Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - interfaces.prjctr
Додано 14 лип 2024

interfaces.prjctr

@interfaces_prjctr
Кількість підписників: 10 800
Фото: 1,830
Відео: 293
Посилання: 1,020
Опис:
Найбільший український канал присвячений дизайну продуктів від спільноти Projector Institute. Наші курси ➡️ bit.ly/3Ok2oRD Для питань та пропозицій — [email protected]
Джерело

interfaces.prjctr | Для того, що б робота шла простіше і зрозуміліше — потрібна комунікаці...

Логотип телеграм спільноти - interfaces.prjctr | safonov week interfaces.prjctr @interfaces_prjctr
1 330 Охват/переглядів 2026-03-10 15:34 Повідомлення №2254
Для того, що б робота шла простіше і зрозуміліше — потрібна комунікаціяКолись мій підхід по комунікації з менеджером виглядав наступним чином: я збирався з духом, збирав пул поінтів шо я хочу обговорити, і намагався підловити менеджера в кінці робочого дня, коли всі вже більш-менш звалять, і я зможу поговорити віч-на-віч.З часом я дізнався про формат мітингів 1-2-1, і вирішив шо було б класно такі мати хоч інколи. Знов зібрався з духом підійшов до менеджера, і сказав шо було б класно мати такі з ним зустрічі періодично. Він спитав нащо, я відповів шось в дусі "ну що б поговорити куди ми йдемо як команда, шо і чому ми робимо, що в тебе в голові, що мене бентежить в роботі..". Відповідь я отримав приблизно наступну "А чого мене повинно взагалі повинно *****ть шо тебе бентежить... Ти ж працювати прийшов... Але ладно, я бачу шо ти краще цю тему розумієш і шось почитав, дай мені пару днів я теж внікну, подумаю, і поговоримо". Так ми засетапили щомісячну зустріч.Вантувани це самий ефективний спосіб порішати купу питань. І самий простий, бо комунікація 1 на 1 значно легше, ніж коли треба модерувати групу.І це не статус-мітинг і перевірка задач. Це досить вільний формат комунікації, але в тому числі і ключовий інструмент управління очікуваннями, енергією і довірою.Це єдине місце, де менеджер і співробітник можуть регулярно звіряти реальність: очікування, енергію, обмеження і напрямок руху.Поки писав згадав шо в мене вже був пост про те як хибні очікування призводять до вигорання. Ну і те шо звинувачувати менеджера це зручно, але толку нема.Може вас такі штуки ніколи не чіпляли і це топ звісно. Але мій меседж, що чим більше вдасться взяти під свій контроль, тим легше і цікавіше буде працювати.Цікаво: у вас є регулярні 1-1 з менеджером? Що ви там зазвичай обговорюєте?