Мій новий улюблений сніданок ❤️Якщо ви, як і я, любите солодкі сніданки, але хочете, щоб вони були не тільки смачними, а й поживними, то цей кокосовий вівсяномлинець точно підкорить ваше серце 🥥✨Для тіста вам знадобиться:🥚 1 яйце🥚 40 г яєчного білка🌾 30 г вівсяних пластівців🥥 12 г кокосового борошна🍌 40 г банана🥄 50 мл грецького йогурту 3%✨ дрібка солі✨ трохи кориціУсі інгредієнти змішайте до однорідної маси. Обсмажте млинець на антипригарній сковороді з невеликою кількістю кокосової олії до золотистої скоринки з обох боків.А тепер найсмачніше 🤤Коли перевернете млинець, покладіть зверху 10 г чорного шоколаду Millennium без цукру і накрийте кришкою. Через хвилину шоколад розтане, і його можна буде легко розподілити по поверхні.Зніміть млинець зі сковороди та додайте зверху:🤍 25 г Philadelphia Light🍌 ще 20 г банана для солодкостіВиходить неймовірно ніжний, ароматний і дуже ситний сніданок, який більше нагадує десерт, але при цьому чудово вписується в збалансований раціон ❤️КБЖВ на всю порцію:🔥 440 ккал💪 Білки — 27 г🥑 Жири — 17 г🌾 Вуглеводи — 46 гТепер це один із моїх топових сніданків 😍
ЧІЗКЕЙК New York 🍰Інгредієнти: для основи: 🍬 печиво «до чаю» 350г 🍬 масло вершкове 120гдля чізшару: 🍬 філадельфія лайт 450г 🍬 цукор 100г 🍬 ванільний цукор 10г 🍬 вершки 33% 230мл 🍬 сметана 15% 150мл 🍬 яйця 2 шт 🍬 борошно 1 ст л з гіркою Приготування 🧑🍳 Готуємо основу: печиво подрібнити блендером до порошка, додати розтоплене масло і змішати, щоб утворилась однорідна маса. На дно форми застелити пергамент і викласти половину маси печива і розприділити рівно(я роблю великою ложкою), іншу половину маси насипати по боках і сформувати бортики - поставити в холодильник. Готуємо чізшар: кремсир і цукор розімʼяти ложкою до однорідності (можна взяти цукрову пудру), додати всі інші інгредієнти - спочатку змішувати ложкою, потім вінчиком, щоб не було комочків, вилити в форму і поставити в розігріту духовку до 180град (355 град по фаринг- хто в Канаді чи Америці) на 30хв, далі виставити 150гра(300 за фаринг) ще на 30 хв, після дати ще пару годинок чізкейку побути в духовці і потім в холодильник.СМАЧНОГО 😋
Ніжний трайфл💚Інгредієнти для коржа: 🥕 борошно 80г (у мене пшеничне) 🥕 яйце 2 шт 🥕 банан 1 шт 🥕 морква 130г 🥕 кориця 1 ст л 🥕 розпушувач 1 чл 🥕 йогурт 50 мл 🥕 цукор 2 ст л (будь-який підсолоджувач) 🥕 вершкове масло 50г 🥕 горіхи 50г (у мене пекан) для крему: 🍨 грецький йогурт 3% 600мл 🍨 нутелла 3 ст л (можна замінити на какао 10г і підсолодити цукрозамінником)Приготування 🧑🍳 🌿масло розтопити в мікрохвильовій, змішати всі інгредієнти в блендері, додати горішки, розмішати, вилити суміш в форму для запікання і випікати 45 хв при 170град, остудити і нарвати на шматочки (можна кубиками дрібними нарізати). 🌿змішуємо йогурт з нутеллою ( якщо ти не вживаєш цукор або хочеш зменшити його кількість споживання, я раджу взяти какао і будь-який цукрозамінник - буде теж дуже смачно). 🌿залишити 150мл крему, а в іншому обваляти кубики коржа (я висипала кубики в миску, залила кремом і все розмішала), далі висипала в порціонні стаканяики (у мене вийшло 4 шт) і зверху поклала крем, який залишалиСМАЧНОГО 😋
🍑 ПЕРСИКОВИЙ ПИРІГ🍑я відхожу від 100% ппшної кулінарії, тому будуть частенько в мене тут і такі смаколики для всієї родини! ПРИГОТУЙТЕ ОБОВʼЯЗКОВО - це така 😋!!! готується легко і швидко, все як я і люблю! Інгредієнти для основи: 🔶 2 шт 🍑 (у мене були великі персики) 🔶 цукор 100г 🔶 борошно 240г 🔶 масло вершкове 50г 🔶 вершки 10%(можна замінити на молоко або сметану) 200мл 🔶 сода 1 чл 🔶 кориця 2 ст л 🔶 яйця 2 штдля ХРУСТКОЇ КРОШКИ: ▪️ масло вершкове 70г ▪️ цукор 60г ▪️ борошно 80г ▪️ волоські горіхи 60гПриготування:🌱Яйця збити з цукром, корицею, вершками - я збивала міксером пару хв, можна вінчиком, далі додати соду, борошно - я додаю потрошку і вимішую вінчиком, додати масло розтоплене і вилити все в форму для запікання, зверху викласти нарізані персики.🌱готуємо крошку:я всі унгредієнти засипала в блендер, збила - масло має бути з холодильника і присипала пиріг зверху ( у мене перебилась дрібна крошка, тому я трішки зліплювала її пальцями в комояки для краси пирога), зверху посипала горішки⏱️ готуєму в духовці при 180град 50хвЩе в Канаді 🇨🇦 дуууже смачний є кленовий сироп 🍁, полила зверху і ммммм….СМАЧНОГО 💖