Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Джерело

InformNapalm | За вечір додались фахові коментарі та реакції на наш допис від тих, хт...

Логотип телеграм спільноти - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
26 800 Охват/переглядів 2026-01-23 23:32 Повідомлення №26655
За вечір додались фахові коментарі та реакції на наш допис від тих, хто глибоко в темі та має свій надзвичайний досвід. Власне, це реакції людей, які самі працюють з агентурними мережами і знають що таке працювати в інтересах України в умовах жорстокої російської окупації:1. Артем Східний, мабуть один з найвідоміших українських партизан, який 8 років діяв в окупації, а зараз воює в лавах ЗСУ. Він підтримав наш допис і нагадав, що неодноразово також намагався привертати увагу до цієї важливої теми:https://t.me/samotniyskhid/65392. Канал "Кримський вітер", який фокусується на партизанських акціях та розвідувальних діях в тимчасово окупованому Криму зробив також репост нашого допису і додав коротку ремарку з власного досвіду:https://t.me/Crimeanwind/92893Це вже не лише наш поодинокий голос, який лунає на противагу хвиль публікацій в ЗМІ з фото про чергову святкову "ненасильницьку патріотичну акцію". Це вже голоси людей та організацій, які також мають власний досвід і успішний шлях в царині розвідки, агентурної роботи та партизанських дій. Пропагувати "ненасильницький спротив" проти тих, хто прийшов вбивати і руйнувати - це позиція вигідна ворогам України, для яких зручно, щоб їх жертви не прагнули діяти ефективно і щоб їх спротив був максимально каналізований в безглузді дії. Якщо за роки цієї війни ініціатори та агітатори такого виду спротиву не зрозуміли ці прості істини, то постає питання в чиїх інтересах продовжують пропагувати такий спосіб пасивної "боротьби"? І чому ворог вдало використовує в своїх інтересах рефлексивний контроль з ідеєю "ненасильницького спротиву" на окупованих територіях? Сподіваємось, що не тільки фахівці, а і патріотичні медіа підтримають і посилять наш голос. А не будуть і надалі толерувати й заохочувати своєю увагою безглузді акції, романтизуючи фото з папірцями. Якщо ЗМІ бажають показати, що в окупації люди чекають визволення та чекають ЗСУ - показуйте історії українців, які воювали та воюють за Україну та рідний дім яких наразі в окупації. Саме ці люди і є тим символом спротиву окупантам, а не потайки зроблені фото з папірцем. Думайте. Дійте з розумом. Тоді переможемо.