Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Джерело

InformNapalm | Рашисти заявили, що масована ракетно-дронова атака по Україні в ніч на...

Логотип телеграм спільноти - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
32 700 Охват/переглядів 2026-01-09 07:42 Повідомлення №26562
Рашисти заявили, що масована ракетно-дронова атака по Україні в ніч на 9 січня - це нібито "відповідь" на "91 дрон по резиденції Путіна", тобто відповідь на фейк, який вигадав сам Путін, щоб навішати лапшу на вуха Трампа, але навіть Трамп не повірив в цей вкид. Та демонстративному застосуванню "Орешника" по Львівщині саме зараз є інше більш логічне пояснення - це єдина відповідь, яку Москва може собі дозволити стосовно Вашингтона після захоплення американським спецназом танкерів російського тіньового флоту. Ось яка насправді мета застосування болванок "Орешника". РФ абсолютно нічого не може зробити, щоб захистити нафтові танкери, тому заявляє про відповідь на фейкову атаку, яку сама вигадала і безрезультатно розкручувала. Звісно, перманентною метою рашистів є також нанесення шкоди українцям, але для цього їм не потрібні приводи, вони це роблять на постійній основі. Безвідносно, чи оцінить Трамп, що Путін збрехав йому про 91 дрон і потім російська пропаганда назвала сьогоднішній масований обстріл "відповіддю", чи оцінить він чергову безглузду акцію з "Орешніком", але США вже показали, що коли це стосується їх інтересів, вони можуть легко і викрасти диктатора з резиденції, яку охороняє російське ППО, і захопити танкери, які "охоронялись" російськими кораблями та субмаринами. І Росія нічого не зможе вдіяти, тільки демонстративно пускати болванки"Орешника", який тільки Путіну здається найкрутішою аналоговнєтною зброєю.