Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #будніейчара
Додано 21 січ 2024

#будніейчара

@hrweekday
Кількість підписників: 866
Фото: 145
Відео: 6
Посилання: 260
Опис:
Історії з рекрутингу. Поради для кандидатів та вакансії від перевірених компаній. Виникло запитання? 📲 Пиши мені https://t.me/yuliiaternova/
Джерело

#будніейчара | Ми сімʼя” VS “Ми колеги” 🤫#роботавколективі #робочівідносини #колегиЯ ...

Логотип телеграм спільноти - #будніейчара #будніейчара @hrweekday
506 Охват/переглядів 2024-08-05 05:45 Повідомлення №526
“Ми сімʼя” VS “Ми колеги” 🤫#роботавколективі #робочівідносини #колегиЯ ніколи не працювала в компанії, яка б наголошувала на тому, що: “Ми сімʼя, ми члени однієї великої родини” [в одній компанії були відголоски такого, але це все забувалось, щойно щось йшло не так]. Я завжди свідомо уникала роботи в таких компаніях, бо мені не близька ідеологія таких [робочих] відносин.👌Моє відношення до роботи наступне: на роботу ми приходимо працювати, нам там платять дєнюжку. Ми можемо дуже любити те, чим займаємось, в нас можуть бути дуже гарні, дружні і навіть близькі взаємовідносини з колегами на роботі та за її межами, здоровий мікроклімат в колективі і так далі. Та це не означає, що робота чи колектив = сімʼя [окрім випадків, коли колектив повністю складається з родичів, але це вже інше].В сімʼї інші цінності, родичів не обирають, з сімʼї тебе не можуть звільнити одним днем і тому подібне …👀Що я чую від здобувачів останній рік: більшість видихнули на фразі, що ми не сімʼя, а колеги; майже всі наголосили на важливості здорових робочих відносинах і лиш одиниці сказали, що хотіли б працювати в колективі, який вважає себе сімʼєю [можливо 5 людей за весь час].Це моя думка і спостереження по кандидатам, тут немає правильної чи неправильної відповіді — кожному своє. Але давайте трішки поспілкуємось на цю тему? Який формат роботи вам більш близький та чому