Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: [email protected]

Статистика telegram каналу - @kitilampa

Логотип телеграм спільноти - Кіт і Лампа 2021-06-30

Кіт і Лампа

Кількість підписників:
3031
Фото:
133 
Відео:
10 
Посилання:
430 
Категорія:
Блоги
Опис:
Теплий ламповий авторський канал. Про всяке-різне - без цензури і з котиками. Автор каналу: Volodymyr Fedorychak. Зв'язок: @kitilampa_bot | Без реклами і ВП

Кількість підписників

День: 0
Тиждень: -3
Місяць: -29
Всього:
3 031

Середній перегляд на повідомлення

День: +1600
Тиждень: +1657
ERR: 46.94%
ERR (24): 52.79%
Середній за 30 днів:
1 423

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Кіт і Лампа - @kitilampa

​​Токсична продуктивність
У якийсь момент я зрозумів, що навіть злегка проблемне розпи@дяйство мені куди приємніше, ніж токсична продуктивність.
Найчастіше з подібним я зіштовхувався у ІТ-компаніях, коли це активно педалював черговий “ефективний менеджер”, власник аутсорсної шлюпки на декілька десятків людей, який уявив себе другим Стівом Джобсом, чи інший подібний персонаж, який починав ставити рівність між роботою і життям в цілому.
Доволі часто, адепт культу продуктивності мав % від прибутку, частку у власності чи якісь інші інтереси, недоступні для решти. При цьому, чому за відсутності вказаних бонусів, ця сама решта не надто горить бажанням упорюватися заради чужого бізнесу, йому було щиро не зрозуміло.
Інколи це були просто новачки, які ще не розуміли, як працює система, і щиро вважали, що якщо викладатися на повну, то хазяїн неодмінно це зауважить і подарує Добі шкарпетку.
Проблеми в плані атмосфери взаємодії, це зазвичай створювало для усіх сторін.
Бажання бути постійно чимось зайнятим, змагання з досягаторства і прагнення кожну хвилину свого часу використовувати “продуктивно”, нічим хорошим зазвичай не закінчується. Як у ментальному, так і фізичному плані.
І це стосується усіх сфер, а не лише роботи.
Мені самому експрименти з такими практиками цікаві в першу чергу у контексті того, щоб робити робити ту ж саму роботу за менший час, і вивільняти більше його для себе. А не просто працювати більше на когось і гнатися за придуманими з повітря KPI.
Коли ти зробив об’єм роботи закладений на 8 годин за 4, отримав за це оплату як за 8, і ще й маєш половину вільного дня, щоб провести його так, як тобі хочеться. Без жодних додаткових зобов’язань.
Культ продуктивності заради самої продуктивності – не має ніякого сенсу.
Механізм, який постійно працює на пікових потужностях, просто швидше зношується і швидше піде під заміну.
А замінять вас без особливих сентиментів. Повірте мені на слово.
Тому найкраще, що ви можете зробити – це знайти свій баланс і дотримуватися його. А культ продуктивності краще залишити комусь іншому.
У цьому світі є достатньо куди більш цікавих релігійних течій.
537
25-04-15 13:07
Увага до деталей
Зараз, коли практично у кожного продукту, речі чи послуги, є величезна кількість аналогів, серед яких можна вибирати, все більш важливою стає увага до деталей.
Люди це помічають, цінують, і часто, здавалося б несуттєві деталі, можуть мати вплив навіть важливіший за основну суть. Бо серед розмаїття вибору, ми часто формуємо своє ставлення до чогось за окремими ознаками
Наприклад, недавно я дізнався, що виявляється у звуку закриття дверей BMW є свій композитор
Тому навіть якщо таких деталей немає, їх варто придумувати.
793
25-04-11 10:07

Котики, я вам тут дрібку цікавого на YouTube заніс 😎
https://youtu.be/1nz2qT6I-NY

852
25-04-09 17:00
Позбуватися непотрібного
Я встиг пожити на декількох квартирах, спочатку орендованих, а потім і власних. Тому не один раз разів переїжджав.
І в момент переїзду завжди проводив свого роду ревізію — позбувався старих речей. 
В процесі цього, застосовувалося просте правило як визначити потрібна мені певна річ чи ні: якщо за останній рік вона жодного разу не використовувалася і я про неї не згадав, значить вона мені не потрібна.
Відповідно, можна її викинути, перепродати чи комусь віддати. В цілому, краще останні два варіанти, бо те, що не потрібне тобі, для когось іншого може бути дуже навіть корисним.
Відсутність непотрібних і зайвих речей в домі якось розвантажує.
На рівні не лише фізичному, а й ментальному.
1000
25-04-07 16:55

Ми підсвідомо уникаємо ризиків, це закладено на рівні інстинктів.
Боротися з цим можна, але це точно не назвеш простим завданням.
А можливо і не треба.
Можна підійти до цього по-іншому – спробувати змінити їх сприйняття.
І від управління ризиками перейти до управління можливостями.

Зображення до поточного посту у каналі "Кіт і Лампа" - @kitilampa
1100
25-04-05 06:43

Котики, якщо шукаєте, що б цікавого почитати на вихідних, я вам тут трохи ідей заніс 😉📚🍷
https://youtu.be/Of7PZv28_kM

1000
25-04-02 15:21

Що з нон-фікшн літератури ви б порекомендували почитати кожному? Можна одну книжку, а можна і декілька

1000
25-04-01 08:07
Дайджест рекомендацій №37
Раз в місяць я публікую добірку цікавих речей, на які натрапив і якими хотів би поділитися з вами. Це можуть бути сайти, додатки, статті, відео і т. д. Одним словом, усе, що на мою думку варте уваги. 
→ «Хотіли мамонтів, а вийшли миші». Генетики та біоінженери компанії Colossal BioSciences у рамках проекту з відродження мамонтів вивели шерстистих мишей. Там в статті ще й відео з YouTube є.
→ «Apple робить AirPods ще розумнішими». Поки це лише на рівні чуток від авторитетних оглядачів, але якщо така функція справді буде реалізована на хорошому рівні, це буде великий технологічний крок вперед. 
→ «Blue Ghost’s lunar landing has real Apollo vibes». Тепер ви можете побачити Місяць з 4K якістю, завдяки успішній посадці на ньому апарату Firefly Aerospace.
→ «Ultimate Useless Machine». Одна з машинок творця теорії інформації Клода Шеннона. Люди, які створили основу сучасних технологій, у вільний час змагалися, хто збере найбільш непотрібний механізм.
→ «Inside Hong Kong's Coffin-Sized Apartments». Шокуюче відео про те, які живуть малозабезпечені жителі Гонконгу, у мікроскопічних квартирах, з шаленою вартістю оренди.
→ «Я не маю часу чекати дива». Історія військового з Маріуполя, який воював, потрапив у полон, знову повернувся до війська, а тепер живе у Німеччині.
→ «Ukraine’s embrace of drone warfare has paid off». Сюжет The Economist, який розповідає про те, як використання Україною безпілотників змінило погляди на сучасну війну.
→ «KamaLama». Цікавий сайт з тестом, який за 5-7 хв сформує для вас індивідуальний прогноз по тривалості життя, з урахуванням різних факторів.
→ «Jeep® | Big Game | Owner’s Manual». Одне з найкращих рекламних відео, які мені доводилося бачити. Тепер, коли виросту і зароблю багато грошей, теж куплю собі Jeep. 
#дайджест
1200
25-03-30 06:27

Вирватися зі "щурячих перегонів" – це значить навчитися жити на власних умовах, поза межами стереотипних моделей і статусних ігор
https://youtu.be/q0EWLEhkGf0

1100
25-03-26 17:07
​​Вміння проводити вільний час
Вміти організовувати свій вільний час не менш важливо, ніж вміти організовувати роботу. 
Це може здаватися зайвим, але насправді, якщо підходити до цього цілеспрямовано, а не просто відпускати все на волю течії, саме тоді він і буде наповнювати життя. А не просто давати перепочити перед тим, як знову повернутися до робочих буднів.
Думскролінг в ліжку до обіду приносить задоволення, але на рівні доволі примітивному.
Хобі теж приносить задоволення, але воно вже усвідомлене. І це те, що робить нас кращими. 
Можна відпочивати на фізичному рівні (подорожі, прогулянка, інша активність), можна на рівні ментальному (творчість, читання, спілкування), або поєднувати одне з іншим.
Цей пост, який я написав для вас, поки допив свою ранкову чашку кави, теж є одним зі способів проводити свій вільний час.
Вільний час – це завжди про досягнення певних внутрішніх цілей. Того, що важливе для вас особисто.
Про речі, які нас проявляють.
Якщо не вміти цим управляти, з'являється нудьга і постійне відчуття того, що чогось не вистачає. Метушня і спроби заповнити пустоту черговим фаст-фудом.
Тому те, як ми проводимо свій вільний час – це теж важливо.
1500
25-03-23 08:16