Джерело
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Сьогодні Ладижинську громаду з робочим візитом відвідав генеральний ди...
1 000 Охват/переглядів
2025-06-06 12:24
Повідомлення №4978
Сьогодні Ладижинську громаду з робочим візитом відвідав генеральний директор ДТЕК Енерго Олександр Фоменко. Провели зустріч у Відкритому просторі громадського розвитку разом із заступником міського голови Максимом Чекригіним.Олександру Фоменку надали інформацію про громаду, окрему увагу приділивши темі енергонезалежності, залученню інвестицій, розвитку реабілітаційних послуг та викликам, пов’язаним з водопостачанням. Також обговорили спільні проєкти, які реалізуються у Відкритому просторі громадського розвитку за підтримки ДТЕК Енерго. Принагідно подякував компанії ДТЕК Енерго та енергетикам ДТЕК Ладижинської ТЕС за допомогу у налагодженні роботи альтернативних джерел теплопостачання, зокрема впродовж перших в історії 25 діб роботи котелень.Далі Олександр Валерійович відвідав котельню ПрАТ “Біолік” і відділення відновного лікування та профілактики професійної захворюваності Ладижинської міської лікарні. Зазначив, що відділення ефективно працює і надає реабілітаційні послуги і ветеранам, і цивільним пацієнтам. Все це стало можливим завдяки реалізації спільного проєкту компанії ДТЕК Енерго та Ладижинської міської ради щодо створення потужного реабілітаційного центру у громаді, а також підтримці партнерів та міжнародних благодійних організацій.Завершили зустріч екскурсією дендропарком “Ладижинський гай”.Дякую Олександру Фоменку за візит, сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю!