Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кіт і Лампа
Додано 30 чер 2021

Кіт і Лампа

@kitilampa
Кількість підписників: 2 704
Фото: 143
Відео: 13
Посилання: 467
Опис:
Теплий ламповий авторський канал. Про всяке-різне - без цензури і з котиками. Автор каналу: Володимир Федоричак, звʼязок: @kitilampa_bot | Без реклами і ВП
Джерело

Кіт і Лампа | ​​Ваші 20-тіНезважаючи на повальну бідність, нерозвинену економіку, ві...

Логотип телеграм спільноти - Кіт і Лампа Кіт і Лампа @kitilampa
1 440 Охват/переглядів 2026-03-05 19:50 Повідомлення №1165
​​Ваші 20-тіНезважаючи на повальну бідність, нерозвинену економіку, відсутність більшості сучасних технологій і можливості хоча б просто знайти нормальну роботу у своєму місті, я розумію, наскільки все ж простішим було життя молоді у ті часи, коли я наближався до своїх 20-х.Соцмережі не грузили тебе стрічкою, переповненою сюжетами світу, який валиться у режимі реального часу. А пости в Інсті не давили на психіку постійними порівняннями з сином маминої подруги, який заробляє $10k/день.Власне, більшої частини цих самих соцмереж, як таких, ще навіть не було. А ті, що були, або не мали покриття у цій частині світу, або в них і так особливо не посидиш зі свого інтернету на 256 kbps швидкості. Зараз життя молоді у будь-якій частині світу, це якийсь еталонний пи@дець малята. Про Україну тут можна і не згадувати.Локдаун, війни, прогресуюча інфляція, постійний привид глобальної економічної кризи, який махає хвостом песеця з-за кута. Найбільшими економічними і військовими потугами світу правлять або шизонуті діди, або вибрані ТікТок-виборцями відбиті популісти.Про покупку власної квартири, навіть в кредит – більшість може хіба що мріяти. А вартість оренди у великих містах – це окремий вид злочинів проти людяності. AI-шка викошує цілі галузі, і куда податися новачку без досвіду – взагалі не зрозуміло. На кого йти вчитися після школи – теж хз. Твоя спеціальність з універу може стати надбанням історії ще до того, як ти його закінчиш.Дивні і буремні часи. Порівняно з якими мої 20-ті були схожі на таку собі прогулянку з піна-коладою по набережній. Будучи прикладом хоч і трохи голодного, але, в цілому, доволі таки безтурботного життя.Але, сподіваюся, ви все це якось та й витягнете. Тому тримаю за вас кулачки, котики!