Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - interfaces.prjctr
Додано 14 лип 2024

interfaces.prjctr

@interfaces_prjctr
Кількість підписників: 10 800
Фото: 1,830
Відео: 293
Посилання: 1,020
Опис:
Найбільший український канал присвячений дизайну продуктів від спільноти Projector Institute. Наші курси ➡️ bit.ly/3Ok2oRD Для питань та пропозицій — [email protected]
Джерело

interfaces.prjctr | Сьогодні суботка - тому сильно душнити не будемо напевне. Давайте пого...

Логотип телеграм спільноти - interfaces.prjctr | safonov week interfaces.prjctr @interfaces_prjctr
1 180 Охват/переглядів 2026-03-07 08:23 Повідомлення №2236
Сьогодні суботка - тому сильно душнити не будемо напевне. Давайте поговоримо про роботу та її пошук.Одразу перший тейк - на мою думку фріланс це повна лажа. Він дозволяє заробити грошенят, але дуже сумнівний в плані бусту скілів (усіх крім швидкості роботи в інструменті). Тому, якщо ви одразу плануєте реалізовувати амбіції власника агенства, то можна і на фрілансі погратись. Але якщо вам цікаво рости саме в класного мачюрного крутого продуктового дизайнера (або дизайнера який може і в аутсорзі і в продукті) то фріланс це не найкраща платформа. Звісно є винятки накшталт TOPTAL, де взагалі інша атмосфера і чарджать взагалі інші гроші. Ну бо як кажуть в ТОПТАЛі “Top 3% of Freelance Talent”. Але це виключення і воно скоріш підтверджує правило.Наступний тейк - про певний ІТ-хаб, який був на території СНД. До повномасштабного вторгнення наш хаб любили і роботи давали вдосталь, адже ми робимо якісно і не за всі гроші світу. До порівняння розробити MVP в Європі чи США це прям набагато дорожче за рахунок годинного рейта команди. Тому якщо замовник хоче продукт дешевше вартості крила літака, СНГ-хаб був дуже цікавий. Внаслідок подій 2022 року, хаб почав змінюватись: від виконавців в пєдєрації відмовились (звісно не з морально-етичних причин, а тому що на рашці вимкнули свіфт, а возити літаком долари ні одна компанія не хоче). Додайте ще періодичні вимкнення світла і постійні загрози ударів і картина виглядає не сильно класно. Але це не означає, що вакансій немає - просто змінились вимоги. Тепер класно бути мачюрним дизайнером, в якого є Екофлоу і багато досвіду - це в рази збільшує шанси знайти роботу мрії. Нажаль, джунам наразі стало трошки важче знайти свою першу роботу, тому найкраще, що можна зробити в цій ситуації це КАЧНУТИ СКІЛИ!Ось вам посилання на статтю, де я намагався допомогти з пошуком роботи:Як знайти роботу в UX: покроковий гайд, що приведе до оферуА розкажіть но як в вас було з пошуком роботи? Як знайшли роботу, де ви зараз працюєте?