання бойового завдання з відсічі збройної агресії російської федерації проти України. Траурна церемонія прощання відбулась на площі Фонтанів. Від імені громади і міста висловив співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам загиблого Героя.Труну з тілом захисника вдячні ладижинці проводжали в останню путь на колінах.Світла і вічна пам’ять відважному воїну - захиснику Віталію Біленькому.
Наша громада знову оповита смутком. В останню путь ладижинці провели військовослужбовця Збройних Сил України Сергія Анатолійовича Камнєва.Сергій народився 21 червня 1974 року в Ладижині. Навчався в загальноосвітній середній школі № 3. Після її закінчення вступив до Професійно-технічного училища міста Українка, де отримав професію електро-газозварювальника.Восени 1992 року був призваний на строкову службу до армії, яку закінчив у 1994 році в званні сержанта.З 2001 по 2021 рік працював на Ладижинській ТЕС електро-газозварювальником. З 2021 року по грудень 2023 року працював в Товаристві «Гарант ЛТД».21 січня 2024 року Сергій був призваний до лав Збройних Сил України. Служив у званні сержанта на посаді стрільця стрілецького батальйону військової частини, мужньо та самовіддано виконуючи військовий обов’язок.З 2 квітня 2024 року Сергій вважався зниклим безвісти. Пізніше стало відомо, що він героїчно загинув поблизу населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області.Траурна церемонія прощання відбулась на площі Фонтанів. Від імені громади і міста співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам померлого ветерана висловила заступниця міського голови Ладижинської громади Людмила Бучко.Труну з тілом захисника вдячні ладижинці проводжали в останню путь на колінах.Світла і вічна пам’ять відважному воїну - захиснику Сергію Камнєву.