На Львівщині 19-річний хлопець отримав опіки 60% тіла, коли фарбував дахБогдан цієї осені працював на підприємстві у Львівській області. Наприкінці вересня він мав пофарбувати металевий дах. Під час розведення фарби розчинником уайт-спірит хлопець ненароком облився. Згодом пішов на перекур, тільки-но підпалив цигарку і його футболка вмить спалахнула. Швидка спершу доправила Богдана до найближчого медзакладу, а вже звідти – до Львова у Лікарню Святого Луки. Хлопець був у важкому стані. 60% площі його тіла було уражено опіками, більшість з яких – глибокі. Найбільше постраждали голова, тулуб, шия, грудна клітка та руки. Також у пацієнта був опік дихальних шляхів. Юнака негайно забрали в операційну, де висікли частину некротизованих тканин та одномоментно закрили очищені рани ксеношкірою, тобто свинячою. Потому опікові хірурги у кілька етапів продовжували забирати мертві тканини. А згодом виконали аутодермопластику – пересадили на місця глибоких опіків власну шкіру пацієнта. Понад тиждень Богдан перебував у палаті інтенсивної терапії у важкому стані. Наразі стан хлопця стабільний, і він вже почав реабілітацію.📩Інформує Львів | 🌐 Instagram 📥Надіслати новину
У Львові на місці вбивства Ірини Фаріон розпочали облаштовувати простірСьогодні на вулиці Масарика, 3 розпочали поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, щоб облаштувати сквер пам’яті Ірини Фаріон. Наразі стартували підготовчі роботи, далі планують впорядкувати стихійне паркування, відновити тротуари та покриття, посадити дерева та встановити вуличні меблі. Після проведення благоустрою на місці вбивства Ірини Фаріон встановлять особливий мистецький твір.Загальна вартість робіт - понад 2 мільйони гривень. Після проведення благоустрою на місці вбивства Ірини Фаріон встановлять особливий мистецький твір. Його безкоштовно розробили колишні студенти-архітектори Ірини Фаріон – команда Андрія Лесюка, що є авторами Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові та майбутнього музею Романа Шухевича на Білогорщі. Концепцію напрацювали у співпраці з донькою пані Ірини – Софією Особою.📸Маєте фото/відео події, що сталася у вашому місті?Надсилайте у наш бот, ми будемо вдячні та опублікуємо її📩Інформує Львів | 🌐 Instagram 📥Надіслати новину
Поліція розпочала перевірку щодо стрілянини з пістолета у львівській школі“Ми виявили цю інформацію під час моніторингу соцмереж. Жодних повідомлень до нас не надходило. Зараз розпочали перевірку, встановлюємо чи були такі факти”, — зазначила речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська.Правоохоронці встановили, в якому саме навчальному закладі відбулась подія та її учасників – трьох учнів 9 класу. Один із хлопців приніс у навчальний заклад пристрій для відстрілу металевих кульок пневматичної дії, який належить його батькові та, за попередньою домовленістю, здійснив постріл у сторону свого товариша. На щастя, унаслідок події ніхто не постраждав. У Львівській міськраді LVIV.MEDIA підтвердили, що школярі таки стріляли із, ймовірно, пневматичного пістолета в одній із шкіл, однак ще два місяці тому. Відео ж потрапило у соцмережі лише зараз. “Цей інцидент трапився ще близько 2 місяців тому. З усіма учасниками ще тоді було проведено виховні бесіди”, — повідомили у пресслужбі ЛМР.Водночас у якій саме школі трапився випадок та якого віку школярі у міськраді не коментують.📩Інформує Львів | 🌐 Instagram 📥Надіслати новину
☝️Незаконне будівництво на вул. Парковій біля Стрийського паркуНові приписи про порушення, а реєстратору оголошено підозру. Там замість підпірної стінки підприємець зводить триповерхову будівлю.Справа щодо самобуду на Парковій тягнеться вже кілька років. Міська інспекція ДАБК виявила ознаки самочинного будівництва. З'ясувалося, що власник старовинної вілли на вул. Парковій, 9, маючи дозволи на будівництво підпірної стінки, почав будувати кількаповерхову споруду - без відповідних дозволів. Новобуд зводили впритул до будинку, що є пам'яткою архітектури, а з іншого боку - територія Стрийського парку. І на неї зайшло нове будівництво. Тоді міська рада скерувала звернення в прокуратуру та ДІАМ, і прокуратура подала позов до суду з вимогою знести самобуд. У квітні цього року Держінспекція архітектури та містобудування ще раз провела перевірку і задокументувала, що замовник будівництва не виконав ще попереднього припису про усунення виявлених порушень. Тож ДІАМ видала ще один припис – тепер уже про демонтаж збудованого на Парковій, 9. Якщо цього не зробить сам власник, тоді це зроблять відповідні державні органи в примусовому порядку. Адже триповерховий самобуд повинен бути демонтований.Оскільки власник самобуду з допомогою реєстратора зареєстрував на цей об'єкт право власності, юристи Львівської міськради звернулися в Мін’юст, а міська ДАБК – до правоохоронців. На сьогодні відомо, що реєстратору вже оголошено підозру.📩Інформує Львів | 🌐 Instagram 📥Надіслати новину
103 бригада ТрО відреагувала на побиття свого побратима у Новому РоздоліУ бригаді розповіли, що їхній побратим Нестор Дидик у перші дні широкомаштабного вторгнення пішов захищати країну. Воював на Донеччині, Луганщині і Харківщині. Через стан здоров’я продовжив службу на Львівщині, куди його перевели на роботу до ТЦК та СП. Під час виконання його службових обовʼязків і перевірки документів на нього напали близько восьми чоловіків і почали жорстоко бити.«Вдома. На рідній нам Львівщині там, де мав би бути захист і вдячність, він отримав удари. Для нас це не просто випадок. Це виклик. І це межа. Ми – бригада честі. І коли когось із наших намагаються принизити, зламати, ми не стоїмо осторонь. Ми – бойове братство. Ви побили не одного чоловіка – ви вдарили по образу Захисника, зневаживши його шлях, його досвід, його жертви і ви будете відповідати за це. Той, хто зраджує честь – завжди платитиме. Ми не допустимо повторення такого», – емоційно відреагували на сторінці бригади.Керівництво 103 ОБр ТрО закликало правоохоронні органи до швидкої реакції, встановлення всіх причетних та справедливого покарання для них. Також там пообіцяли контролювати хід цієї справи та звертатися до всіх рівнів влади, якщо реакція буде млявою або формальною.«Ми не дозволимо в тилу топтати тих, хто тримав і тримає фронт. Ви відповідатимете. Ми попереджаємо на майбутнє: будь-який напад на нашого побратима в тилу – це удар по всій армії», – наголосили у бригаді.📩Інформує Львів | 🌐 Instagram 📥Надіслати новину