Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - iyurchenkooo – маркетинг і життя
Додано 14 лип 2024

iyurchenkooo – маркетинг і життя

@iyurchenkooolife
Кількість підписників: 1 178
Фото: 1,150
Відео: 153
Посилання: 532
Опис:
Канал про маркетинг і життя від @iyurchenkooo 💙💛 Реклама, консультації, виступи – пиши @iyurchenkooo
Джерело

iyurchenkooo – маркетинг і життя | 3 роки тому я перестала робити гель лакПерший місяць здається ніби чог...

Логотип телеграм спільноти - iyurchenkooo – маркетинг і життя iyurchenkooo – маркетинг і життя @iyurchenkooolife
191 Охват/переглядів 2025-10-17 13:42 Повідомлення №1653
3 роки тому я перестала робити гель лакПерший місяць здається ніби чогось дуже не вистачає, ніби весь час висіла картина, без неї стіна теж хороша, але картини нема. Потім ногті відновлюються і ти вже забуваєш за картину і починаєш помічати дещо краще. Виявляється, без гель лаку раз на місяць, я вже зекономила приблизно 30тис грн за цей час. Це якщо по українським цінам, якщо ви в Європі, краще не рахувати. Бо ви все одно не знайдете куди ділось це состояніє 😅Але окрім жартів, деякі елементи, які входять в склад певних гель лаків зараз заборонені в Європі. Тому можна сказати не тільки економія, але ще й піклування про здоровʼя. Що я роблю натомість? Я купила Dior nail glow. Звучить дорого-багато, ахах, але це моя найкраща інвестиція в бьюті. Бо по грошам – це як один похід на гель лак, але - ви не псуєте нігті - вистачає на вічність - покривається вдома за 5хв- висихає теж за 5хвЩе і має ефект французького манікюру! Короче, моя найкраща рекомендація перевірена часом. Бо я вже рік користуюся, з моменту попереднього поста про два роки без гель лаку. Обняла! Всім бьюті пʼятницю 🫶