Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1036 (1/3/26)1467 день повномасштабного вторгнення. Виїзд на ден...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
149 Охват/переглядів 2026-03-02 09:36 Повідомлення №1573
День 1036 (1/3/26)1467 день повномасштабного вторгнення. Виїзд на день народження ANOESESЗбори на виїзд зайняли 50 хвилин часу. Пішли пити каву. Дуже радий, що після організації літнього мегавиїзду я зробив чекліст, де врахував всі дрібні деталі.Приїхали на локацію, роззнайомились зі співробітниками шоурума, нам провели екскурсію і почалась підготовка. З приємного, готуємо на сервісі, де під рукою є вода та мийка, далі виносимо коктейлі в зал. Ще приємно, що сьогодні в нас лише два коктейлі — безалкогольний та алкогольний, і вони всі в роксах. Розібрався, чому на камері миготить led-світло. Все через частоту кадрів. В мене було виставлено 60 кадрів в секунду, зменшив до 50 і миготіти перестало. Я дуже радий такому відкриттю:)За перші 40 хвилин пролили половину безалкогольних коктейлів. Походу будемо просити ще доготувати і відправити нам. Хороший початок.За дві години (з чотирьох робочих) в нас залишилась половина алкогольних коктейлів і майже закінчились безалкогольні. Андрій замовив доставку. Ми не очікували, що люди так будуть вриватись у безалкоголку, ну, або вони дуже смачні.За годину до кінця подивився галерею і зрозумів, що пора завʼязувати. 143 відео це вже дуже забагато. Максимум ще можна відзняти декілька моментів на закінченні. Кайфовий виїзд. Зібрались за 10 хвилин і пішли переодягатись. Головне, знову не забути речі в машині Андрія:)