Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1033 (21/2/26)1459 день повномасштабного вторгнення. Переглядаюч...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
156 Охват/переглядів 2026-02-22 12:08 Повідомлення №1570
День 1033 (21/2/26)1459 день повномасштабного вторгнення. Переглядаючи сьогодні рілси, задумався, які можуть бути трекери прогресу співробітників бару? Трекери, які будуть оцінювати не старання людини, а її поведінку, швидкість, якість та фінансовий вплив на роботу. Цікавий буде напрямок для дослідження..Юра телефонує перед зміною:— Олесь, тобі брати каву?— Ні. — Добре. — відповідає Юра. Через кілька хвилин приходить в бар і з посмішкою каже. — Ти казав не брати, але я все рівно взяв тобі кави.Приємно:)Сидячи на смоуці, згадували старі часи з кнопковими телефонами і як ми на них розйобувались. Потім перейшли на мп3плеєри та касетні магнітофони. А далі пішли історії з приставками. Як виявилось, не лише мені казали: "не можна грати, бо кіноскоп посадиш". Ностальгія:)Почалась друга зміна, зібрались на сервісі та привітали Яру з днем народження. Салон краси "В Олеся". Вкладаючи Іллюсі волосся, сьогодні в мене вперше нічого не вийшло. Я хуй знає, що робити з коротким волоссям без правильного висушування. Раніше зі мною такого не траплялось.Поки працював, зрозумів, що треба було попросити Іллюху хоча б трохи намочити голову. На мокре волосся з бріоліном було б легше працювати, ніж з криво висушеним. Ладно. Буде мені уроком.Бляха, це був дуже цікавий вечір. Стрім пішов по пизді через ліцензовану музику. Ех, а така хороша пиздячка була:)