👁 156
26-03-08 11:21
Не про ідеальних жінок.Про тих, хто плаче вночі,а зранку всеодно встає, щоб зробити собі кави.З 8 березня🌿Нехай у нас завжди вистачає сили піднятися ще раз. І на випадок, якщо сьогодні тобі ніхто цього не казав, знай: я пишаюся тобою🫂***Сильна жінка — не завжди про сталь.Це характер, згартований болем.Їй знайома і ніжність, і жаль,Та тримає усе під контролем.Сильна жінка — не та, що без сліз,Просто сльози не ставлять їй крапку.Заживе кожен новий поріз —Вона знову почне все спочатку.Хоч здається, що це уже край,Більш нічого не можна змінити.Сильна жінка каже: "Вставай!",Сильна жінка продовжує жити.Її світ розривав на шматки,Її ніч допивала до краю,Серед слів розчинялась в рядки,Шепотіла: "Я справлюся, знаю".Сильна жінка — не про ідеал,Не картинка з обкладинки глянцю.Сильна жінка — це й успіх, й провал,Хто завжди підіймається вранці.Сильна жінка не завжди з броні, Не із квітів, овацій чи слави,А з ночей, де не спали вогні,З аромату ранкової кави.Сильна жінка — це буря і крок,Хто уміє мовчати очима.Сильна жінка — це завжди урок,Й хто планету тримає плечима...#поезія