Джерело
їмо і ХУДНЕМО🤩 з @kathrinnnnn | ЧІЗКЕЙК New York 🍰Інгредієнти: для основи: 🍬 печиво «до чаю» 350г 🍬 ма...
911 Охват/переглядів
2025-11-13 12:57
Повідомлення №311
ЧІЗКЕЙК New York 🍰Інгредієнти: для основи: 🍬 печиво «до чаю» 350г 🍬 масло вершкове 120гдля чізшару: 🍬 філадельфія лайт 450г 🍬 цукор 100г 🍬 ванільний цукор 10г 🍬 вершки 33% 230мл 🍬 сметана 15% 150мл 🍬 яйця 2 шт 🍬 борошно 1 ст л з гіркою Приготування 🧑🍳 Готуємо основу: печиво подрібнити блендером до порошка, додати розтоплене масло і змішати, щоб утворилась однорідна маса. На дно форми застелити пергамент і викласти половину маси печива і розприділити рівно(я роблю великою ложкою), іншу половину маси насипати по боках і сформувати бортики - поставити в холодильник. Готуємо чізшар: кремсир і цукор розімʼяти ложкою до однорідності (можна взяти цукрову пудру), додати всі інші інгредієнти - спочатку змішувати ложкою, потім вінчиком, щоб не було комочків, вилити в форму і поставити в розігріту духовку до 180град (355 град по фаринг- хто в Канаді чи Америці) на 30хв, далі виставити 150гра(300 за фаринг) ще на 30 хв, після дати ще пару годинок чізкейку побути в духовці і потім в холодильник.СМАЧНОГО 😋