Статистика telegram каналу - @hr_security

Логотип телеграм спільноти - Детектор брехні в Бізнесі 2024-07-14

Детектор брехні в Бізнесі

Кількість підписників:
312
Фото:
1010 
Відео:
78 
Посилання:
801 
Категорія:
Бізнес та стартапи
Опис:
Канал про то, як наймати благонадійних, виявляти шахраїв, впроваджувати систему профілактики ризиків. Наш сайт - https://hr-security.ua/ Наш ютуб - https://www.youtube.com/@hr-security3345/featured Наша інста - https://www.instagram.com/hr_security_ua/

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала Детектор брехні в Бізнесі - @hr_security

Рубрика - відгуки від перевіряємих!
Більше відгуків читайте - тут

Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
43
24-12-20 11:38

Ось пан Гетманцев Д. опублікував рейтинг юр. осіб та ФОПів, які потрапили до переліку - "білого бізнесу", як він каже "Територія високого рівня довіри", і говорить, що це:
- юр. осіб - більше 8000 компаній, якщо в Україні зареєстровано - 1,504 тис. компаній, то це = 0,53%
- ФОПів - 150, якщо в Україні 1,986 тис. ФОПів, то це 0,008%
А ось виникає просте питання - а якщо зробити такий самий рейтинг, тільки серед працівників Податкової - скільки працівників попадуть в "Територію високої довіри" - які не беруть хабарі, не вимагають і не приймають участь в откатних схемах?
Буде стільки ж ? Чи ще менше?
Як Ви вважаєте, пишіть Ваші коментарі!

Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
45
24-12-20 08:00
Трохи жестів та невербаліки.
Головне в деталях та дрібницях, які мають дуже глибокий сенс та чіткі відмінності!
У фільмі Квентіна Тарантіно "Безславні виродки" є сцена, в якій британський шпигун, видає себе в барі, лише замовивши віскі.
Зі словами "drei Gläser" ("три склянки") він піднімає вгору три пальці, щоб барменові було легше його зрозуміти. Саме цей жест став початком запеклої перестрілки - британця було негайно розкрито.
Річ у тім, що мешканці різних країн показують числа на пальцях по-різному. Щоб показати "три" британець, та й взагалі будь-який мешканець англомовної країни, чи то США, чи то Канада, витягне вказівний, середній і безіменний пальці. В їхній системі саме вказівний палець завжди є першим, від нього і йде відлік. А ось представники Західної Європи, і німці серед них, для тієї ж цифри відставлять великий, вказівний і середній.
Їхній головний палець - великий, і ніяк по-іншому. У фільмі агент забув про це, і його жест здався дуже дивним корінному мешканцю Німеччини, що призвело до сумних наслідків...
Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
50
24-12-18 07:56

Вітаємо з Днем Військової Контррозвідки!
Сили, здоров'я, наснаги, професіоналізму, чіткості, витривалості, вдачі та хай все буде Україна!

Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
41
24-12-18 07:00

Є така постійна фраза...
Чому це важливо!?
В наш вік божевільного потоку інф., різних пропозицій, стресів та викликів, людина часто залишається на самоті. Буває так, що до неї мало кому є діло.
Суть у тому, що - щоб почути від когось правду - потрібно це заслужити, щоб її хтось комусь сказав.🚁
Правду кажуть тим, у кого немає байдужості, коли тобі все одно, тобто - не по..й, що відбувається з іншою людиною..
Найчастіше - просто йдуть убік, виявляють байдужість і все, ніхто нічого не каже.😏
А якщо сказали – то це вже добре, отже, хочуть, щоб людина, кому говорять, змінилася або, як мінімум, звернула увагу на суть, про що говорять!🙈
Тому, якщо Вам сказали правду, навіть якщо вона неприємна, краще скажіть дякую і зверніть увагу на суть...Вам дають шанс стати краще!!🔤
Підписатись на канал – Детектор брехні в Бізнесі ||| https://t.me/hr_security

Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
52
24-12-16 14:04

Аграрна справа та земля манить багатьох, навіть науковців чи псевдо-науковців!
Вищий антикорупційний суд ухвалив вирок у справі НАБУ про розкрадання землі Національної академії аграрних наук України, розташованої в передмісті Києва, у 2013-2014 роках. Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Йдеться про заволодіння 138 земельними ділянками загальною площею 13,26 га на території Гатненської сільради біля Києва і замах на заволодіння ще шістьома ділянками на 0,58 га.
Ділянки були сформовані внаслідок незаконного вилучення 15,12 га особливо цінної землі держпідприємства “Дослідне господарство “Чабани”, ринкова вартість якої становила понад 40 млн гривень.
Суд визнав винними всіх дев’ятьох обвинувачених, серед яких – колишній президент НААН Василь Петриченко, чинна віцепрезидентка Ануш Балян, колишній директор Інституту землеробства Віктор Камінський, академікиня Світлана Ковтун.

50
24-12-15 10:46
Піраміда потреб по Абрагаму Маслоу — ієрархічна система потреб людини, складена американським психологом Абрагамом Маслоу (англ. Abraham Maslow).
Зміст теорії:
У 1943 р. психолог Абрахам Маслоу, досліджуючи чинники, які впливають на поведінку, розбив їх на п'ять категорій і розташував їх у визначеній ієрархії. В основі цієї ієрархії лежали найбільш насущні потреби (їжа, вода, житло), а на вершині — більш високі особистісні запити (визнання, самовираження). Коли потреби найнижчого рівня задоволені хоча б частково, людина починає рухатися до задоволення потреб іншого і не обов'язково наступного рівня ієрархії.
Усе, що необхідно для підтримки життя, — їжа, одяг, житло — об'єднується у перелік фізіологічних потреб. Перш ніж людина зможе переслідувати якісь іншу мету, їй треба задовольнити ці основні потреби. В умовах «золотого мільярда» більшість людей, що працюють і одержують зарплату, цілком спроможні задовольнити свої фізіологічні потреби, через це запити вищих рівнів стають усе значнішим спонукальним чинником. Наприклад, коли людина має достатню кількість предметів першої потреби, з її боку буде зрозумілим застрахуватися від можливих втрат. Така потреба в безпеці і подібні їй, можуть бути задоволені завдяки достатньо високій заробітній платі, що дозволяла би робити заощадження, а також через системи медичного і соціального страхування і програми пенсійного забезпечення та гарантії зайнятості.
Вище від потреби в безпеці розташоване, за Маслоу, бажання людей спілкуватися між собою, кохати та бути коханими, відчувати приналежність до колективу. Як показали дослідження Ґоторна, ці соціальні потреби можуть бути для працівників важливіші за фінансові досягнення. Люди також хочуть визнання — їм потрібне відчуття цінності своєї особистості як невід'ємної частини єдиного цілого. Вони потребують поваги, заснованої на досягненнях у змаганні з іншими людьми. Всі ці бажання тісно пов'язані зі статусністю особи, що означає «вагу» або «важливість» людини в очах оточення. Можливість задоволення таких потреб може бути потужним заохоченням.
Маслоу визначив потребу в самовираженні як «бажання стати більшим, ніж ти є, стати всім, на що ти спроможний». Ця потреба найвищого порядку, і задовольнити її складніше за все. Люди, що досягають цього рівня, працюють не просто заради грошей або заради справляння враження на інших, але тому, що усвідомлюють значущість своєї роботи і відчувають задоволення від самого її процесу.
Ієрархія Маслоу — дуже зручний засіб класифікації людських потреб, проте було би помилкою сприймати її як якусь жорстку схему. Зовсім не обов'язково, щоби потреби кожного рівня були цілком задоволені (а іноді це і неможливо), перед тим, як у людини з'являться більш «високі» спонуки.
Насправді кожної певної миті, людиною рухає цілий набір потреб.🔤
Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
49
24-12-14 13:27

В МХП цінують людей!
Принаймні, декларують!

Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
52
24-12-13 15:42
Вже з 1 січня роботодавці в Україні зобов'язані оплачувати психіатричні огляди працівників
Нові правила забезпечать безпеку на робочих місцях і адаптують українські стандарти до міжнародних норм.
Огляди включатимуть оцінювання загального психічного стану, а також виявлення можливого вживання психоактивних речовин.
🇺🇦Реальна Війна
58
24-12-12 18:08
Критично-важливі посади (КВП)!
Одна з важливих та значимих посад серед всіх, що існують в будь-якій значимій компанії, штат від 150-200 людей та більше - це персональний асистент Керівника - СЕО або Власника.
Це людина, яка суттєво допомагає Керівнику в роботі - забирає на себе дуже багато адміністративних та організаційних питань, вивільняє час та по суті, управляє життям СЕО/Власника. Гарний асистент - на вагу золота. При цьому, це та людина, яка:
- знає дуже багато інсайтів про особисте життя Власника/Керівника, про корпоративні новини в компанії, слабкі та сильні місця.
- управляє календарем і поїздками СЕО/Власника, включаючи бронювання квитків і готелів;
- Виконує багато адміністративних та особистих доручень;
- Організовує ділові зустрічі;
- Веде ділове листування різними мовами, англ., італ, нім. Та інш
-Управляє господарством: робота зі службами доставки, прибиральниками, постачальниками - офіс, в основному організаційними питаннями для СЕО
- Робота з командою водіїв та охоронців;
- Відповідає за рахунки та бюджети (особистий облік керівника).
- Має доступ до готівкових коштів та карток
Саме цікаве в тому, що в різних компаніях є своя специфіка і обов'язки у персональних асистентів можуть відрізняться суттєво!
Якщо бажаєте дізнатись - які ризикові дії вчиняють персональні асистенти, маєте потребу - бачити повну карту кадрових ризиків по цій посаді - Залишайте заявку :
- 066 351 16 00 - є різні месенджери
- info@hr-security.ua - пишіть нам на корп. пошту
І ми відправимо Вам практичну карту кадрових ризиків по посаді - персональний асистент!
Відбирайте персонал, перевіряйте та обирайте тих, хто принесе Вам системну роботу та користь, замість ризикових дій та втрат!
Підписатись на канал – Детектор брехні в Бізнесі ||| https://t.me/hr_security
Зображення до поточного посту у каналі "Детектор брехні в Бізнесі" - @hr_security
27
24-12-07 12:32