👁 204
25-07-04 11:51
Звичайно, що всі ми бажаємо жити в державі, в якій панує верховенство права. Зараз, під час війни, це видається неможливим. Для всього українського народу прийшов особливий час формування державності та національної свідомості, коли доля всього народу залежить від кожного з нас. Хто такий поліцейський? Це наш сусід, друг, син, брат. Така ж людина, як і ми. Людина з своїми бажаннями, чеснотами та недоліками, але людина, яка також як і ми, бажає жити в країні де перед законом всі рівні. Будемо скільки необхідно підтримувати один одного в цьому намаганні, з розумінням ставлячись до тих проблем та недоліків, які існують в нашій правоохоронній системі. Тут на фронті я стикнувся з героїчними хлопцями, з поліцейськими, які разом з нами нищать російського окупанта ризикуючи своїми життями. Особисто для мене честь бути з ними побратимами. Разом відстоюємо Україну та разом будемо розбудовувати нашу державу! Вітаю з професійним святом, панове та пані поліціянти! Засновник Фонду Вячеслав Яковенко, бойовий медик Айс