Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мавка 🌿⛰️🔥💦
Додано 06 гру 2025

Мавка 🌿⛰️🔥💦

@ja_mawka
Кількість підписників: 266
Фото: 1,780
Відео: 151
Посилання: 189
Опис:
Для консультацій та навчання 📚⤵️ Інста @kateryna.dubinska Мій тг @mawka_girl

👥 Кількість підписників

266
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +4

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 0.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 66 26-04-24 09:02
У 1980-х роках у Таїланді з’явилася секта, яка надавала великого значення вегетаріанству, і прагнула навернути інших до своїх поглядів. Вона перекладала уривки з магаянських буддійських полемічних текстів про споживання м’яса і проголошувала, що монахи, які їдять м’ясо, порушують свої приписи. Деякі монахи у Ват Па Понг, під впливом цих брошур, відмовилися від споживання м’яса. Згодом між тими в монастирі, хто їв м’ясо, і тими, хто не їв, виникла певна напруга. Луангпхо запитали про його погляд. Його насмішлива відповідь була такою, що жодна група не є доброчеснішою за іншу; різниця між ними подібна до різниці між жабами й ропухами:«Якщо хтось їсть м’ясо і прив’язується до його смаку, то це — жага. Якщо ж хтось, хто не їсть м’яса, бачить як хтось інший його їсть, і відчуває відразу й гнів до цього, ображає або критикує його, й бере цей [на його думку] недолік у власне серце, то це робить його дурнішим за того, на кого він сердиться. Він також слідує за жагою.»Луангпхо казав, що монахи вільні самі вирішувати, чи їсти їм м’ясо, чи ні; але що б вони не вирішили, найважливішим є те, щоб їхні дії керувалися Дгаммою, а не прив’язаністю:«Якщо ви їсте м’ясо і прив'язуєтесь до його смаку — це жадоба. Не забирайте життя заради їжі. Якщо ви вегетаріанець — не прив’язуйтесь до своєї практики. Коли бачите людей, що їдять м’ясо — не ображайтеся на них. Дбайте про свій розум. Не прив’язуйтесь до зовнішніх дій. Що стосується монахів і послушників у цьому монастирі, то кожен, хто хоче практикувати утримання від м’яса, може це робити; кожен, хто хоче їсти все, що йому пропонують, може це робити. Але не сваріться. Не дивіться одне на одного з цинізмом. Це те чому я навчаю.»Визволення, казав він їм, не залежить від того, яку їжу ви кладете у своє тіло. Воно є результатом тренування розуму.
👁 56 26-04-11 17:53
🥚🪺Яйця, писанки - як символ життя, початку, потенціалу. Це енергія нового життя на новий цикл природи. Воно символізує зародження ідей, створення наміру, народження нового світла, нового життя, нового періоду. 🍩🍞Паска - достаток, сила життя, чоловіча сила та енергія, сонце, вертикальна вісь світу - стремління до духовного начала. «Хліб вічного життя».🧂Сіль - символ захисту та очищення. Сіль - це кристал, що так само як і всі інші мінерали, має свою кристалічну структуру, свою решітку, яка начебто впорядковує всі навколишні енергії, структурує хаос, дає додатковий захист і очищує будь-який негатив. 🕯️Свічка - символ Духу, світла, душі, присутності Бога. Це внутрішня іскра душі, внутрішній вогонь кожної людини. Свічка завжди виступає символом пробудження і ясності, звʼязку з Вищими силами та гарантією того, що нас «чують».🥩Мʼясо - прийняття свого земного, матеріального, заземленого життя. Є також символом тіла і сили, нашого життя в матеріальному світі. Впливає на наше вкорінення у світі, ресурс тіла та фізичну енергію, силу. 🧈Масло/сир - є символом живлення. Додається до кошика як символ ситості, комфорту, наповненості, турботи. символи чистоти і подарунків природи. Вони нагадують про поживу, не створену людськими руками, а дану Богом: «як мати годує дитину молоком, так і сир з маслом – символи Божої жертовності і ніжності».🥫Хрін - символ сили, незламності, витривалості, міцності духу та здоровʼя. Це те коріння, що тримає й утримує людину. До речі, він вважається природним антибіотиком, захищає від хвороб та ще й допомагає краще засвоювати їжу. 🍷Вино/кагор - символ крові і радості. Це про переживання життя через відчуття. 🧺Кошик - є символом жіночого начала, світу, у якому все створюється і примножується. Де є ресурс та є достаток, те що дає форму та дає турботу і силу до життя.
👁 71 26-03-02 08:59
Знаю, мене читають достатньо чоловіків ☺️ Як від езотерика і від жінки, пояснюю міксуючи піраміду потреб + чакри + психологію 1 ЧАКРА = база спочатку ми закриваємо базові потреби - квартира, продукти, засоби догляду 2 ЧАКРА = емоції і насолода тоді ми купуємо квіти, водимо у ресторани, концерти та інше Якщо диру у фундаменті почати прикрашати квітами, спочатку у нас буде відчуття радості і спокою. Але потім може виникнути ще сильніша тривога і відкат. Це як з алкоголем - спочатку розслаблення, а на наступний день побитий. Бо без фінансової грамотності + з теперішніми цінами, + без планування схема провальна, недовготривала. Нестача 💵 - затикаємо чимось диру - ще більша нестача 💵 - затикаємо диру - ще більша тривога - паніка.справді чоловік може не розуміти що сталося, побачення було ідеальне, розраховував хоч на тиждень спокою, а вона в істериці вже наступного дня 😅Диру в базі лікуємо базою 🤌До чого тут букети і чоловіки? Роздягати жінку потрібно з голови, від турбот, тривог. Через підтримку, допомогу і ясність. Без цього квіти не працюють. Це фінальний акорд для повного екстазу розуму, тіла і душі. (Звісно, якщо це не ваші перші дні побачень, у вас серйозні наміри і ви її суцільно кохаєте і обраєте)Я тут не експерт, але щось трохи спостерігаю, досліджую і тямлю. Пишіть і свою думку, чи згодні чи ні 🙏
👁 66 26-02-07 22:53
Якщо людина тебе не обирає, боротися за її прихильність - це зрада собі. А боротися через ритуали, практики, навʼязування - це зрада своїх наступних поколінь. Ці програми сильно прошивають зсередини і закріплюються в родовому полі. Біль, що буде розривати серце зсередини пекельний, як і сльози, і крик. Бажання бути коханим як базове невиправдане буде казати, що ти недостойний тут жити. Біль невиправданого життя. Якщо людина, яку ти любиш понад усе, тебе не обирає, то що тоді має сенс … Бажання схилити іншого «обрати мене», «оцінити» та «любити» це відчуття відкритої рани, травми, що кровоточить. Це глибоко, боляче і сильно, Тому може здатися що «це воно». Але напруга, контроль, жага і біль розчарування, що випалює зсередини показують зворотнє. Цей сакральний момент «дна» є ключовим. В ньому можна переродитися у потужне світло, або розсіятися і стати темрявою. Розставання треба проживати! І проживати вірно. Рвати усі звʼязки, робити висновки, змінити своє мислення і стан, і забирати свою енергію собі назад.Злість, біль, розчарування трансформувати у розширення і довіру через любов до себе. У мене є прекрасний марафон, який допомагає прожити цей період 💔Марафон розриву звʼязків Зараз вартість 1800 грн Замість 2200 грн додаю одразу після оплати 💌
👁 79 26-01-02 05:20
практика Точка Прориву 🔥🔥🔥Підготовка 1. Знайдіть час, коли ви на самоті. Запаліть свічку (краще червону, помаранчеву або золотисту). Дивлячись на полум'я, уявіть, що це не просто вогонь, а ваш внутрішній драйв, вогник життєвої енергії 2. Згадайте справу або мету, яка змушує ваше серце битися швидше. Вогняний Кінь не працює з нудними задачами — йому потрібен виклик.Медитація 🧘‍♀️ 3. Станьте рівно, розправте плечі. Відчуйте силу у своїх ногах. Уявіть, що ви стоїте в центрі величезного Колеса Фортуни.Воно починає обертатися. Ви вісь цього Колеса.Маніфестація 4. Візьміть аркуш паперу і швидко, не задумуючись, напишіть 8 конкретних кроків, які наблизять вас до цілі. Це мають бути дії, які можна зробити протягом наступних 8 днів.Пишіть розмашисто, впевнено наче Король Жезлів, що видає наказ.Запуск 🚀Прочитайте впевнено ці 8 пунктів вголос як ствердження. Після кожного пункту робіть різкий, активний видих або тупніть ніжкою, як робить кінь перед галопом. Це «заземлює» вогняну енергію в дію.Завершення 🎄після практики обов’язково зробіть щось фізичне: випийте склянку чистої води, вмийтеся або просто присядьте кілька разів. Це переведе метафізичний вогонь у реальну м'язову силу. І не забудьте приступити до дій, а сам світ буде підтримувати як тільки може з усіх сторін 🤗Коли робити цю практику?• У вівторок день Марса• У період сонячної активності.• Коли відчуваєте, що «застрягли»• 10 лютого у китайський нр