Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ~ХвИлЬоВиЙ~
Додано 06 січ 2025

~ХвИлЬоВиЙ~

@hvylovove
Кількість підписників: 214
Фото: 11,000
Відео: 1,650
Посилання: 1,180
Опис:
Тривожність моє друге ім'я Інвестиція в крінж: 5168752145786235

👥 Кількість підписників

214
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -7

📊 Кількість повідомлень на день

5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 5.3
Середнє за день: 5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 37 26-04-28 09:16
Сьогодні Рада буде розглядати дуже об'ємний і небезпечний законопроект — проект нового Цивільного кодексу #15150. Це документ, який торкається буквально кожного українця і охоплює все життя від зачаття до смерті громадянина. Власне, єдиний спосіб прийняти його за основу — це спробувати запхати в порядок денний в турборежимі, поки депутати не встигли отямитись і вчитатись, що там змінюється. За способом протягування цього законопроекту нагадує "диктаторські закони 16 січня" і закони про ліквідацію НАБУ і САП. 803 сторінки законопроекту, 1643 сторінки порівняльної таблиці — на думку Стефанчука треба все розглянути негайно, поки депутати не знайшли десятки статей з корупційними ризиками. Три парламентські комітети, Мінюст, Головне науково-експертне управління Ради дали десятки конкретних зауважень щодо  до тексту, які проігноровані. Що конкретно не так із цим проєктом? 1. Визнання недійсними договорів, на підставі яких набувається права власності, користування земельними ділянками стає можливим без рішення суду (ч. 3. ст. 231);2. Пам'ятки архітектури, незаконно приватизовані, стають неповернутими після 10 років навіть якщо закон називає їх «невідчужуваними» (ст. 382, 495);3. Незареєстровані об'єкти природно-заповідного фонду (а це більшість) не можна захистити від «добросовісних» набувачів — вони фактично позбавляються правового захисту (книга 9, статті про "добросовісного набувача»);4. Навіть незаконний запис реєстратора не може бути виключений, якщо набувач «добросовісний» — якщо дамби, дороги і мости, вже зареєстровані у приватній власності, держава поверне лише за компенсацію з бюджету (книга 9, статті про "добросовісного набувача»);5. Нівелюється значення природоохоронного, земельного, господарського законодавства (вилучення ч. 1 ст. 9 чинного Цивільного кодексу).Важливо зараз максимально поширити заклик до депутатів не підтримувати кодекс в такій редакції. Бо вже завтра ми можемо прокинутись в новій країні. І ця країна нам не сподобається.
👁 41 26-03-31 09:56
🏳️‍⚧️31 березня - День видимості транс людей!Голос транс людей має значення, і він необхідний зараз як ніколи. Вкрай важливо розповідати історії транс людей і підсилювати голоси одне одного, адже це допомагає бути видимими та не дозволяє стирати досвід транс людей із суспільного контексту.Транс люди пліч-о-пліч з усіма захищають нашу свободу на фронті, волонтерять, творять культуру та розвивають спільноти. І транс люди заслуговують на гарантію рівних прав та життя без дискримінації в нашій країні.Транс спільнота стикається з дискримінацією, недоліками в системі, зокрема потребою у впровадженні депатологізованого процесу переходу, законодавства про злочини на ґрунті ненависті та змін до проєкту нового Цивільного кодексу. Це те, що впливає на безпеку, гідність та якість життя. І ми віримо, що разом обов'язково зможемо подолати всі виклики.День видимості трансгендерних людей - це також нагадування, що кожен шлях унікальний. Немає "правильного" способу бути собою: ви маєте право на свій темп, на вибір, як саме ви хочете себе виражати та кому відкритись. Ми поруч, щоб розділити вашу радість і підтримати у труднощах❤️
👁 80 25-12-31 21:19
Хотіла написати якийсь розгорнутий і трішки драматичний текст про очікування від 2026 року, але воно нікому не треба, тому коротко:Я люблю своїх друзів. Дуже сильно. І сподіваюся, що їм справді на мене не байдуже. І що наступного року ми будемо проводити більше часу разом. Це доволі наївно. Бо я доросла людина, як і вони. А в дорослих купа справ і проблем. І своє життя.А ще хотілося б менше хворіти. Що теж не зовсім в моєму контролі. Бо деякі проблеми виникають і зникають просто так. І ще це багато грошей. Просто, щоб не боліло. Я дуже сподіваюся колись буде доступна якась безболісна евтаназія за вибором для всіх. Це краще, ніж смерть від того, що ти не можеш купити ліки чи процедури.Загалом, це все, що я можу озвучити зі своїх сподівань.А чи було щось хороше в 2025?Ну трохи:- Спробувала себе в новій ролі в компанії і зрозуміла, що проблема не в мені;- Познайомилася з однією кумедною полячкою;- Маму звозила до Львову;- Прочитала багато цікавих книг;- Отримала на зимові свята загалом 4 чашки, 4 тарілки та 3 пари шкарпеток) Запишу їх в придане;Я знаю, що "все якось буде", тому я очікую найгіршого. Не хочеться зустрічати найгірше на самоті, тому мені треба більше книг, ігор та медичне страхування.От і все. Такі от підсумки-плани.Сподіваюся ваш рік був цікавіший. Бо я, за відчуттями, стала тільки депресивнішою.До зустрічі в 2026 )