Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Кількість підписників

132 138
Середній/День:: -35
Середній/Тиждень:: -242
Середній/Місяць:: -900

👁️ Середній перегляд на повідомлення

23 347
Середній/День:: 25,200
Середній/Тиждень:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Кількість повідомлень на день

4.3
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.3

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 34,900 26-01-16 13:11
Сьогодні багато хто пише дописи в пам'ять захисників ДАП. 16 січня - це одна з неофіційних дат вшанування, також на державному рівні була прийнята й інша дата - 20 січня.Для тих, хто був в 2014 занадто малим, або для кого війна почалась тільки в лютому 2022 нагадаємо, що з 26 травня 2014 до 22 січня 2015 Донецький аеропорт від російських військ та їх проксі терористичних бандформувань героїчно обороняли українські військові та добровольці. Ворог не міг захопити цей опорний пункт 242 дні. За однією з версій походження терміну "кіборги" стосовно захисників донецького аеропорту вперше з'явилось у вересні 2014 року. Коли у перехоплених перемовинах один з бойовиків намагався пояснити командуванню, чому передові загони російсько-терористичних військ у всеозброєнні з танками і мінометами не можуть взяти Донецький аеропорт, який захищає кілька десятків українських військових зі стрілецькою зброєю. Тоді це слово підхопили у ЗМІ та воно отримало своє нове значення у контексті російсько-української війни на Донбасі. Цей термін став символом незламності та стійкості українського духу, вправності українських воїнів сучасної доби, які "на характері" стримували значно переважаючі сили агресора.Детальніше про ті події та факти можна прочитати на Wiki Кіборги (захисники Донецького аеропорту)Архіви InformNapalm в контексті Дня вшанування захисників ДАП: свідчення про використання на Донбасі в той період російських важких вогнеметних систем.Вічна пам'ять всім захисникам України, які віддали свої життя в боротьбі проти російських окупантів.
👁 24,200 26-01-15 19:34
Друзі, на сторінці у Facebook нашого доброго друга і волонтера Артема Величка, якого ми знаємо вже понад 10 років, і який всі ці роки нам допомагає з професійним перекладом досліджень InformNapalm англійською мовою, сьогодні побачили інформацію про терміновий збір. Артем в межах волонтерської ініціативи KorchiTravel давно активно допомагає різним підрозділам Сил оборони України купувати і переправляти в Україну авто для фронту. Він дуже скромна людина з великим щирим серцем. Артем не просив нас про медійну підтримку збору, але ми знаємо, що кожний його збір максимально важливий і також хочемо допомогти йому оперативно зібрати необхідні кошти.Ось його допис:"Вже буквально цієї неділі маю рушати до Норвегії по бусика для бійців з підрозділу активних дій ГУР МО «Кракен», які ведуть штурмові дії на Запорізькому напрямку. Їм дуже потрібна машина для логістики.Під цю потребу ми знайшли ось такого Хаяса біля Осло. Майже не іржавий! 😉 Сторгувалися за 2150 євро. Собівартість пригону вийде десь у 800. Тож загальна мета цього раунду клянчингового фінансування становить 2950 євро. Дівчата і хлопці з Кракена пообіцяли теж долучитися до збору. Але наразі купуємо його у борг, бо така пропозиція довго не чекатиме…#KorchiTravel дуже просять долучитися внеском до нашої програми лояльності DHLI MSQLI! Це буде вдала інвестиція, бо ці хлопці вже давно довели свою ефективність у справі утилізації MSQLI-в.Реквізити для допомоги – нижче.PayPal / Wise / Payoneer: [email protected] Visa Privatbank: 4149439029156191 IBAN UA873052990262016400958105895 ОтримувачВЕЛИЧКО АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧРНОКПП/ЄДРПОУ 2723414898 PS Якщо треба, можу також дати дані для переказу Бліком у Польщі або ІБАН рахунку в злотих. Про всякі екзотичні способи переказу краще напишіть в приват" Дякуємо всім, хто долучиться!
👁 32,700 26-01-09 07:42
Рашисти заявили, що масована ракетно-дронова атака по Україні в ніч на 9 січня - це нібито "відповідь" на "91 дрон по резиденції Путіна", тобто відповідь на фейк, який вигадав сам Путін, щоб навішати лапшу на вуха Трампа, але навіть Трамп не повірив в цей вкид. Та демонстративному застосуванню "Орешника" по Львівщині саме зараз є інше більш логічне пояснення - це єдина відповідь, яку Москва може собі дозволити стосовно Вашингтона після захоплення американським спецназом танкерів російського тіньового флоту. Ось яка насправді мета застосування болванок "Орешника". РФ абсолютно нічого не може зробити, щоб захистити нафтові танкери, тому заявляє про відповідь на фейкову атаку, яку сама вигадала і безрезультатно розкручувала. Звісно, перманентною метою рашистів є також нанесення шкоди українцям, але для цього їм не потрібні приводи, вони це роблять на постійній основі. Безвідносно, чи оцінить Трамп, що Путін збрехав йому про 91 дрон і потім російська пропаганда назвала сьогоднішній масований обстріл "відповіддю", чи оцінить він чергову безглузду акцію з "Орешніком", але США вже показали, що коли це стосується їх інтересів, вони можуть легко і викрасти диктатора з резиденції, яку охороняє російське ППО, і захопити танкери, які "охоронялись" російськими кораблями та субмаринами. І Росія нічого не зможе вдіяти, тільки демонстративно пускати болванки"Орешника", який тільки Путіну здається найкрутішою аналоговнєтною зброєю.
👁 27,500 26-01-07 10:08
🔤 Публікуємо скорочений переказ і переклад нового цікавого OSINT-дослідження від Nordsint.Як Росія обходить санкції та отримує Starlink для війни проти УкраїниУпродовж 2024–2025 років російські компанії продовжували завозити обладнання Starlink, попри санкції та публічні заяви SpaceX про відсутність постачань до РФ. Ці термінали активно використовуються російськими військами на фронті в Україні — там, де звичайний зв’язок недоступний.Як це працюєStarlink потрапляє до РФ через схеми паралельного імпорту. Активація відбувається через акаунти, зареєстровані в третіх країнах (Європа, Близький Схід, Азія), що дозволяє обходити блокування.Документи, що «засвітили» схемиУ російських базах сертифікації з’явилися декларації відповідності на Starlink із дивними або фальшивими даними про виробників:- адреси офіційних реселерів у Нідерландах (Castor Marine),- логістична компанія з ОАЕ (Emaross Group),- фірми з Гонконгу, зареєстровані через сервісні офіси.Фотодокази з Telegram-каналів підтверджують реальні поставки — на коробках Starlink були наклейки логістів з Дубая.Відкритий ринок у РФStarlink вільно продається в Росії через маркетплейси Wildberries та Ozon, зокрема з рекламою «для військових». Деякі продавці навіть дають поради з маскування терміналів.Starlink на дронахАнтени Starlink зафіксовані на російських БПЛА «Молнія-2», які використовуються для розвідки та ударів. За оцінками українських фахівців РЕБ, саме такі дрони могли застосовуватися під час удару біля Полтави наприкінці 2025 року.Висновок:Ланцюги постачання Starlink до Росії реальні, задокументовані та системні. Декларації відповідності, логістичні компанії та відкритий продаж усередині РФ прямо суперечать публічним запереченням російської влади та створюють серйозні питання до контролю санкцій.@informnapalm
👁 29,300 26-01-04 15:53
Сьогодні, 4 січня, в Москві затримали понад 200 рейсів через загрозу дронів.В московських аеропортах Домодєдово, Внуково та Жуковський вчергове запроваджено план "Кавьор". Нагадаємо, що згідно попереднього моніторингу InformNapalm, за літо 2025 року, понад 30 аеропортів РФ опинялись під регулярними закриттями повітряного простору. Восени ми у внутрішніх чатах підбивали статистику в порівнянні з літніми місяцями, в дужках кількість оголошень плану "Кавьор" по деяких аеропортах і загалом. Літо 2025:VKO ВНУКОВО- (11)DME ДОМОДЄДОВО- (13)ZIA ЖУКОВСЬКИЙ- (14)SVO ШЕРЕМЕТЬЄВО- (10)SPB САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (15)Інші російські аеропорти - 249. Осінь 2025: VKO ВНУКОВО (4)DME ДОМОДЄДОВО (7)ZIA ЖУКОВСЬКИЙ (9)SVO ШЕРЕМЕТЬЄВО (4)SPB САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (3)Інші російські аеропорти - 471. Тобто, якщо у московських аеропортах восени була трохи нижча статистика, то по таких містах як Калуга, Пенза і т.д. кількість збільшилась майже в 2 рази (літо 249 інцидентів, осінь - 471). Хоч українські БПЛА і не цілять безпосередньо по цивільних аеропортах, їхній рух змушує росіян зупиняти роботу цих об’єктів, створюючи колапс у пасажирських перевезеннях.
👁 39,300 26-01-02 18:14
1 січня російський колаборант, очільник окупаційної адміністрації Херсонщини Володимир Сальдо звинуватив у соцмережах ЗСУ в ударі нібито "по цивільних", які святкували Новий рік у кафе та готелі в тимчасово окупованому селі Хорли на узбережжі Чорного моря в ніч проти 1 січня. «Удар був завданий після роботи розвідника – майже під бій курантів», – написав Сальдо. У Генштабі ЗСУ того ж дня, 1 січня, відкинули причетність до удару українських військових.OSINT-аналітик міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Антон Павлушко вчора звернув увагу на заяви російських окупантів про нібито «удар по мирним мешканцям» у селищі Хорли — на тимчасово окупованій частині Херсонщини.Антон наголосив, що Хорли — це фактично півострів із базами відпочинку, санаторіями та прибережною інфраструктурою, які місцеві мешканці давно обходять стороною, адже там системно розміщуються російські військові. Поруч — Скадовськ, Портове, Чорноморське, куди регулярно «прилітає». У цьому ж районі постійно працює перша лінія російської ППО, фіксуються комплекси типу «Бук» і «Оса», стартують патрульні катери для контролю БЕКів та прикриття Тендрівської коси. Фактично — суцільна військова зона.Сьогодні з’явилося більше інформації, яка частково підтверджує ці припущення. Водночас розслідувачі звертають увагу, що серед ліквідованих могли бути не лише військові, а й колаборанти. Як одну з версій також розглядають сценарій «позбавлення від токсичних активів» російських спецслужб.Розслідувачі групи Evocation оприлюднили попередні списки осіб, які, за їхніми даними, були ліквідовані в Хорлах.За оцінкою дослідників, інцидент може бути російською спецоперацією «під чужим прапором» — з метою одночасно:— утилізувати «токсичних» агентів і колаборантів;— запустити черговий пропагандистський наратив про «криваву хунту, яка вбиває цивільних»;— розкрутити інформаційний маховик «теракту і терору» як продовження попередньої фейкової операції про «91 дрон по бункеру Путіна».Видання "Радіо Свобода" також зібрала дані та коментарі про все, що наразі відомо щодо інциденту у Хорлах.
👁 19,800 25-12-30 10:45
🔤 Друзі, наразі міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm працює одночасно з трьома різними командами CYBINT-фахівців над цікавими спільними операціями та матеріалами. В новому році плануємо продовжувати розкривати масштабні кейси. Хоча далеко не всі операції стануть публічними в найближчі місяці. Але і в січні 2026 будуть оприлюднені дані, які за всіма канонами OPSEC були витримані "на паузі", щоб забезпечити максимальний кумулятивний ефект. З 2014 року InformNapalm активно використовував методи OSINT, завдяки яким провів тисячі досліджень, що лягли в основу доказової бази для ЄСПЛ. З 2016 року ми почали додавати до OSINT ще і CYBINT. І наразі ці дві дисципліни в поєднанні дають значний ефект у операціях проти російських агресорів. На початку 2026 року виповниться вже 10 років, як CYBINT став провідною дисципліною у наших операціях та публікаціях. В 2014 саме кропітка, активна і методична праця волонтерів спільноти InformNapalm задала тренд на популяризацію OSINT в темі війни в Україні, ми були піонерами активного просування цієї дисципліни в медіа, фокусування на доказах і фактах для донесення інформації до широкої аудиторії десятками мов світу. З розвитком технологій, коли OSINT став більш автоматизованим і доступним для широкого кола людей, які стали користуватись чат-ботами для пробиву та іншими новими способами збору інформації, ми сфокусувались на даних, які неможливо діставати шляхом моніторингу соцмереж і чат-ботами, а потрібно глибше пірнати в інформаційні потоки... І цього року, що минає, і в попередні роки ми в першу чергу намагались бути найбільш ефективними і корисними для наближення перемоги України. А ведення сайту і цього каналу та сторінок в соцмережах - це лише маленька частинка нашої активності, хобі, яке проявлене публічно. Здебільшого розвідка любить тишу і ведеться тихо, ми завжди суворо дотримуємось правил OPSEC і самоцензури. Ми хочемо подякувати сьогодні всім людям доброї волі, які нам допомагають і словом, і ділом. Які підтримують нас і чашкою кави, і внесками на пальне, сервери, технічні засоби розвідки. Все це також важливо, бо дозволяє планувати операції та підтримувати ресурси в роботі. Дякуємо всім, хто з нами всі ці полум'яні роки.Далі буде. Разом переможемо.
👁 24,900 25-12-28 18:24
Сьогодні у нас на каналі було опитування про найпоширеніші причини СЗЧ. Загалом, більшість вказали, що саме недовіра до некомпетентного безпосереднього командира є найбільшою проблемою. І саме з цією проблемою працює Трійка, яка має механізми для військових, які бажають воювати під проводом компетентних командирів і тому йдуть в СЗЧ. Бо багато військових готові віддати життя за неньку Україну, але ще більш ефективно воювати злагоджено, ефективно і забирати життя у ворогів. Бо українці тут, щоб жити на своїй землі. У часи визвольної війни цінність життя українців має не девальвувати, а навпаки - зростати в рази. Особливо цінність життя воїна, який захищає свою державу. Тому компетентність командира є такою ж важливою умовою і найпершою задачею, як і важливість ефективної мобілізації. Бо повернути і замотивувати бійця, який вже має військовий досвід - це значно ефективніше, ніж загрібати з вулиці хворих і немічних, щоб поставити галочку і забути, що військо потребує людей здатних тримати зброю. Тому ми і розпочали це опитування, щоб вчергове підсвітити проблему ефективності, яка стосується не тільки мобілізації, а і компетентності та довіри. Навчати потрібно не тільки солдат, а і командирів різних ланок. Навчати і вимагати компетентності, а не закидати армію паперами та журналами для галочки, які нічого не вирішують, а лише прикривають дупу. Паперовість, формалізм, бюрократія, безвідповідальність жере сили армії не менше, а подекуди навіть більше ніж ворожі атаки. Армія потребує реформ, потребує формування базової ідеології, етики та формування філософії постійної еволюції та компетентності офіцерів, сержантів, солдат. Не паперової та журнальної, а військової, професійної та людяної. Наразі армія - це зріз суспільства, в якому часто на самий верх вилазять далеко не ті, хто має найбільший рівень компетентності та людяності, це наслідок сторічного негативного відбору. Армія має стати кастою, яка виховує зі зрізу суспільства касту найкращих представників цього суспільства. Справжню еліту для цієї країни. Еліту, яка цінує життя, бо знає чому життя є найвищою цінністю, знає та вміє як його забирати у ворогів та як його берегти заради збереження української нації. Чим більше людей буде замислюватись та усвідомлювати потребу для еволюції та змін як в армії, так і в суспільстві. Тим більше шансів, що Україна переможе (у всіх сенсах). Віримо в людей доброї волі. Віримо у здатність українського суспільства еволюціонувати, зростати та ставати свідомими. Виховувати і навчати самих себе та близьких і резонувати з ідеями та вірою у перемогу попри всі труднощі та виклики. Слава Україні.
👁 26,200 25-12-26 16:28
📱 Відео 1: читачі прислали коротеньке відео тренування по прольоту FPV-дрону через двері "буханки" на курсах Killhouse Academy від Трійки. До слова, на екрані ми помітили маркування 8" дрону від "Диких Шершнів".📱 Відео 2: читачі прислали в пропозиції контенту відео з ворожих чатів з прикладом як дві "буханки", що використовує ворог для своєї логістики, лежать перевернуті на снігу. Можливо, водій також не впорався з керуванням після прильоту FPV у вікно. Як вказує голос за кадром, ці два УАЗіка "не доєхалі в Купянск".Ми вирішили об'єднати ці два відео в одному дописі, бо нам здається, що в цьому щось є. Звертаємось до всіх українців, і особливо до молоді. Тренуйтеся, навчайтеся, витрачайте свій час ефективно на різноманітних курсах бойової підготовки, щоб коли прийде ваша черга боронити Україну на фронті - ви були готові нищити ворога, перерізати його логістичні маршрути та тримати "кілзону", яку не зможе проїхати жодна "буханка" і не зможе пройти жоден російський окупант. Ця війна надовго, навіть якщо буде якась тимчасова "заморозка", то навички, які ви можете отримати зараз вам ще знадобляться. Бо світ не стане безпечнішим, а навпаки - світ рухається до зростання війн і військових конфліктів, коли апетити агресорів зростають, а безкарність і слабкість лише підживлюють їх апетити. Хочеш миру? Готуйся воювати вічно. І тоді, можливо, буде менше тих, хто захоче проти тебе воювати. Україна має стати сталевим дикобразом, мілітаризованою державою, щоб будь-який хижак, який роззявить на неї рота, ніколи не міг її ні вкусити, ні проковтнути.
👁 21,600 25-12-22 10:26
У понеділок, 22 грудня 2025 року, в Москві було ліквідовано начальника управління оперативної підготовки Генерального штабу ЗС РФ генерал-лейтенанта Фаніла Сарварова.Таким чином, за розрахунками журналістів видання Главком за час повномасштабного вторгнення РФ було ліквідовано щонайменше 18 російських генералів (11 із них підтверджені владою РФ). В контексті нагадаємо, що до повномасштабного вторгнення міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm проводила дослідження "Похоронний марш російських генералів", в якому фіксувала у вигляді інфографіки "статистичні спалахи" дивних смертей російських генералів, які припадали на повоєнні та післявоєнні періоди. Цікаво, що саме ця статистика напередодні повномасштабного вторгнення, в 2021 році викликала значний батхерт у російського "Роскомнадзора", який вимагав видалити статтю з сайту, яка була розміщена 12 мовами світу.Тож можна констатувати, що саме тема ліквідації російських генералів є досить чутливою і дійсно може впливати не тільки на "Роскомнадзор", а і на вищий офіцерський склад країни-агресора.