👁 538
23-08-22 14:30
Салют, я тут згадав, що обіцяв зробити огляд на Zodiac, але в нас трохи змінилось тютюнове законодавство, тож на всяк випадок підчеркну (такий собі дисклеймер), що даний канал несе в собі суто мої особисті враження від продуктів, і я нікого не закликаю до вживання нікотинових продуктів, оскільки це несе певні ризики для вашого здоров'я, але сподіваюсь, що всі присутні вже дорослі люди і самі керують своїм життям 😇Отже щодо самого продукту: багато хто роблячи огляд на Zodiac акцентують увагу відносно "преміальності" бренду, мовляв він чимось кращий за інші бренди і т.д., але ми добре пам'ятаємо, що навіть на пачках Щербету написано Premium Tobacco, тож насправді це взагалі ні про що не говорить... А от ціноутворення продукту дійсно преміальне, якщо звісно ви його ще не коштували, а просто порівнюєте ціни з "схожими" продуктами в інтернет магазинах.Але це доволі поверхнева оцінка, бо насправді за цю ціну ви отримуєте ароматику, яка в більшості смаків унікальна для нашого ринку, мілко-нарізану сировину без палок, лапухів та іншого "сміття", яке точно зайве у вашій чаші. Тож у підсумку ми маємо продукт, якого насправді по вазі йде менше у чашу навідміну від більш дешевих конкурентів, оскільки у вас немає зайвого сиропу, а мілка нарізка пухнасто лягає в чашу.Особисто мені подобається відносна натуральність і невелика насичаність аромок, але ця штука підійде не кожному, бо багато хто бажає більш насичених хімозних ароматів (друзям, що полюбляють все гостре і т.д. окремий привіт).Жаростійкість продукту абсолютно адекватна, на 3ех вугіллях він буде більш-менш впевнено себе почувати у неглазурованій чаші. Наразі у виробника присутні 2 фасовки 40 і 200г (суто для закладів), і тут багато домашніх курців діляться на 2 табори, комусь це Ок, а хтось каже, що як так 40г, я ж вдома курю на чашах по 25-30г і т.д., але особисто я не бачу в цьому сенсу, бо якщо ти бажаєш покурити адекватну ароматику продовж стандартної сесії куріння у 40-60 хв, то чаші на 18-20г абсолютно достатньо для смачного покуру.Нажаль хлопці не були присутні із своїм стендом на Індустрії, але думаю, що найближчим часом нас очікує багато новинок від цього бренду.