Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Інешка в моменті🧘🏼✨
Додано 14 лип 2024

Інешка в моменті🧘🏼✨

@ineshka_space
Кількість підписників: 671
Фото: 573
Відео: 85
Посилання: 294
Опис:
Канал Інни Турчик про психологію, майндфулнес і життя з добротою до себе. Розповідаю про 👶👶 Аудіо-медитації, подкасти, статті та анонси курсів у цьому каналі🙌

👥 Кількість підписників

671
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

286
Середній/День:: 475
Середній/Тиждень:: 264
ERR: 42.62%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Нарешті я повернулась із своєї соло-поїздки, яка спонтанно таки стала можливою раніше, ніж я думала. Колись я часто їздила одна в різні відрядження і це давало мені багато натхнення і часу поміркувати.Коли я стала мамою, звісно це стало важче організувати - але насправді я просто собі не дозволяла. На цей раз 5 днів діти чудово впоратись без мене, ми гарно спілкувались по телефону і дуже скучили.В той же час я дозволила собі відчувати легкість - набагато глибше, ніж це звучить.Колись легкість для мене була про те, що я відчуваю багато радості, посміхаюсь, вдягаю якісь легкі сукні чи планую відпустку. Це було таке дуже просте уявлення про легкість, та зараз я усвідомлюю - що легкість це зовсім не про безтурботність. Бо так - наше життя вже ніколи не буде повністю безтурботним. Так, ми є дорослі - які живуть в такі часи, які ми не обирали - але цей час обирає нас.В моєму Клубі ми не живемо ілюзіями, що треба відсторонитись від складної реальності, щоб відчути легкість - навпаки - ми вчимось приймати реальність, творити її і звісно - не забувати про базову потребу спонтанності, гри і відтак легкості та творчості.Легкість не заперечує те, що нам потрібно справлятись з викликами - але також це стан, в якому нам набагато простіше знаходити ресурси і сили вирішувати проблеми і проживати тривогу і невизначеність.В Клубі цього літа точно не буде виснажливих марафонів, а що ж буде:💫буде простір для сповільнення, легкості та глибокого дослідження себе через маленькі кроки, без тиску на себе, тому що глибину можна пізнавати не поспішаючи і без напруги.💫навчимось не лише будувати нові звички із легкістю, а змінювати ставлення до себе і стосунок із собоюЦе літо буде про відбудову своєї дорослості саме як жінки. Ми будемо досліджувати себе у стосунках (із собою та іншими), повертати контакт із тілом та плекати свою психологічну й емоційну зрілість. І все це — у підтримуючому колі жінок.Читайте детальну програму про Клуб за посиланням і приєднуйтесь на ЛІТО, яке кардинально змінить ваші стосунки із собою та навчить вас самопідтримки, самоспівчуття і бути собі опорою🔻🔻🔻https://insiterclub.notion.site/?source=copy_linkhttps://insiterclub.notion.site/?source=copy_linkhttps://insiterclub.notion.site/?source=copy_link
Як сказати «ні» іншим, щоб нарешті сказати «так» собі? 🛑У травні Клуб свідомого життя Інсайтер заходить в одну з найважливіших, найгарячіших і найбільш трансформаційних тем - Особисті межі БЕЗ почуття провини.👉 Гортайте карусель, щоб відчути атмосферу нашої спільноти.👉 Пишіть слово КЛУБ у коментарі, і я надішлю вам посилання на приєднання.Почніть свій травень з того, що нарешті оберете себе! Це буде дуже практично, корисно і з опорою на усвідомленість, коучинг і КПТ! 👇🎧 4 глибокі подкасти-практикуми:▫️ Фундамент: Що таке насправді дорослі кордони? Як відчути цю базову потребу і перестати їх порушувати.▫️ Межі із САМОЮ СОБОЮ: Як дотримуватись обіцянок, даних собі? Як дозволити собі відпустку, вихідні та відпочинок без докорів сумління.▫️ Асертивність та соціум: Як екологічно проявляти агресію, захищати своє і вибудовувати кордони з колегами чи знайомими.▫️ Межі з найближчими: Пам'ятаєте жарт: Думаєш, що ти просвітлений? Проведи вихідні з родичами!? Будемо вчитися зберігати свої межі, не руйнуючи цінні стосунки.🧘‍♀️ Наші інсайтерські рутини та практики:☀️ Тепла практика місяця: «Ловити миті сонця” - вчимося помічати життя, бути тут і зараз, заземлятись і собі радість у моменті. Ранкова медитація: Щовівторка о 07:00 зустрічаємось на спільні живі медитації (заряджає на весь тиждень!).🎧 Міні-медитації в записі: Швидка допомога для вашого стану.🔥 Живі зустрічі в Zoom:🗓 12-тижневе планування: Разом сплануємо наступні 3 місяці. Не через жорсткий тайм-менеджмент, а через доброту до себе + реальну ефективність.🧠 Майстермайнд: Наш улюблений формат! Розберемо ваші особисті життєві ситуації та запити прямо в ефірі.🗣 21 травня - Секретна зустріч із крутим запрошеним експертом (деталі згодом!).🤫 І ГОЛОВНА ПОДІЯ ВЕСНИ...30-31 травня ми робимо ОФЛАЙН РЕТРИТ! 🏕Це будуть два дні глибоких практик, відновлення та жіночого кола наживо.🎈Важливо: це закрита подія. Доступ до реєстрації на ретрит матимуть ЛИШЕ діючі учасниці Клубу «Інсайтер».Клуб - це не просто інформація. Це система, де ви отримуєте підтримку, м'яко впроваджуєте зміни і знаходите "своїх" людей.ВСТУПИТИ В КЛУБ:https://insiterclub.notion.site/?pvs=73https://insiterclub.notion.site/?pvs=73https://insiterclub.notion.site/?pvs=73
Христос Воскрес!Вітаю вас із Світлим понеділком, моя дорога телеграм спільното🌿На свята раніше я відпочивала від роботи…А зараз будучи мамою вже майже три роки я взагалі забула, що таке повноцінний відпочинок.Раніше я була дитиною, яка могла на свята їсти мамині голубці і холодець (хоча це і досі так), а ще просто з книжкою сидіти цілий день під квітучим деревом чи малювати картину по номерах і просто відсипатись півдня і ніхто тобі нічого не скаже☺️Зараз я мама, яка і працює психологом, має свою справу і намагається якісно проводити час з дітьми поза роботою - тому відпочинок час від часу виходить з чату і подовгу туди не заходить назад🫣❤️‍🩹Зараз в мене одне дуже серйозне і велике навчання, друге дуже цікаве і менше навчання, і активний супровід моїх жінок в Клубі ну і звісно діти і тисяча разів на день «мам» - а іноді хочеться просто залягти в ліжко з серіалами чи книгою, бутерами з ковбаскою і пляцками📚На жаль, такої опції не було доступно, але я в такому періоді життя шукаю собі опції «маленьких пауз» для себе. Так, це не та свобода, яка була раніше, але ці паузи - це також про мій вибір.Не бути ідеальною мамою, господинею, психологом без вихідних чи відмінницею і першою у всьому. Мій вибір - іноді втекти з хати, поки діти гарно граються з прабабусею і випити кави хоч 2 хвилини і не думати про «все, що ще треба зробити». Як мама я дуже втомлююсь за вихідні, але я знаю, що цей етап змінюється іншим, ці виклики змінюються наступними. Залишається моя опора всередині і вміння не гнати життя, а бути в ньому - і тоді навіть трішки вдається відпочити там, де це не планувалось☺️🙏
Якщо ти дуже вимоглива до себе і кажеш собі "та це я перфекціоністка, це я така людина" - чи справді це так?💔Якщо зазирнути глибше: скільки твоїх цілей поставлено з точки «зі мною зараз щось не так, я маю себе переробити/покращити, щоб мене прийняли»?🥹Сором - це не якась «погана» емоція чи ваш ворог. Це просто зворотний бік нашого абсолютно природного бажання бути любленими і прийнятими іншими людьми.Але коли ми не вміємо з ним правильно поводитись, сором починає забирати якість нашого життя і паралізує нас. Нейробіологія доводить: єдиний спосіб розчинити сором і домовитись із ним — це вивести його на світло і застосувати самоспівчуття.Як конкретно з ним справлятись, щоб він не заважав вам жити і діяти?📌Запрошую вас на відкритий ефір 3 квітня (вже в цю пʼятницю) о 13:00.Яка користь для вас 🔽🔽🔽Сьогодні та завтра до 12:00 ви ‼️можете залишити ваші питання/ситуації у віконечку в моїх сторіз‼️Я анонімно розберу 1-2 кейси прямо на ефірі та дам свої дієві рекомендації і підтримку.Що ще буде на ефірі👇🔸 Розберемо, як сором маскується під «вимогливість та перфекціонізм» та непомітно керує вами.🔸 Чому самоспівчуття - це антидот до сорому (поясню на рівні роботи мозку).🔸 Зробимо спільну практику, де ви відчуєте зміну стану в моменті і зможете користуватись нею в реальному житті!📌Щоб потрапити на ефір, реєструйтесь за посиланнямі я надішлю вам лінк на реєстрацію особисто! 📩
Привіт, мої дорогі! Сьогодні хочу поділитись з вами новиною, що дуже багато обдумувала і планувала тему квітня в клубі — і з нетерпінням чекала її! Вирішила опублікувати трішки "залаштункового" матеріалу нашого клубу і поділитись тим, що в нас буде в наступному місяці.Окрім того - для тих, хто доєднується до нас зараз - доступні ВСІ попередні матеріали і про сором і попередні дуже круто розкриті теми!**🌸 Квітень у Клубі: Час обрати себе. ❤️‍🔥Як ви почуєте з подкасту детальніше - тема квітня дуже цікава і насичена - САМОЦІННІСТЬ.Самоцінність - це наш фундамент, про те, як бути поруч із собою у важкі моменти. Як навчитися внутрішньому долюблюванню і доколисуванню)Як бути в глибокому контакті з іншими, не втрачати себе і не доводити іншим, що ви важливі - а знати це і діяти саме так, як ви обираєте - тому що ви не лише знаєте в теорії про свою самоцінність і відчуваєте її.Що на нас чекає у квітні? Глибокі тематичні подкасти про дорослу самоцінність - більше розповідаю в подкасті - які саме теми будуть. Дуже крута зустріч-ділення досвідом — це новий формат: обговоримо, з якими труднощами у самоцінності ми стикаємося найчастіше, і просто будемо мати простір поговорити і побути - 16 квітня. Наші традиційні ранкові та вечірні медитації - регулярно щотижня. **Книжковий клуб по книзі “Летиція Курʼята...” 23 квітня практичні розбори ваших запитів і мої рекомендації. Фінальний Майстер-майнд місяця - 30 квітня.Наш Клуб - це не просто чатик, це на система реальних змін малими кроками в яких можемо відчувати себе безпечно, але в той же час проживати своє життя кожну мить і рухатись до бажаних результатів і станів без тиску і в насолоду!Всі деталі та лінки на оплату ви знайждете тут - двері відкриті до 5 квітня💫💫💫ВСТУПИТИ ДО КЛУБУ ІНЕШКИ
ЧИМ ЦЯ ВЕСНА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ?Так-так, цієї весни ви дійсно можете знайти СВОЮ "ЗГРАЮ" - тому що вхід в мою неймовірну закриту спільноту продовжено до 10.03☺️(тобто завтра до кінця дня!)🔻Рік тому я заснувала спільноту, яка допомагає учасницям вийти із шаленої гонитви у житті і почати більш усвідомлено піклуватись про своє психічне і фізичне здоровʼя.Цього року ми взяли курс на дорослішання, на дослідження всіх своїх сторін - тому у Березні ми будемо досліджувати в собі те, що зазвичай звикли ховати чи применшувати.🌑 Фокус місяця: Світло і тіні - пізнаємо свою тіньову сторону.💤 Фізичний аспект - співзвучний з темною порою доби 😈 = Налагоджуємо сон, який беззаперечно є фундаментом. Розберемо, які практики майндфулнес допоможуть покращити якість сну і почнемо їх робити.🎭 Психологічний аспект: Знайомимося зі своєю Тінню.🌠 Ритуал місяця: Вечірня рутина.Починаємо з малого - приділяємо собі хоча б 5 хвилин перед сном, щоб сповільнитися.🗓 КЛЮЧОВІ ПОДІЇ БЕРЕЗНЯ🎙 5 Подкастів для натхнення на тему дослідження:- Глибинне самоспівчуття і доброта до себе- Світло і Тіні ( які грані нашого Я ми можемо навчитись бачити і приймати)- Сором і провина - Як тіньові прояви. Як самоспівчуття працює із соромом.- Переконання про себе і я - в чому різниця. Ідентифікація себе з речами, роботою, ролями - мінімалізм і повернення до цінностей.🧘‍♀️ Практики для душі й тілаРанкові медитації: щовівторка о 7:00 (наш святий час для тиші, сповільнення і нової енергії).Вечірні медитації: два четверги (5.03 та 19.03) о 21:00 (глибоке розслаблення).🗝 Зустріч з експеркою: 12 березняТема: «Архетип Тіні: як дозволити собі бути різною і живою».Наша гостя - моя дуже добра подруга і давня колега Адріана Яворська. Це неймовірно глибокий фахівець: Юнгіанська психологиня (навчається на психотерапевта). Магістр психології Ягеллонського університету. 8+ років практики та дослідження глибинних стосунків і жіночності. Жінка-творець, яка пише музику і знає, як це - бути Живою.🧠 Розбір ваших індивідуальних кейсів анонімно.Матимемо дві зустрічі (13.03 та 27.03), де розберемо ваші запити та знайдемо рішення для вас.🚀 26 березня (четвер) - Мастер-майнд у о 19:00.Підіб’ємо підсумки місяця, розберемо запити у безпечному просторі, проговоримо, які були перемоги і труднощі - цей формат дуже ефективний і потужний!Цей місяць обіцяє бути дійсно трансформаційним. Вірю у відкриття неймовірних ресурсів цього березня🖤Якщо ви відчули, що це для вас🔽🔽🔽https://insiterclub.notion.site/?pvs=73https://insiterclub.notion.site/?pvs=73https://insiterclub.notion.site/?pvs=73Обіймаю і до зустрічі в Клубі!
Я мовчки йшла поруч із мамою і фантазувала про юну дівчинку, яка власноруч зліпила цю чашку на старому гончарному крузі, а потім дитячим почерком написала ім’я, щоб назавжди зберегти пам'ять про своє творіння. Чи був це подарунок для сестри чи мами? Чому вона закопала її в землю і скільки часу чашка пролежала там, чекаючи, поки ми її знайдемо? Чи хотіла Даніела, щоб її знайшли?У голові починає потроху яснішати, поки я сиджу за кухонним столом і п’ю каву з Даніелою - так, це та сама моя подруга, яку я бережу в кухонній шафці.Для стороннього ока вона - звичайнісінька чашка, хіба що трохи незграбна, занадто велика для кави і замала для чаю. Зі своєю тріщинкою та плямами від заварки, які мені не вдалося відмити жодним мийним засобом, вона, здається, живе своїм власним життям - і, я б сказала, цілком щасливо.Вона чудово вписується у мій всесвіт неідеальних різноманітних і унікальних чашок, що стоять у шафах, тому має свою власну поличку. Вона має історію, і тепер заслуговує на особливе ставлення. Мої друзі, заходячи на кухню, щоразу дивляться на цю чашку і питають:- Хто така Даніела?А я лише знизую плечима і нічого не відповідаю. Я не можу говорити за неї, бо, щиро кажучи, й сама не знаю. Мені не потрібно було знати, хто така Даніела, щоб закохатися в її сміливу, ні на що не схожу красу. Вона просто моя подруга, і, як на мене, ще й чудова слухачка.Уже багато років вона поруч зі мною: вітає сонце, пробивається крізь пообідню імлу та співає колискові перед сном. Вона бачила ріки кави та струмки міцного чаю, а також сльози зимової хандри та яскраві спалахи радості. Вона була зі мною в старому потертому кріслі під час першого ковтка гарячого напою на балконі, під щедрою зливою ніжного весняного проміння.Вона - Даніела, і вона зовсім не ідеальна. Вона вміє берегти свої таємниці, а мої - ще краще. Вона не заговорить до вас, але ви можете відчути, як вона тихо бринить від радості, коли я наливаю чергову порцію свіжого ромашкового чаю, щоб ми могли випити його разом.Вона змушує мене зупинитися і відчути життя у власних руках — тепле, паруюче, поставлене на паузу бодай на кілька незворушних хвилин.Mar 12, 2019 by me
Минуло 30 днів нового року. Що ви помітили?Я дуже не люблю відчутт гонитви, але я точно його знаю і воно глибоко засіло десь під шкірою🥺Січень пролетів, а список планів, написаний “під ялинкою”, частково вже лежить десь під купою побутових справ, у блокнот заглядаєш тоді, коли є сили - але частіше він десь заритий під речами. Іноді ( і все частіше) всередині піднімається тихенький голос: "Зараз не на часі”, “Почекаю, поки діти виростуть”, “Знову як завжди".Але хочу запропонувати - а давайте розвіємо цей міф “починати життя з нового року” і просто продовжимо його жити?Але уважніше, усвідомлено, по-справжньому і по-доброму до себе?Пишу це повідомлення, і, чесно кажучи, відчуваю приємний трепет. Ви знаєте, що останні тижні я багато працювала над стратегією, думала, писала, планувала... І сьогодні я нарешті готова відкрити вам двері в Інсайтер 2026 - з Новою концепцією Творити свою реальністьЗнаєте, я зловила себе на думці: ми з вами дуже виросли за цей рік через всі ті виклики, з якими стикаємось.Той формат, з якого ми починали в Клубі - “чат підтримки" - він був ідеальним для стабілізації і знайомства з темою усвідомленості, він був чудовим.В цьому році ми продовжуємо себе підтримувати практиками майндфулнес і також пірнаємо на глибину, де ми не втікаємо від життя в ілюзії, а вчимося жити це життя по-дорослому - якісно, чесно, з турботою про себе.Тут ми вчимось Бути, а не здаватись.Що чекає тебе в Інсайтері 2026:🧠 Професійна база. Я - магістр психології, 2 роки я КПТ-консультант і 6 років - коуч ICF. Тут не буде "магічного мислення". Тільки доказові методи роботи з мозком та емоціями, але з теплотою, емпатією і безумовоною підтримкорю📚 Щодо матеріалів - тепер все буде зручно і посортовано в Notion - і дуже красиво!Більше не треба шукати файли по чатах.- Бібліотека медитацій (ранкові, вечірні, короткі практики на всі випадки життя).- Чіткі алгоритми дій (що робити при тривозі, апатії, соромі).- Мапа життя, Фокус картка - мої авторські інструменти і мʼякі челенджі на місяць, які допоможуть активуватись і прививати собі чудові корисні ресурсні звички.Все це тепер у твоїй кишені - у Клубі Інсайтер!🤝 Система підтримки також оновилась!У нас з'явилася система Buddy - хоча група в нас дуже активна і тепла і ти точно не залишишся сам-на-сам зі своїми цілями. Тепер в тебе буде ще і партнер, з яким можна буде ( за бажанням) разом рухатись до цілей і турбуватись про себе та рости.🗓 Тема Лютого: "Радикальне Прийняття та Неідеальність"Ми почнемо з фундаменту. Як перестати воювати з собою? Як витримувати свою недосконалість і при цьому рухатись вперед? Це буде місяць великого видиху але водночас великого занурення в себе - дуже плавного і поступового, але дуже потрібного.Як долучитися? (Стартуємо 1 лютого!)Всі деталі ви знайдете тут - за посиланням💫💫💫До зустрічі, ваша Інна Турчик
Сьогодні в сториз я ділилась про те, як мені допомагає самоспівчуття в складних момента в материнстві і загалом це те, що настільки кардинально змінило мої стосунки із собою - і псссс.. Не тільки моїЧому ми залюбки проявляємо емпатію до інших, але засуджуємо та картаємо себе? Уявіть ситуацію: ваша найкраща подруга приходить до вас у сльозах. Вона зробила помилку на роботі, зірвала дедлайни, накричала на дитину або просто відчуває, що вже це все не стягує і вигоріла до нитки.Що ви будете їй казати?"Що з тобою не так? Досить нити, скільки можна. От інші якось роблять, а ти постійно шукаєш відмазки, я в шоці з тебе”?Скоріше всього, що … ніВи мабуть зробите їй чай, дасте щось смачненького, обіймете і скажете:Слухай, це нормально, ти жива людина, ти замучилась, ти втомилася, в тебе стільки всього. Все можна виправити, ти і так багато стараєшся..А тепер питання - що ви говорите собі, коли опиняєтеся в такій самій ситуації?Я дууууже часто чую міф - що якщо я буду себе жаліти ( але самоспівчуття це не про жалість) то я взагалі розклеюсь і нічого не зможу. Ми боїмось втратити мотивацію, тому постійно шпигаємо себе і підганяємо, сваримо - бо здається тільки так досягається будь-яка ціль.Але нейробіологія каже нам про інше: самокритика вмикає в мозку цикл реагування на загрозу, відбувається стресова реакція і це або паралізує нас або викликає реакцію втечі і тоді ми починаємо уникати цих самих цілей, які собі поставили і в моменти, коли і так нелегко ми просто “добиваємо себе”А доброта до себе - дає відчуття безпеки, вона заспокоює мозок і тоді ресурс діяти - і тоді дійсно стає легше.🎧 Сьогодні я хочу поділитися з вами закритим подкастом із Клубу "Інсайтер".Це досить короткий, але глибокий роздум про Доброту до себе і внутрішнього критика - і ще найкраще те, що це не просто теорія - в мене є для вас ще практика.Напишіть в коментарі - чи цікаво буде зробити її і я опублікую її для вас, щоб ви вже могли починати ці зміни
Січень пролетів якось дуже швидко з холодами і намаганнями функціонувати в цьому непередбачуваному режимі без світла, тепла, води. Насправді я дуже вражена стійкістю українського народу, але в той же час я розумію, як зовнішні обставини виснажують і як наші внутрішні ресурси постійно вичерпуються.Мій особистий намір на 2026 рік - перестати виживати і почати жити. Є речі, на які я не можу впливати - але вони впливають на мене. Тому моє завдання, щоб вони впливали якомога менш деструктивно.Для цього потрібна більш-менш стабільна нервова система, тому що на ній буде можливо відбудовувати внутрішню опору своїх цінностей, переконань, дій.А нервова система дуже сильно пов’язана з тілесним станом - тому як ніколи важливі базові звички вечірніх, ранкових денних рутин і гігієна для мозку - практики майндфулнес, детокс від телефону, зменшення кількості інформації і тиша з собою.Все це насправді здається простим, але в наших умовах це дуже важко робити наодинці. Як маленьке дерево в полі на вітрі ми самостійно боремось зі своїми старими звичками, піддаємося стресу і постійно ще й картаємо себе - зі мною щось не так.Тому рік тому я створила спільноту, в якій кожна людина може бути собою і рости з тієї точки, де вона є зараз - огорнута розумінням, прийняттям, турботою і ненавʼязливою але безумовною підтримкою.Разом ставити цілі і досягати їх, вчитися бачити, чути і відчувати себе, приймати рішення, фокусувати увагу - глобально ЖИТИ усвідомлено - ось яка мета Клубу Інсайтер і учасниці в 2025 році чудово з цим впорались!Вже зовсім скоро ми розпочинаємо новий сезон і запрошуємо вас - поки що в список очікування:1. Реєстрація займе 1 хв2. Ви отримаєте промокод на участь в лютому 3. Ви перші дізнаєтесь про відкриття Клубу на 2026 рік🥰Чекаю вас за посиланням:ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ До зустрічі і завтра розповім вам, що конкретно змінилося в житті учасниць в 2025 році після участі в Клубі!