Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1040 (7/2/26)1473 день повномасштабного вторгнення. За Імператор...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
139 Охват/переглядів 2026-03-08 12:49 Повідомлення №1577
День 1040 (7/2/26)1473 день повномасштабного вторгнення. За Імператора!Шикарна погода, по дорозі на роботу зустрів двох пацанів в шортах. Хороша погода, щоб тусоватись:)Макс запропонував помінятись барами, мовляв, що немає в нього натхнення працювати сьогодні на смоуці. Я хвилину подумав і погодився. Люблю я смоук.По залишкам не сходяться стіки айкос з тими, що є в наявності в ящику. Не вистачає 2 пачки. Як вчинити в такій ситуації, спіймати того хто взяв, не розплатившись, і ввалити всю недостачу на нього? Пройшовшись по бару, знайшов розбійника. Тепер все сходиться. Перед тим, як знімати з Маміконом залишки спускаюсь на сервіс, а там Микита з Кирилом самі себе грабують. Ай молодці! Щоб тебе не пограбував хтось інший треба бути першим і грабувати себе самому:)Провели з Андрієм співбесіду. На правах реклами, Храм шукає бармена/барледі.Порахував чайові, вносячи всю інформацію в таблицю. Вирахував додаткову долю барбеків та збір на день народження. Табличка наче працює. Поки займався чайовими, проєбав момент прийому льоду і не встиг домовитись з курʼєром за покупку ще декількох пакетів. Звʼязався з менеджером та попросив заїхати до нас ще раз.Офіціанти Андрій з Валентином жаліються на те, що немає закритих пляшок, які можна пропонувати за стіл гостям. Взяв за руки і повів на склад показувати, що в нас є і, що вони можуть пропонувати.18:30. Повний бар дівчат. Куди не подивишся, одні панянки. Поки йшов на сервіс, дивлюсь, а біля гардероба стоять ще дівки. Цікавий буде вечір.19:30. Прийшла купа хлопців. Наче всі разом зговорились19:45. Смоук повністю обступили гості. Почалась робота.Перед виходом хору, коли гості зі смоука натовпом переміщаються до сцени, я вирішив піти разом з ними та залишити Маміка з Андрієм вдвох.Зайшов на центрум з фрази "шо ви, злидні". Людей багато, а толку нуль — мало пʼють, всі слухають співи і дивляться на хор. Потусувався там з розбійниками хвилин 20, мені стало некомфортно від того, що нічого не роблю і повернувся на смоук. І там тухляк.. Що ж, будемо сподіватися, що за перші дві години ми щось встигли заробити.Хороша зміна. Обійшлось без великих пройобів. Я задоволений:)